atarionline.pl Różności z ASF - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime27 Oct 2012
     
    Witam, znalazłem właśnie taki stareńki wątek: ->link<-

    Chciałem zapytać o gry Black Jack, Karuzelada i Ortos. Czy ktoś z Was to zna? W bibliotece gier tych tytułów nie widzę.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Oct 2012 zmieniony
     
    stryker trzyma obrazy dyskietek tutaj ftp://ftp.pigwa.net/stuff/collections/stryker/gepard_soft_atr_pro/ Zbadałem wszystkie działające pliki .atr, ale zostało trochę plików .pro których Altirra nie obsługuje i może tam znajdziesz to czego szukasz. Część plików .atr Altirra nie potrafiła odczytać lub miały błędy.
    • 3: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime27 Oct 2012 zmieniony
     
    Rozumiem, wielkie dzięki!

    EDIT: Choć z tego co widzę, ostatnia modyfikacja tych folderów miała miejsce w 2004 roku, a wątek jest jednak nowszy.
    • 4: CommentAuthorstryker
    • CommentTime27 Oct 2012
     
    To nie sa gry na Atarke ....czytał cały wątek ?
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime27 Oct 2012
     
    Pod koniec:

    "Jedna ciekawostka. BLACK JACK(ASF), KARUZELADA(ASF), ORTOS(ASF), VIDEO WYPOŻYCZALNIA(MACBIT) są to unikatowe produkty, które da się odczytać i uruchomić!!! ....ale na PC. Stryker podczas wizyty u mnie zażartował, że może ASF miał takową nieznaną kartę w swej historii, no i miał rację."
    • 6: CommentAuthorOdarpi
    • CommentTime27 Oct 2012
     
    A no rzeczywiście. Ale nie zmienia to faktu, że chętnie bym się z tym zapoznał.
  1.  
    Damnit !

    I would love to buy "Deimos" and "Citadela/The Citadel" from him. Alas, I cannot remember my atari-area nickname nor my password. Tried to register again, but failed...

    -Andreas Koch.