atarionline.pl Pytanie o goscia z L.K. Avalon - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime5 Nov 2011 zmieniony
     
    W Lasermani na planszy tytulowej pisze ze Muzyke skomponowal Janusz Pelc i D.K. Pytanie kto to jest ten D.K.(a moze to jakis skrot)?
    • 2: CommentAuthorBluki
    • CommentTime5 Nov 2011
     
    W wywiadzie w "TA" można znaleźć m.in. taką wypowiedź Mirosława Liminowicza: "Piszę zawsze z grafikiem i muzykiem, bo sam nie umiem rysować, ani grać. Spośród ludzi, z którymi współpracowałem, można wymienić: D.K. i Janusza Pelca."
    • 3: CommentAuthorKonop
    • CommentTime5 Nov 2011
     
    Daniel Kleczyński.
    • 4:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime5 Nov 2011 zmieniony
     
    1. Otwierasz ASMA.
    2. W zakładce ASMADB w okienku ASMA Search ASMADB for songs wpisujesz tytuł "Lasermania" (bez cudzysłowia)
    3. Wciskasz przycisk Search now!
    4. Otworzy się okno, które pokarze tytuł utworu ("Name"), autora bądź autorów ("Autor"), datę wydania, itd.
    5. Poza tym masz Atariki i zaczęte wątki

    Więcej na temat D.K. masz tu i na My space



    Ps. Zanim otworzysz kolejny wątek o polskich grach otwórz stronę. Po wpisaniu hasła w okno zobaczysz wiele wyników dla pytania.
    ->link<-

    Jest też fajna książka o polskim gamedevie, która jest reklamowana na AOL i jest za pół darmo.
    • 5:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime7 Nov 2011 zmieniony
     
    @Bolo Tak w ogóle to świetnie, że się zsynchronizowaliśmy. Na tegorocznej stronie Silly Venture Grey/MSB jako tło podłożył muzykę z gry "Inside" jhusaka. Ponieważ kładę ją obok tytułowej muzyki z "Lasermanii" nostalgicznie zacząłem odsłuchiwać wszystkie subsongi i stwierdziłem, że D.K. był g e n i a l n y ! Nie miałem pretekstu, żeby o tym napisać. Dzięki Tobie może zwrócimy na niego uwagę.

    Polecam: subsong #3 i #4 z Lasermanii, Magnex, U235.
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime23 Jan 2016
     
    "Gracz, jako ostatni przedstawiciel męskiego gatunku ma za zadanie przywrócić właściwy porządek rzeczy. Głównym twórcą gry jest Roland Pantoła. Najpierw stworzył A.D. 2044 na komputer Atari ST (rok 1991)" ->link<-
    To pomyłka w tekście czy może ktoś wie coś więcej?