atarionline.pl Ridiculous Reality Cart na SV2k12! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Dec 2012 zmieniony
     
    Zdarza się wielka okazja! Udało się dosłownie tuż przed SV wydać grę - już legendę - zwycięzcę konkursu ABBUC, na kartridżu (a właściwie na pięćdziesięciu kartridżach - każdy egzemplarz numerowany)!

    Specjalna edycja, jeszcze gorąca, wydana dosłownie w ostatniej chwili (w środę kartridże były wyprodukowane, wytestowane i składane, podobnie materiały drukowane) będzie dostępna na SillyVenture 2k12! Każdy, komu na tym zależy, będzie mógł ją kupić i cieszyć się nią w domowym zaciszu!

    Edycja SV ma rozszerzone zakończenie w stosunku do wersji przedstawionej na konkurs ABBUC, oraz możliwość pomijania plansz przy pomocy kombinacji klawiszy.

    Szczerze polecamy, cena będzie promocyjna (w tym dobrym sensie :).

    Zespół Ridiculous Reality.

    ---------------------------------

    Warto dodać, że w styczniu-lutym będzie dostępna wersja pełna (i w pełnej cenie). Edycja SV też jest pełna, ale liczba gadżetów jest ograniczona; cena na SV jest dobrze skalkulowana pod kieszeń nabywcy. Ponadto tydzień po SV będzie usostępniona wersja plikowa dla wszystkich.
    • 2:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    Jaka będzie cena karta ?
    • 3: CommentAuthorAdam
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    60 złotych.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime5 Dec 2012 zmieniony
     
    Powzięliśmy decyzję o braku możliwości rezerwacji, bo:
    - zarezerwować łatwo,
    - znaleźliśmy sprawiedliwy model sprzedaży
    - model sprzedaży będzie wymagał odrobinę zaangażowania.
    Tzn.
    Będzie wyznaczonych 5 pór sprzedaży: dwie w piątek i trzy w sobotę.
    Godziny będą ustalone na miejscu - będą w przerwach pomiędzy kompotami i będą mogły ulec przesunięciu wprzód.
    Na każdej sesji sprzedaży będziemy sprzedawać nie więcej niż 10 kartridży + te, co zostaną z poprzednich sesji. Ew. niesprzedane w danej sesji kartridże przechodzą na następną sesję.
    Można się ustawiać w kolejkę już przed czasem, po ilości czekających osób będzie widać, czy warto stać.
    Macie więc 5 prób!
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    Chętnie kupię, tylko nie wiem czy uda mi się trafić w odpowiedni czas... :/ Różnie to bywa na party :P
    • 6:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Dec 2012
     
    Pierwsze 10 sztuk dostępnych będzie dzisiaj o godzinie 19:00, następne 10 o 22:00. Zapraszamy!
    • 7: CommentAuthornosty
    • CommentTime9 Dec 2012
     
    Nabylem, i wlasnie tuz po powrocie wyprobowalem. Wszystko gra i buczy. Dodatki w postaci kart bardzo ladne. Rozczarowuje jedynie szare pudelko ozdobione wylacznie plombami. Ale rozumiem, bo to bylo wydanie specjalne przygotowywane na szybko.
    (BTW. ja te plomby na swoim egzmeplarzu natychmiast i publicznie przeciąłem! ;) sa swiadkowie )

    Co wazne: ten cart to NIE jest flashowy Atarimax z podmienioną nalepką (co ostatnio jest chyba modnym sposobem wydawania) ani rozpruty cart do XE z podmienionym epromem (jak byl zrobiony Tempest).
    Chlopaki wykonali i poskręcali wlasny cart. Duze brawa!
    • 8:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime9 Dec 2012
     
    Również nabyłem, ale w moim egzemplarzu jest bardzo "ruchoma" płytka carta.
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime9 Dec 2012 zmieniony
     
    Producent wie, że jest luz...
    Producent zaprojektował i wykonał własny, bo tak jest zacniej. Wstyd byłoby producentowi, gdyby zrzynał czyjeś rozwiązania :)

    Ponieważ to jest pierwszy kartridż wydany przez Producenta, pewne rzeczy zostały zauważone dopiero po otrzymaniu płytek. Czas naglił, a chwała temu, kto za pierwszym razem zrobi coś w 100% dobrze!

    Zastosowany sposób zmiany banku kompatybilny z AtariMaxFlash 1 MB (ale cart jest 128 kB) jest tylko i wyłącznie z powodu, że jest to najłatwiejszy sposób zmiany banków jeśli chodzi o schemat elektryczny.

    Miło, że padły w tym kierunku pochlebne słowa, a zwłaszcza, że od specjalisty:)
    • 10: CommentAuthorAdam
    • CommentTime9 Dec 2012
     
    Filmik z rozgrywki w najnowszej wersji, przez najbliższe dni dostępnej tylko nabywcom kartridża:

  1.  
    Panowie, cart jak i sama gra są super. Cieszę się, że mogłem nabyć osobiście.
    • 12:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime10 Dec 2012
     
    kaktus z Freda:)
    • 13: CommentAuthormono
    • CommentTime10 Dec 2012
     
    Hahaha. Udało mi sie zanabyć drogą kupna egzemplarz z nrem 42. Co prawda nie odpalałem jeszcze w domowym zaciszu, ale co się odwlecze to nie uciecze.
    • 14: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime10 Dec 2012
     
    Ja również mam i bardzo się cieszę, bo się zapowiadało już, że nie dam rady. Większość zaplanowanego budżetu poszło do Lotharka (Lotharek - Twoje produkty są top quality i będę Cię reklamował) ale udało się zrobić "nadprogram" :)
    • 15:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime10 Dec 2012
     
    egzemplarz nr 18 będzie do wygrania - prędzej czy póxniej w jakims konkursie :)
  2.  
    A ja mam numer 7 :)
  3.  
    A ja 15.
  4.  
    A kiedy wersja kasetowa? :)
    • 19:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime10 Dec 2012
     
    Wersje kasetowe to miały niektóre intra na kompotach ;)
    • 20: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime11 Dec 2012
     
    I inne "fajne" wynalazki:

    ->link<-

    :)
    • 21: CommentAuthorAdam
    • CommentTime11 Dec 2012
     
    Jakby ktoś chciał wiedzieć, czym różni się nowsza wersja RR i ile czasu zostało do jej upublicznienia:

    ->link<-
    • 22: CommentAuthorAdam
    • CommentTime15 Dec 2012
     
    Już można grę pobrać.
    • 23:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime15 Dec 2012
     
    Dzięki. To znakomita gra. A teraz jest jeszcze lepsza :)