atarionline.pl Słuchawaki nauszne ATARI - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime13 Apr 2013 zmieniony
     
    Witam
    Na Allegro są dostępne słuchawki nauszne Atari. Ma je ktoś, jak z jakością, warto kupić, czy ktoś po prostu, chce zarobić na znaczku, a jakość do bani. Słuchawki bardzo mi się podobają wizualnie i gdyby jeszcze okazało się, że jakościowo (dźwięk, wykonanie) jest ok., to chętnie bym je nabył, bo moje obecne powoli się kończą.
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    ja osobiście polecam Sennheiser HD 449,lub jakiekolwiek tej firmy wybór masz niemały.
    Zapodaj link/a,może chodzi o to : ->link<-

    ?

    ja i tak bym kupił Sennhiser/y.
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Apr 2013 zmieniony
     
    Jak masz 380 zł to kup Grado - audiofilskie słuchawki:) sr-60.
    Wszystkie szenhaizery jakie mam zbyt mocno walą sopranami i dźwięk męczy. Dotyczy dousznych.
    • 4:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    @ IRATA4
    Dokładnie o te.

    @ jhusak
    Te 380 zł to wolałbym wydać na 16-bitowe Atari. Słuchawki to tak max do 120 zł.

    U nas w Avansie nie widziałem, więc nie będzie jak sprawdzić. Uroki małych miasteczek. :) Dlatego wioski rulez.:)
    • 5: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    a my o nausznych :) mi sh przypadly do gustu 202
    • 6:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 Apr 2013 zmieniony
     
    Są dostępne tu: ->link<-

    Kup w sklepie internetowym Saturn - do 14 dni masz prawo zwrotu.
    • 7:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    No dobrze a kto ma doświadczenie z bezprzewodowymi? Chcę takowe zakupić. Wyłącznie nauszne (muszle). Na co zwrócić uwagę? Jakieś przykłady modeli?
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    @string, chcesz mieć bezprzewodowe, czy do słuchania?
    • 9:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime13 Apr 2013
     
    I to i to :) nie jestem melomanem, chociaż może to wydawać się dziwne :) będę używał to na wzmacniaczu onkyo do TV, PS3 i filmów.
    • 10:
       
      CommentAuthorPet
    • CommentTime14 Apr 2013 zmieniony
     
    Mam te słuchawki Atari. Basy w porządku ale moim zdaniem brakuje w nich wysokich tonów. Muszę je podkręcać equalizerem aby grały ładnie. Wydaje mi się, że dobrze się spiszą podłączone np. do Atari 8-bit :) Raczej ich nie polecam ale ja jestem rozpieszczony o wiele droższymi słuchawkami więc za tą cenę chyba nie są tragiczne. Używałem je też z Nintendo 3DS i dają radę.
    Co do słuchawek bezprzewodowych to miej na uwadze że te na bluetooth mają laga i nie nadają się do PS3. Osobiście używam głównie słuchawki SONY MDR-1RBT, podobno najlepsze jakie istnieją na bluetooth. Z każdym sprzętem jaki testowałem jest jakiś lag. Najmniejszy z PSVita a największy z Androidem. Lag jest od 1/4 sekundy do sekundy. Jeśli chodzi o odtwarzanie filmów(testowałem w Androidzie) to akurat nie ma problemu bo odtwarzacze wiedzą jaki jest lag w słuchawkach i same opóźniają obraz aby była idealna synchronizacja. Niestety w grach to jest niemożliwe. Słuchawki bezprzewodowe mają też wbudowany wzmacniacz którego nie zmienisz(chyba że użyjesz kabla) i zwykle coś z nim jest nie tak. W SONY MDR-1RBT pracuje on zawsze na cały regulator i kontrola głośności jest wyłącznie cyfrowa. Jeśli jesteśmy w idealnie wyciszonym pomieszczeniu to da się usłyszeć cichy pisk jaki on wydaje w ciszy oraz podczas bardzo cichego słuchania muzyki. Ale większość ludzi pewnie tego nie usłyszy bo w/g serwisu Sony człowiek nie powinien tego słyszeć ;)
    • 11: CommentAuthorstryker
    • CommentTime14 Apr 2013 zmieniony
     
    Luknij tu:
    ->link<-
    Ogólnie staniały jeszcze bardziej i można je kupić za 69 zł ;-) + przesyłka 12 pobranie lub 9 zł przelewem ;-)
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    ja przy swoim,polecam nauszne Sennheiser/Y ,Któreś nawet emulują 5.1,a tak szczerze to wolę głośniki 5.1 stacjonarne choć do przenośnych konsol bądź jak dzieciak śpi to pewno najlepsze rozwiązanie aczkolwiek moim zdaniem słuchawki kaleczą słuch (pestki szczegolnie).Ja posiadam Logitecha serii Z top model (nie najnowszy[najnowsze słaby syf]) i nie zamieniłbym ich na inne ,zresztą był u mnie Jury i słyszał ,70%głośności pękają balony(sylikony nie wiem),ale tu nie o głośność.Stary Technics też daje radę .
    • 13:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    Ale tu chodzi o znaczek /|\, a wy tu jakieś sennheisery i inne sony...
    • 14: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    To naklejkę sobie wydrukować i już. Te słuchawki "atari" nic więcej z Atari poza naklejką nie mają :)
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    Właśnie na serwisach aukcyjnych można te słuchawki kupić za 53 zł :) Z wysyłką to jest 63.
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Jun 2013
     
    No widzisz a np. w E. Leclercu kosztują nadal 99 zł;)
    • 17:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Jun 2013 zmieniony
     
    Ale po co kupować u kleryka? Nawiasem mówiąc, niech ktoś zmieni te Słuchawaki...
    • 18:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Ja już się zdecydowałem na zakup, więc temat można zamknąć jeśli o to chodzi. Dziękuję wszystkim za informacje.
    • 19:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Ale na zakup czego ? na zakup słuchawek Atari czy jakiś innych?
    • 20:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime14 Jun 2013
     
    Atari.