atarionline.pl Praca w Krakowie (C, Delphi). - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime27 Apr 2013
     
    Wiadomość nie związana z Atari (stąd w Inne ;)), ale może akurat jakiś Atarowiec szuka pracy w Krakowie. Znajomy ma problemy z zatrudnieniem programisty C, do projektów związanych z mikrokontrolerami Atmel AVR. Więcej tutaj: ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Apr 2013
     
    "ma problemy z zatrudnieniem" to rozumiem że ma problemy ze znalezieniem programisty;)
    • 3:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime28 Apr 2013
     
    Albo nikt nie chce przystać na proponowane warunki.
  1.  
    Chyba ten czas pracy jest zbyt elastyczny ;-)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Apr 2013
     
    Podeślę tę ofertę memu uczniowi on robił kiedyś sterowniki pod lina więc może się tym zainteresuje.
    • 6: CommentAuthormuffy
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    Jak to nie związane z Atari?
    "w środowisku Delphi 2006/XE"
    Śjakiś nowy model :D
    • 7:
       
      CommentAuthorwilly
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    Literówka zwykła
    Miało być:
    2600/XE - Tylko nie wiem dlaczego modele XL zostały pominięte.
    • 8:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    W Krakowie stosunkowo łatwo znaleźć jest ludzi spod znaku Java. Jeśli chodzi o "niższe poziomy", to już niekoniecznie. No i właśnie znajomy ma problemy ze znalezieniem i zatrudnieniem (tak tdc) programisty C ze znajomością Atmela.

    Wrzuciłem tutaj, bo może: a) ktoś akurat szuka pracy o tym profilu, b) szuka pracy o tym profilu i nie chce pracować w korporacji z, hmmmm, bardzo elastycznym czasem pracy ;)
    • 9:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    Dzięki, mam w Krakowie mojego starego kumpla, chętnie bym mu dał tę ofertę, ale to stary kumpel i kilka lat temu straciłem z nim kontakt... może się w końcu odezwie.
    • 10: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    Mi się podobają trzy ostatnie punkty z listy "Mile widziane" :) To takie typowe: będziesz programistą mikrokontrolerów... Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś był jednocześnie administratorem i web-developerem, bo też potrzebujemy a budżet nam się skończył ;))))

    "Elastyczność" godzin pracy też robi wrażenie, ja słysząc "elastyczne" wyobrażam sobie np. start 8-12 (komuś może pasować siedzieć np. do 20 ale przedpołudnie mieć wolne) czy np. dzisiaj będę 4 godziny ale przyjdę w sobotę.
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    Wieczór czepiasz się, przecież wiadomo że koderów Atmelów bardzo interesuje tworzenie stron w przerwach pomiędzy jedynym jednoukładowcem a drugim :P:)
    • 12: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Według mnie oferta nie wygląda na zachęcającą... Pomijając "elastyczny czas pracy" poszukiwany jest tak naprawdę programista jednocześnie C i Delphi (mało kto lubi takie zestawienie, czemu nie C/C++ pod Win?) oraz człowiek "od wszystkiego".
    Jeżeli firma nie ma perspektyw szybkiego rozwoju to spodziewam się raczej zainteresowania ze strony albo desperatów, albo studentów ;-)
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    No a jak ludowa mądrość mówi:

    Każdego programistę da się zastąpić skończoną ilością studentów.
    • 14:
       
      CommentAuthormentos
    • CommentTime4 May 2013
     
    chyba nieskończoną ;-)
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Jun 2021 zmieniony
     
    @lola88, nie spamuj, bo Cię wyrzucą. Myślę, że w sumie 3 takie posty wystarczą, żeby brać jednogłośnie opowiedziała się za sugestią znalezienia innych miejsc do spamowania.
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Jun 2021
     
    Panu lola88 już dziękujemy - tematyka spamowa nas nie interesuje :)
    • 17: CommentAuthorpgru
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    I jak skończyła się ta historia poszukiwań programisty :-) ? Czy może rezultat był taki, że ktoś się zgodził, a potem dostał służbowe 65XE i na tym programuje Atmele...
    • 18: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    Od delphi do atari niedaleka droga, w sumie ta sama epoka ...