atarionline.pl Kupię XM-301 (OBUDOWĘ) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDuracel
    • CommentTime21 Mar 2012
     
    Jak w tytule. Potrzebuję obudowę od wymienionego modemu Atari. Ewentualnie zlecę wykonanie profesjonalnie wyglądającej obudowy do SIO2SD. Ktoś w Polsce potrafi to zrobić na poziomie, albo dostarczyć materiały???

    GG 1237648. 501 074 781. 8xduracel@wp.pl
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Mar 2012
     
    Niezwykle nikła szansa zakupu. Kilka egz. w Polsce się być może zachowało (jeden z pewnością :P) - szkoda niszczyć tak rzadkiego urządzenia.
    • 3: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime22 Mar 2012
     
    Poszukaj tu: ->link<- chyba powinni jeszcze mieć
    • 4: CommentAuthordesmael
    • CommentTime23 Mar 2012
     
    Ewentualnie można wciąż kupić na ebay kompletny modem (sam tak go nabyłem) - ale żal ciąć zabytek dla obudowy...
    • 5: CommentAuthordesmael
    • CommentTime23 Mar 2012
     
    Tak BTW - czy ktos praktykowal polaczenie modemowe Atarek?
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Mar 2012
     

    Pin:

    Kilka egz. w Polsce się być może zachowało (jeden z pewnością :P)


    Ja mam jeden, Nosty ma jeden, wiec juz masz co najmniej trzy. Sadze, ze jest tego znacznie wiecej.

    desmael:

    Tak BTW - czy ktos praktykowal polaczenie modemowe Atarek?


    Ja mialem taki pomysl, zeby polaczyc sie z kims modemem, ale mam taki problem, ze... nie mam gniazdka telefonicznego (takie gniazdko to wspolczesnie przezytek).

    Sprobuj pokorzystac najpierw z BBS-ow, namiary znajdziesz na Atari Age.
    • 7: CommentAuthordesmael
    • CommentTime6 Apr 2012
     
    Gniazdko to może i przeżytek - ale telefon "stacjonarny" daje największą szanse na rozmowę bez zrywania połączenia, zniekształceń, czy sytuacji gdy jedna strona nie słyszy drugiej etc. Najgorzej jest w miejscach granicznych kilku BTSów - ciągłe przełączanie między stacjami (co przy okazji może też oznaczać zmianę standardu połączenia internetowego komórki (a to 3G a to HPSDPA a to EDGE) może doprowadzić człowieka do szału :)
    Wiec u mnie takie gniazdko wciąż w domu jest, choć teraz jest to gniazdo w routerze TV kablowej...czyli jednak nie taki już całkiem klasyczny telefon :)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Apr 2012
     
    Tu masz namiary na ten watek o BBS-ach na AA:

    ->link<-