atarionline.pl Atari Party Głuchołazy 2012 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorVidol
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    wersja slideshow'a Nostiego pozwalajaca obejrzec pod emulem wszystkie obrazki.
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    @sOnar: dzięki za fantastyczny materiał. tylko mały request na przyszłość - nie wrzucaj po raz trzeci tej samej muzy do photoslide'a :D lubię Gammę 505, ale on ma też całą masę innych świetnych kawałków :D

    Anyway dzięki za Twój raporcik, sOnar !
    • 3:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    Dzięki Grey za miłe słowo. Motywuje do raportów z parties :)

    Ojoj. To nie tak... coś pomyliłeś...

    W slideshow z Silly Venture 2k11 była muza Seabrush & Sychu - NeverSlow (4 SillyVenture2011)

    W slideshow z Grzybsoniady 2012 była muza 505 - 3886 days ago i Tristesse

    zaś Gamma 505 była wyłącznie w Głuchołazy 2k12 slideshow czyli nic się nie powtórzyło :)

    Pozdrawiam! ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    ok, zwracam honor w takim razie sOnar i przepraszam :) jestem pewien jednak że ktoś już użył kawałka Gamma gdzieś na YT i tak mi się skojarzyło :)

    pozdrawiam :)
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    Gammę to ktoś inny wrzucił do raportu z SV2k11, stąd Wam się kojarzy :)

    Chyba Szwedzi, jak dobrze kojarzę - nie mogę teraz znaleźć na YT - mam zrzucone, kilka minut to trwa
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Jul 2012
     
    @wieczór: aaa, już mnie "naprowadziłeś" :D to koledzy z UK zrobili podobny slide i użyli muzyki "Gamma" 505 :) thx ;)

    dla przypomnienia podaję linka:

    ftp://ftp.untergrund.net/users/ae/partyvideos/sillyventure2011/SV2011.mp4
    • 7: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime31 Jul 2012
     
    @sOnar

    Twoja fotorelacja jest nieporównywalnie bardziej obiektywna, pomimo przeciwieństw jakie przyszło Ci doświadczyć (pech 800x600) w porównaniu do relacji przedstawionej przez TDC'a.

    Jednak to wersja TDC istnieje jako relacja, że tak powiem, oficjalna, ostateczna. Jest ona troszkę tendencyjna - wyrażająca jego wrażenia. Byłem cały czas na Party i fotorelacja bezkomentarzowa sOnara wierniej oddaje rzeczywistość niż późniejsza fotorelacja TDC'a, choć z fajnymi komentarzami.
    • 8: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime31 Jul 2012 zmieniony
     
    Bartcom, Tdc naprawdę się starał, ale nieda się przedstawić relacji całkowicie bezstronnej, ta jest tochę w krzywym zwirciadle.
    Tylko nieliczni chociażby byli na wycieczce po Głuchołazach, gdzie była niezła jazda z taplaniem się w rzeczce z biczami wodnymi
    • 9: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    Relacja TDC'a jest bardzo fajna.
    Jeżeli TDC "zwirciadło" postawiły bardziej do światła, byłaby jeszcze lepsza.
    Hmmm... coś korci mnie, korci: muszę to napisać:
    A lepsze jest wrogiem dobrego.
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    Moja relacja ani nie miała być "lepsza" ani "dobra", ani wyczerpująca;) Obecnie jest jak to pisał Pablo112 nieco w krzywym zwierciadle czyli w wielu miejscach zamiast oddawać ducha imprezy to lecę sobie czystym SF ;)

    Nic nie stoi na przeszkodzie aby np. co 5 uczestnik napisał własną relację, w mojej ocenie to bardzo cenne bo ja np. wielu rzeczy nie widziałem, wiele mnie ominęło. Dlatego jak ktoś napisze to my chętnie to opublikujemy - powodzenia w pisaniu!;)
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    @tdc, no "dobra" to rzeczywiście nie miała być, miała być DOBRA, a wyszła bardzo dobra i fajna :)
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    Dobra taka relacja niż żadna, bo zdaje sie, ze na sasiednim portalu opisow brak (chyba wedle zasady - przekonaj sie sam a nie czytaj przezyc innych :P). Akurat TDC posiada calkiem lekkie pioro i swoj styl, jednemu sie ono spodoba, innemu mniej. Wg mnie jest calkiem OK. :)
    • 13:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    Tak się składa, że dziennikarstwo to moje czynne hobby. Stale współpracuje jeszcze z jedną gazetą. Mój komentarz jest pod nowinką.
    • 14: CommentAuthornosty
    • CommentTime2 Aug 2012 zmieniony
     
    @Vidol - wielkie dzieki za przerobke! Wstyd sie przyznac ale ja juz nie mialem czasu w tym grzebac.

    @TDC - mi tez bardzo podobala sie Twoja relacja w tym roku. Byla bardzo pogodna i przeczytalem całą z przyjemnoscią. A kazda recenzja jest subiektywna, szczegolnie ze na zlocie nie mozna byc wszedzie. Gratuluje!
    • 15: CommentAuthornosty
    • CommentTime2 Aug 2012 zmieniony
     
    Rozszerzenie do Falcona - fotka ze zlotu :)
    • 16: CommentAuthorjury
    • CommentTime2 Aug 2012 zmieniony
     
    To nie do falcona, to ogólnie do "dużych". Jest to interfejs ps2 a projekt nazywa się Eiffel ( ostatnio czyli rok temu jak sprawdzałem to ostatnia wersją było v 3 )
    Akurat Ciebie nie interesują takie "dodatki" ale ogólnie Eiffel to fajne urządzonko :)
    • 17: CommentAuthornosty
    • CommentTime2 Aug 2012
     
    A ja myslalem ze ktos sobie po prostu porty joyow wyprowadzil w czadowej obudowie ;)
  1.  
    Panowie, a wiadomo czy zlotowe demo jest już do pobrania i skąd?
    • 19:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime2 Aug 2012 zmieniony
     
    demo jest do pobrania tu ->link<-
  2.  
    Buchachacha, no cóż, spodziewałem się czegoś innego. :-)