atarionline.pl Szukam zdjęć - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRamos
    • CommentTime12 Feb 2013
     
    Czy ktoś ma stare zdjęcia z lat 80-tych na których są ludzie siedzący przy komputerze i grający w różne gry. Tworze pewien projekt i na chwilę obecną zbieram do niego materiał. Czym więcej zdjęć to będzie lepszy materiał. Chce też pokazać ludzi z Atari z tamtych lat.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime12 Feb 2013
     
    Miałem takie fotografie współczesne robić (dzieci+stare gry), ale potrzebna jest pisemna zgoda więc sobie odpuściłem. Mam swoje stare jedno foto przy małym Atari, ale akurat badałem demo, a nie grę.
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Feb 2013
     
    mam stare zdjecie z 87r. na ktorym siedzie przed atari ale nie wiem czy bedzie widac w jaka gre gram...
    • 4: CommentAuthorRamos
    • CommentTime13 Feb 2013
     
    Tu nie liczy się co robicie przy komputerze. Najważniejsze to, że jest to zdjęcie z lat 80-tych i ktoś siedzi przed komputerem. Jak możecie przesyłacie mi takie zdjęcia.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Feb 2013
     
    ... a następnie zobaczymy, który jak wyglądał i się pośmiejemy ;)-
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime13 Feb 2013
     
    Kto się będzie śmiał temu magnetofon wciągnie taśmę.
    • 7:
       
      CommentAuthorcaco
    • CommentTime13 Feb 2013 zmieniony
     
    Mogę zeskanować zdjęcie kuzyna, który się popłakał na komunii (impreza już w domu - nie kościół :) ), bo rodzice wyłączyli mu C-64, które dostał w prezencie. Miał usiąść do stołu i zjeść objad. To była rozpacz, gry czekały - a tu trzeba jeść :(
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Feb 2013
     
    ... no i zaczęło się :D