atarionline.pl Pomocy!!! Rodzinni Gracze zjedzą mnie !!!! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime16 Apr 2012
     
    Jak skończyć Mózga!
    KAZ błagam...
    Heeeeee........ (lp, nie zdążyłem)...
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Apr 2012
     
    Bartcom - przestan robic smietnik z forum, ostatnie ostrzezenie.
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime16 Apr 2012
     
    Pamiętam, jak kupiłem Mózgprocesora (na kasecie od CAS!) i zacząłem grać. Przejście gry zajęło mi cały dzień. Bez żadnych porad i solucji. Tylko ja i Mózgprocesor. Jak skończyłem, to czułem się najmądrzejszym i najszczęśliwszym człowiekiem na świecie :D
    • 4: CommentAuthornothin
    • CommentTime16 Apr 2012 zmieniony
     
    [pytanie do autora przeniosłem w inny wątek, sorki]
    • 5: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    KAZ, proszę o skasowanie tego wątku.
    Chwila słabości, przepraszam.
    • 6:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime17 Apr 2012
     

    larek:

    Przejście gry zajęło mi cały dzień. Bez żadnych porad i solucji.

    Winszuję. Ja miałem podobnie (no, może nie dzień, może "trochę" dłużej), ale poległem na kodzie do sejfu. Do dziś nie wiem, jak na niego wpaść bez podpowiedzi - o ile dobrze pamiętam gra nie daje żadnych wskazówek na jego temat (samemu trzeba wpaść na to, że to może być data).
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    Tak mi się nasunęło... ;)

    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime17 Apr 2012 zmieniony
     

    Krótki:

    (...) ale poległem na kodzie do sejfu. Do dziś nie wiem, jak na niego wpaść bez podpowiedzi - o ile dobrze pamiętam gra nie daje żadnych wskazówek na jego temat (samemu trzeba wpaść na to, że to może być data).

    Przyznać trzeba, że to genialne zagranie twórców gry. Ja na szczęście miałem od początku oryginał wraz z instrukcją, gdzie jest napisane:

    "Rok 2016 przeszedł do historii jako rok 25-tej międzynarodowej konferencji poświęconej sztucznej inteligencji. Rangę konferencji miała podnieść prezentacja pierwszego biologicznego komputera naśladującego pracę ludzkiego mózgu. Profesor Brian Thompson twórca MÓZGPROCESORA zaszył się na bezludnej wyspie na Pacyfiku, by teraz po sześciu latach pracy zaprezentować światu przełomowy wynalazek."

    Długo myślałem nad kodem i zastanawiałem się jaki ja bym ustawił... no i wyszło, że najprościej było ustawić rok. Z wyliczeniem tego właściwego pomogła mi już wspomniana instrukcja :)
    • 9:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime17 Apr 2012 zmieniony
     
    Ja też miałem oryginał z instrukcją. Po prostu nijak nie mogłem na to wpaść. Głupi byłem, doświadczenia z tekstówkami przed Mózgprocesorem nie miałem żadnego, i nie przyszło mi do głowy że wskazówka może być zaszyta w instrukcji i to tak w sumie głęboko. Za to z grami zepsutymi (ekchm, ekchu, ekchuniversal hero) miałem do czynienia aż nadto, toteż stwierdziłem w pewnym momencie, że ten sejf to "jakiś błąd" i odpuściłem sobie dalszą grę. Wkrótce potem bodaj w TA opublikowali garść wskazówek i było "pozamiatane". You can't unread what you have read.
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Apr 2012
     
    Bartcom - spoko. A watek niech juz zostanie, bo inni sie w nim wpisali.