atarionline.pl Franklynowa kapela....Victorians... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorfranklyn
    • CommentTime5 Mar 2013
     
    W programie Must Be the Music występował zespół z Bielska-Białej - VICTORIANS - Aristocrats' Symphony.


    Zrobiłem wam muzyczki heavymetalowe to odwdzięczcie się głosem :)

    plizzz :)


    ->link<-
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 Mar 2013
     
    Mam na Atari zainstalowanego Benjamina który nie przepuszcza stron w stylu Facebook.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Mar 2013
     
    .. to trzeba mieć konto, by dostać się podstronę na FB? :) - eeeeee, wioska trochę (z ich strony). No nic, chyba nie zobaczę :)
    • 4:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime6 Mar 2013
     
    Wide że nie tylko ja tego nie zobaczę.
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime6 Mar 2013 zmieniony
     
    Do obejrzenia strony konto niepotrzebne ale to jest aplikacja, którą do jej obejrzenia trzeba po pierwsze zalajkować, a po drugie udzielić zgody na dostęp do całego cyklu uprawnień na swoim koncie, co już mi się nie podoba - np. aby mogła wysyłać posty w moim imieniu (po chuj niby) więc podziękowałem.

    Sorry Franklyn zagłosowałbym - ale ten app mnie odrzucił. Jako twórca aplikacji facebookowych staram się aby prosiły tylko o to co niezbędne (np. dostęp do listy przyjaciół jeśli masz zapraszać przyjaciół, albo dostęp do galerii jeśli w aplikacji masz przetwarzać obrazki z galerii) ale to co ta aplikacja robi to dzicz :)

    Edit: ok, nie jest tak źle można dużej części uprawnień odmówić a i tak można głosować - jednak konto jest potrzebne (i nic dziwnego). Zagłosuję - później bo z pracy mi video nie wchodzi :) Przeboleję nawet fakt, że cyt: "Jeśli chcesz oddać głos na tego wykonawcę, najpierw obejrzyj do końca jego występ. Opcja głosowania uaktywni się po obejrzeniu wideo." (co za młotki to robiły...), bo Ci się należy za Twoją twórczość - doceń ;)
    • 6: CommentAuthorfranklyn
    • CommentTime6 Mar 2013
     
    sorry chłopaki nie ja wymyśliłem te FB głupoty...
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime6 Mar 2013
     
    To też nikt Ciebie nie obwinia :) a kawałek fajny :)
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Mar 2013
     
    ... a ja np. dalej nie wiem o czy wy tu mówicie ;)-
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Mar 2013
     
    Ok, mój "OBOWIĄZEK "wykonałem :P choć z bólem serca odnośnie tego co pisał Wieczór. Ciekawe ile teraz spamu od nich dostanę :P