atarionline.pl 14h40 min - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    ...
  1.  
    Dla nieznających alfabetu Morsea: "S".
    • 3: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    hmmmm, ?
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    Dla nieznających zwykłego alfabetu: wielokropek.
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    No niezłe jaja tutaj odchodzą...
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime29 Apr 2013 zmieniony
     
    14 godzin i 40 minut to trochę za długo na wczytywanie gry z magnetofonu, chyba ktoś Cię na giełdzie komputerowej oszukał. Kupiłeś Black Lamp 2 czy Last Ninja?
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    ...po prostu pożegnam się z wami na bardzo długo lub na stałe ,jeszcze tego nie przemyślałem.
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime29 Apr 2013 zmieniony
     
    Po prostu znika się i koniec, nie miejsce na jakieś pożegnania. Forum to wypełniacz czasu, a nie główny cel w życiu. Tu część wzajemnie zna się z ględzenia o grach, a nie jaki ktoś jest na co dzień. Jest się tu jako nick - jeden zniknie to pojawi się za jakiś czas nowy.
    • 9: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    @2325
    Wiesz nie zgodzę się z tobą. Na miejscu jest się przywitać jak i pożegnać. Nawet jak tylko kogoś mijasz na swojej drodze. Społeczność jaką tutaj tworzymy to nie tylko jakieś tam ględzenie o grach ale również spotkanie z innymi ludźmi na żywo i online. Jakoś tych spotkań zależy od nas samych. Owszem to nie cel i raczej ja bym tego tak nie odbierał. Reasumując nie widzę nic złego i nie na miejscu jeżeli ktoś chcę się przywitać lub pożegnać.
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    jak dzieci:
    obraziłem się i zabieram swoje zabawki :)
    • 11:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    brawo as. dokładnie. śmiechu warte... to też się śmieję x)
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Apr 2013
     
    tdc
    skasuj tego całego posta
    czas dobiegł końca .
    Nadeszła chwila prawdy.
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Apr 2013
     

    arturkb:

    Reasumując nie widzę nic złego i nie na miejscu jeżeli ktoś chcę się przywitać lub pożegnać.

    Doceniam to że tak na to patrzysz, ale my takie zabieranie zabawek przerabialiśmy wielokrotnie (nie myślę tu o IRATA4), wszyscy mają już pewnie dość...
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Apr 2013
     

    tdc:

    Doceniam to że tak na to patrzysz, ale my takie zabieranie zabawek przerabialiśmy wielokrotnie (nie myślę tu o IRATA4), wszyscy mają już pewnie dość...

    więc skasuj cały post ok ?
    • 15: CommentAuthorBluki
    • CommentTime29 Apr 2013 zmieniony
     

    sOnar:

    brawo as. dokładnie. śmiechu warte... to też się śmieję x)


    Lubimy oceniać innych według własnych, wyuczonych szablonów, ale nie lubimy być tak oceniani.

    Czy aby napewno jest z czego, albo raczej z kogo się śmiać? Przeczytałem to kilka razy i nie widzę w tym nic śmiesznego. Pewnie nie mam poczucia humoru.
    • 16:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime29 Apr 2013 zmieniony
     
    Nie jestem moderatorem forum aby kasować cokolwiek, poza tym nie mam na to czasu aby się bawić w takie bzdety jak patrzenie kto co napisze i co się nadaje do skasowania. Tutaj jesteśmy dorośli jeśli ktoś pisze (a w szczególności zaczyna nowy wątek!) to znaczy że uznaje że to jest warte opublikowania. Problemem jest gdy ktoś nie potrafi tego rozróżnić... no ale świat byłby piękny gdyby wszyscy wszystko rozumieli, wiedzieli i nie popełniali błędów.


    @Bluki, ja się nie śmieję tym bardziej że IRATĘ4 miałem okazję poznać w realu. Pisząc "jaja" miałem na myśli zakładanie wątku przez kogoś po kilku minutach w tym wątku jest tylko wypowiedź z "...", przykro gdy ktoś nam tu robi bajzel a trzeba przyznać że nie po raz pierwszy... (wcześniej zwracałem mu uwagę na privie, teraz czas na publiczne upomnienie)
    • 17:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime30 Apr 2013
     

    tdc:

    ja się nie śmieję tym bardziej że IRATĘ4 miałem okazję poznać w realu.

    No i... ? Taki odrażający, czy co?
    Pytam, bo poza urywkiem z sarkofagiem na SV nie miałem z nim zbyt do czynienia... ;)

    A może Irata4 ma do kogoś żal za, hmmm, pamiętliwość? ;o
    • 18:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    Nic nie stoi na przeszkodzie wsiadasz w busa jak to pisał IRATA4 i jedziesz na party, a tam się przekonujesz co i jak;):)

    Oczywiście przekomarzam się bo wiem że nie wybierasz się na party :P
    • 19:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Wiadomo! :P Ale ja Cię proszę o wyrażenie swojej opinii wprost, bo tu się zrobił moment do tego. :D
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    Mnie to za bardzo nie interesuje (tym bardziej że ostatnich ekscesów IRATY4 na party nie byłem świadkiem więc nie wiem czym podpadł organizatorowi i innym osobom), interesuje mnie za to zaśmiecanie forum.
    • 21: CommentAuthorBluki
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    To może zamknijmy już ten wątek. Dla uspokojenia nerwów ;) proponuję posłuchać radia "Złote przeboje festiwali".

