atarionline.pl The Atari Book - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthor0xF
    • CommentTime28 Mar 2013 zmieniony
     
    Kupiłem przedwczoraj w Empiku:



    210 stron: opisy sprzętu, najlepszych gier na każdy model, historia firmy, wywiady z pracownikami.
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    Jak duża część materiałów wewnątrz to przedruki artykułów/ wywiadów, które już wcześniej ukazały się w Retro Gamerze?
    • 3:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    Za ile złociszy to cudo? Nad morzem tego (jeszcze?!) nie było...
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    Ja kupiłem w grudniu w Easonie :) Nie jest takie grube jak na zdjęciu ale nie jest też cienkie jak chip. Zawiera przegląd przez rozmaite sprzęty Atari, konsole, Atari XL, ST z opisem historii i losów projektu, jakie są najlepsze gry, a w dalszej części opis kluczowych postaci zaangażowanych w projekty - nawet fajne.
    • 5: CommentAuthor0xF
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    Dracon: 79 zł.
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    W księgarni Torrent zobaczę, bliżej od Empiku. Retro Gamer cieszy oczy kolorami, ale treścią tak średnio. Takie "Naj" jadące na wspomnieniach.
    • 7: CommentAuthorxxl
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    s2325: mozesz podeslac adres ksiegarni na xxl@atari.pl ? :D
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    RG UK jest fajnie wydany (kolorki, zdjęcia, papier) ale język do mnie nie przemawia. Nie wiem czy to wina samego języka i angielskich zwrotów (w życiu miałem do czynienia głównie z j.amerykańskim) czy sposobu w jaki panowie piszą. W każdym razie nie jest dla mnie zrozumiały, obawiam się że książka jest napisana w ten sam sposób a szkoda bo nie chciałbym przejść obok niej obojętnie.

    0xF: w polskim Empiku na stronie nie ma, jest tak jakiś dział z literaturą obcojęzyczną?
    • 9: CommentAuthor0xF
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    Kupiłem w Warszawie w Złotych Tarasach.
    • 10: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    "Złotych Torusach" znaczy się? :)
    • 11:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    W Empiku leży na półkach, chyba sobie dziś kupię.
    • 12:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Mar 2013
     
    W Empiku wybrzeżowym leżakuje na półkach ale "Retrogamer" o Amidze 500. Dziś sprawdzałem...
    Jak będzie w "księgarni" z postu #6, to reflektuję na to! ;)