atarionline.pl Podziękowania za Hobgoblin - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    Dobry pomysl, zeby to byly nowsze produkcje.
    • 2: CommentAuthormac
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    też tak sadzę, przynajmniej jako jeden z tytułów, trzeba promować co nowe i dobre...
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    aczkolwiek nie wiem czy Hob jest dobrym produktem na bicie rekordów bowiem sporo zależy od losowych przedmiotów. Chyba że będziemy grali sumując punkty kolejnych przejść :)
    • 4: CommentAuthormac
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    ale już Bomb Jake wydaje się już jak najbardziej ok do tego celu.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Aug 2009 zmieniony
     
    Kilka gier z ostatnich lat spokojnie by sie nadawalo. Tylko trzeba by przejrzec listy gier z KazKompo.
    • 6: CommentAuthorScalak
    • CommentTime18 Aug 2009
     
    umieściłem prefecta co by nie było niedowiarków, że tego się nie da przejść ;)

    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime18 Aug 2009
     
    Nie no, przecież Hobgoblin to łatwizna ;D
    • 8: CommentAuthormac
    • CommentTime19 Aug 2009
     
    prwada: łatwizna,

    to co bym postulował do 2 częsci gry to nie zerowanie sie punktów przy przejściu gry, tak aby można było grać dalej od nowa, punkty sie sumowały, wtedy pobawimy się w prawdziwe rekordy ;-)
    • 9: CommentAuthorScalak
    • CommentTime21 Oct 2009 zmieniony
     
    to odświeżę kotleta... może ktoś się pokusi bądź zaproponuje inną grę ;) (z tego bicia jak coś to mam filmik)
    • 10: CommentAuthorxxl
    • CommentTime21 Oct 2009
     
    ja jestem zainteresowany filmikiem z przejscia. najlepiej na jakies jutub???
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Oct 2009
     
    xxl - jest tutaj, autorem jest Scalak:

    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime24 Sep 2010
     
    Dostalem wiadomosc przez system YouTube z podziekowaniami za "Hobgoblina". Ale to przeciez podziekowania naleza sie xxl-owi, Nostemu, stRingowi - co napisalem autorowi wiadomosci. Ponadto napisalem, ze przekaze podziekowania wlasciwym osobom, wiec niniejszym przekazuje:

    ZXAmiga64:

    Hello are you the Kaz who converted "hobgoblin" for atari ?if so just to say, THANKS, i play your conversion quite a lot this year, and i love the music, brilliant conversion, if only more atari games were off that quality, really inspiring work man !, thanks a million.