atarionline.pl Silly Venture 2011 Multimedia - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime14 Nov 2011
     
    Wklejam link na mój skromny slide-show z party.



    Miłego oglądania

    Link na film i foty podam wkrótce.

    Pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime14 Nov 2011
     
    sOnar, bardzo fajny materiał! Z przyjemnością obejrzałem.
    • 3: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime14 Nov 2011
     
    Świetne fotki. Pozdrawiam
    • 4:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    Dziękuję Larek i Henryk za miłe słowo...

    Oto link na download filmu

    ->link<-

    wrzućcie to na pigwę jak ktoś może...

    pozdrawiam
    • 5:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    Dobrze sie ogladalo, choc nie wszystkich udalo Ci sie "zlapac" (np. mnie) ;D
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    Bo za krótko byłeś na party ..
    Więc ciężko było Ciebie złapać.
    • 7:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    :)

    Dracon. Na bank jesteś na fotach ale nie mogłem z efektami upchać ok 249 fotek w 4 minutach tracka...

    ..to też podeślę link na fotosy
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    @s0nar:
    Spoko.
    Widzialem Ciebie w akcji z aparatem, ale jakos nie bylo kiedy zagadac... :)
    • 9:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    a no tak to bywa na party, że każdy jest czymś zajęty. mam nadzieję, że 'majne migawken' gdzieś Cię utrwaliła. jeśli nie to mea culpa i przepraszam. naprawdę starałem się fotografować wszystkich i wszystko co ciekawe :(

    pozdrawiam
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Nov 2011 zmieniony
     
    Dzieki Sonar, za mile powitanie (tu tez dziekuje Irata4) i za duuuuuuuzo zdjec. Przydadza sie, niektore juz wkrotce :)
    • 11:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime22 Nov 2011
     
    Kaz. Niebawem dostaniesz paczkę fotek :)
    • 12:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime29 Nov 2011
     
    Wrzuciłem na Pigwę moje fotki. Czekam na link od Azbesta. Mam nadzieję, że się odezwie...
    • 13:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Nov 2011 zmieniony
     
    oto link na moje fotki. życzę miłego oglądania. dziękuję Azbest!

    ->link<-
    • 14: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime30 Nov 2011
     
    Sporo tego, ale sobie pobrałem. Dzięki sOnar.
    • 15:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Nov 2011
     
    Proszę bardzo Henryk :)
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    A kto zabrał zdjęcia w wyższej rozdziałce ?
    • 17:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    ...tego to ja nie wiem...
    • 18: CommentAuthorandys
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    wszystko ladnie pieknie... ale....
    dlaczego nie ma nic o zwycieskim demku? nawet fotki nie ma, czego sie spodziewac? nierozumiem totalnie oddawania rzeczy po czasie "bo trzeba poprawic". wiele rzeczy demoscenowych bylo nazwanych 80% i dokonczonych pozniej, a jednak doczekalo sie pelnych wersji wg autorow. tak to mamy jakies nowe chore zalozenia demosceny. silly nie jest pierwszym party w ktorej cos takiego zachodzi. jak dla mnie jest to krok w tyl niestesty i nijak nie mozna sie z tego tlumaczyc.
    • 19:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime1 Dec 2011
     
    zwycięskie demko jest kończone - tyle mogę napisać, bo tyle wiem. Jest walka o pamięć, aby demko w ostatecznej wersji nie wymagało nie wiadomo jakiego atari. Jeszcze odrobinka cierpliwości :) na drugi raz trzeba jechać na party i zobaczyć pokaz, bo później się jeszcze trochę czeka :D wiem, wiem - taki żarcik ...

    a poważnie - takie jest życzenie autorów i trzeba to uszanować - w końcu to oni nie przesypiają nocy aby to jakoś wyglądało i grało, prawda? nie podpinał bym tego tak ogólnie pod demoscenę i jakiś nowy trend - bez przesadyzmu (chyba, że o czymś nie wiem - to naprostujcie mnie)

    mi tam się podoba, takie napięcie dla tych co nie byli.
    no chyba, że larek puści video relację wcześniej, to będzie można obejrzeć party version z kamery, he he.

    BTW - na dhs pojawiła się video relacja, bardzo fajna - polecam: ftp://ftp.untergrund.net/users/ae/partyvideos/sillyventure2011/SV2011.mp4
    • 20:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime1 Dec 2011 zmieniony
     

    xeen:

    no chyba, że larek puści video relację wcześniej, to będzie można obejrzeć party version z kamery, he he.

    Proszę nie spodziewać się, że film będzie pokazywać wszystko w czasie 1:1. Musiałby wtedy trwać 4 dni.
    • 21:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Dec 2011
     
    4 dni? Dla mnie ok;)
    • 22: CommentAuthorandys
    • CommentTime3 Dec 2011
     
    "...na drugi raz trzeba jechać na party...." zle to by sie skonczylo dla pewnych osob (osoby)...
    Co do takiego konczenia prac niestety staje sie to nagminne (wystarczy popatrzec na relacje demek z party na pouet) i jak dla mnie jest to totalnie bezsensowne i nierozumiem takiego trendu. Teraz? to dla mnie w ogole moze sie ono nie pokazac bo po co.
    • 23: CommentAuthor0xF
    • CommentTime3 Dec 2011
     
    Jeśli nie rozumiesz, to pozwolisz, że ja wytłumaczę. Puściłem Numena party version i w efekcie wiele lat po puszczeniu ostatecznej wersji po youtubie krąży party version (w dodatku zgrane z emulatora z błędami), byłem też na party, gdzie pod ręką było tylko party version i tylko ja potrafiłem je uruchomić na atarynce. Z jednej strony rozumiem Twoją tesknotę za jak najszybszym zobaczeniem dema (sam na nie czekam), z drugiej strony to demo to dla Ciebie tylko kilka minut oglądania, a dla autorów kawałek życia, więc postaraj się to uszanować.
    • 24: CommentAuthorandys
    • CommentTime3 Dec 2011
     
    tak... tylko dlaczego ono ma pierwsze miejsce? po co w ogole takie cos wystawiac?
    Twoje boje z numenem tez moznabylo inaczej rozplanowac. wystarczylo dopisac do nazwy dema 90%. Ja bardzo sie ciesze , ze takowe wczesniej wyszlo.

    " i tylko ja potrafiłem je uruchomić na atarynce" no nieprzesadzaj, ze tyle roznych mozliwosci jest;p raczej predzej rozne atarki.