atarionline.pl Pomysl na retro spotkanie. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    Witajcie. Nie mogąc dzisiaj spać w nocy wpadlem na pomysl zorganizowania cyklicznych spotkań graczy retro polączonymi ze świetną zabawą. Glównym zalożeniem takich spotkań byla by świetna zabawa, a ponadto:
    -- Konkurs dla graczy w gry ( Oczywiście stare) wraz z pamiatkowymi nagrodami ( Mam doświadczenie w tej materi, ponieważ organizowalem już podobne spotkania skupiające graczy)
    -- Jako że pochodzę z Podhala , w porogramie także pojawila by sie jakaś niewymagająca wycieczka, oczywiście z piwkiem w schronisku
    --Ognisko integracyjne :)
    Cala impreza trwala by oczywiście 3 dni, to jest od Piątkowego popoludnia do Niedzieli.
    Powiedzcie jak się zapatrujecie na taki pomysl?
    Pozdrawiam.
    PS: Przepraszam za brak literki ( Pierwsza litera mojego imienia Lukasz) Nie mogę sie dogadać z moją klawiaturą...
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    - gdzie takie spotkanie mialoby sie odbyc?
    - jakie retro maszyny
    • 3: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    Miejscem spotkania bylby jakiś pensjonat , gdzieś w okolicach Zakopanego ( oczywiście zadbal bym o to , aby nocleg byl jak najtańszy i nie przekraczal 30 zl)Może przy większej ilości osób udalo by się jeszcze zbić cenę.
    Mówiąc rerto maszyny mam na myśli takie komputery i konsole jak:
    --Atari ( mój model to 800Xl, 2600 ,)
    --Comodore 64
    --NES
    --SNES
    --Amiga ( 500+ )
    --Sega Mega driwe.
    Oczywiście jake kochane sprzęciki będą, to kwestia do obgadania, bo oczywiście wezmę tylko te, które będziemy potrzebować do naszej zabawy:)
    • 4:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    Pomysł wart uwagi :)
    • 5: CommentAuthormac
    • CommentTime15 Feb 2012 zmieniony
     
    orientacyjny termin?
    • 6: CommentAuthorluki8009
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    Gdzieś druga polowa Maja.