    Też sobie pośmieciłem. A co!
    • 22:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    Bluki forum jest od tego aby w nim pisać np. "Też sobie pośmieciłem. A co!"

    ;)

    Natomiast posty z "..." albo z innymi "przecinkami" czyli bez treści to już inna sprawa. Tym bardziej że już wcześniej na privie ostrzegałem IRATĘ4 i co gorsze mimo podania numeru postu ten nie mógł go znaleźć, musiałem mu dwa razy wyjaśniać gdzie napisał coś co się w żadnym wypadku nie mieści w ramach tego forum oraz naszej wytrzymałości...
    To dość dziwne że chcę komuś wskazać co zrobił źle i nie mogę tego zrobić... może problemem tutaj jest umiejętność rozumienia co ktoś chce mu przekazać i dlatego też nie potrafi rozeznać co warto opublikować na forum, a czego nie...
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    widzę iż wyszło z tego wielokropka wielkie szambo.

    Więc sprostuje ,po prostu po upływie tego czasu CHCIAŁEM
    poznać "osobiście" mojego ulubieńca udzielającego się na łamach miesięcznika "TOP SECRET" ...
    ... KRZYSIA KUBECZKO
    i skończmy ten temat.
    • 24:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013 zmieniony
     
    He he;)

    To mogłeś napisać, że po upływie tego czasu wydarzy się coś ciekawego, mógłbyś wtedy nawet rozdawać nagrody tym co zgadną;) Zapewniam że chętni do zabawy by się znaleźli;)


    Ale to wszystko nie zmienia faktu, że na party nie potrafisz się zachować i na forum również.

    ---Update:
    Aha, nie zauważyłem że mowa jest o osobie zmarłej (Krzyś Kubeczko), dlatego moje wcześniejsze słowa w tym kontekście mogą brzmieć niestosownie, dlatego w tym znaczeniu je wycofuję. Oczywiście nie mam zamiaru żartować ze zmarłych itp.
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Dobrze że chociaż ty dajesz dobry przykład ;-)
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Wtrace sie, zeby przypomniec pewne sprawy przy okazji tego watku:

    1. Jestem jedna z dwoch osob, ktore maja uprawnienia administracyjne na tym forum, w tym do kasowania watkow. Druga osoba to Zyga, ktory nigdy z tego nie korzysta, bo konto administracyjne potrzebne mu do technicznej obslugi forum.

    2. Filozofia tego forum jest prosta: sluzy do pisania o Atari i tematach pokrewnych. Do tego wazne zastrzezenie: kulturalnie, bez chamstwa. Jezeli ktos szuka definicji tych pojec, bo nie wie, co one znacza, albo chce sprawdzic gdzie leza granice - to znaczy, ze lepiej zeby nie korzystal z tego forum, sa inne o Atari.

    3. Powyzszy watek nadawal sie do skasowania, bo nie jest kompletnie o Atari, ale:

    IRATA4:

    CHCIAŁEM poznać "osobiście" mojego ulubieńca udzielającego się na łamach miesięcznika "TOP SECRET" ...
    ... KRZYSIA KUBECZKO i skończmy ten temat.


    oznacza, ze Irata4, jakby nie bylo jeden z kolegow atarowcow, ktorego niektorzy znaja osobiscie ze zlotow, przechodzil kryzys, ktory pchal go w mysli samobojcze, wiec moze zamiast jezdzic po nim jak po lysej kobyle, lepiej dac mu jakies slowo wsparcia?

    IRATA4:

    i skończmy ten temat.


    Slusznie. Karol, i uwaga na przyszlosc - nie kasuj wlasnych postow, bo jak widzisz, powstaje zamieszanie. A w przypadku kryzysu lepiej pogadac z najblizszymi przyjaciolmi albo rodzina, bo forum nie jest dobrym miejscem na takie sprawy. Szczegolnie, ze pisales ogolnikami i w przenosni.
    • 27:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Kaz, tak się składa że osoby, które lepiej ode mnie znają IRATĘ4, są również znacznie bardziej kompetentne ode mnie w wyjaśnianiu takich spraw. Jedyne co mogę zrobić to zakładać że okazali mu wsparcie - o ile nie żartował sobie jedynie aby skończyć ten temat.
    • 28: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Apr 2013
     
    Już niedługo zlot!
    I tego się trzymajmy.
    • 29:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime11 May 2013
     
    I jak tam po zlocie Irata4?
    Chyba Ci się coś odmieniło i "licznik zagłady" się wyłączył. :)

    Dzięki temu możemy nadal czytać Twoje posty i cieszyć się z Twojej aktywności i wyjątkowości... ;)
    • 30: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 May 2013
     
    Irracie włączyło się tak zwane ssanie na %% .
    -Szkoda chłopa bo się marnuje strasznie przez to ... :(