atarionline.pl Big Shit - kto ma? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime7 Aug 2012
     
    Big Shit (obok rewelacyjnego Buldoger Copy) to jeden z najlepszych programów kopiuących w odniesieniu do systemów kasetowych (NORMAL), łamiący zdecydowaną większość zabezpieczeń - w tym np. takiego O'Riley'S Mine. Nie ma go w zbiorach AOL. czy ktoś gdzieś go ma? Ja miałem... 22 lata temu.
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime7 Aug 2012 zmieniony
     
    Mam oryginał O'Riley'S Mine ale na dysku.
    Nie próbowałem go kopiować,ale spróbuję
    • 3: CommentAuthorbolo
    • CommentTime7 Aug 2012 zmieniony
     
    Bartcom mowisz i masz
    ->link<-

    O ten program chodzi?
    ->link<-
    • 4: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime7 Aug 2012
     
    @As...
    A nie, nie o to chodzi. Ja też oczywiście mam na dysku.
    Ale mam tez oryginalną wersję... pudełkową !!!
    Hmmm. chyba lepsze to pudełko od gry, choć i gra jest fajna. Widzisz, uparłem się, żeby to wczytać jako "fanboy 600bd", jak się śmieje Zaxon. No i nie udało się, podobnie jak DropZone i Henry's House (zwany Henrysiem). A więc trzeba to odświeżyć. Więc Buldoger Copy via APE cassete emulation. 45 prób i efekt pozytywny! Ponownie nagrana oryginalna kaseta DropZone i Henry's House wczytuje sie bezproblemowo. Aż mnie korci żeby to nagrac w 900bd, a może w 1200bd. No ale nie O'Riley's Mine. Bo to jest zabezpieczone, i nawet Casdup w "non standard format" walczy z tym, ale się poddaje. Nie mowiąc o Buldoger Copy czy Super śmieciu, który jest dla mnie kultowy. Dlatego prośba o Big Shit. Może da radę.
    • 5:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime8 Aug 2012
     
    Co prawda nie na tą potrzebę, był też Error Copy, jeśli mnie pamięć nie myli. Czytał kilka razy uszkodzony fragment kasety po przewinięciu wstecz i składał go w poprawną całość. Nie widzę go w bazie AOL, całkiem możliwe, że miał inną nazwę albo, że był w którymś z wersji cartridga Atari Blizzard Turbo.
    • 6: CommentAuthorgrzeniu
    • CommentTime8 Aug 2012 zmieniony
     
    Big Shit tutaj: ->link<-
    • 7: CommentAuthorbartcom
    • CommentTime9 Aug 2012
     
    dzięki, chłopaki! jak znowu zobaczyłem EGR General Promgramming i Big Shit az mnie ciarki przeszły...