atarionline.pl Tymczasówka - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime11 May 2013
     
    Uważam iż ów post ma sens :-)(bez mrugnięcia oczkiem)c,dziękuje wam bardzo za WAS ,za klimat ,możliwość poznania zdolnych ludzi,koderów,graczy,fanów ATARI,chciałem jednocześnie przeprosić osoby które w jakiś sposób uraziłem swoim zachowaniem .
    Odpuszczam tymczasowo portal ,po prostu przerosły mnie problemy osobiste (życie) a nie chcę pisać głupot,jednocześnie nie odpuszczam zobowiązań wobec osób które mi zaufały.Jeżeli ktoś będzie chciał się ze mną skontaktować osobiście to podaję nr tel kom(HEYA) : 788-257-982 ,e-mail macie w moim profilu.
    Dziękuje i pozdrawiam IRATA4.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime11 May 2013
     
    Każdy ma swoje problemy i po co miałby jeszcze dokładać do tego czyjeś. Przeczekaj cichcem trudny okres, a innych o tym może nie informuj, nikt tu nie leży bykiem na plaży całą dobę.
    • 3: CommentAuthorBluki
    • CommentTime12 May 2013
     
    A może dobrze jest wyjaśnić co i jak, nie zawieszając wszystkiego w próżni, zamiast zostawiać niepozamykane sprawy i po prostu zniknąć.
    • 4: CommentAuthorbrx
    • CommentTime12 May 2013
     
    Ale o co do licha chodzi? Gdzie tu sens, gdzie logika? Obraziłeś się na tę stronę czy co? I jaki ma ona związek z Twoimi problemami życiowymi, z którymi boryka się niemal każdy? Tym bardziej jest to dziwne, że właśnie poprosiłeś o pomoc w programowaniu z przerwaniami DLI. Pomijam, że publiczne podawanie swojego nr telefonu w necie to proszenie się o nawet dość poważne kłopoty (spamerzy, dowcipnisie, "hakerzy" itp.), no chyba że to nie jest Twój prywatny numer...
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2013
     
    Irata4 powodzenia - wracaj do nas zdrów!
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 May 2013
     
    .. "nie ma takiego poziomu, poniżej którego nie bylibyśmy w stanie zejść". To takie staropolskie powiedzenie ;). Irata4 - wytrzeźwiej i jakoś wróć ;)
    • 7:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime12 May 2013
     
    Podoba mi się to, że jesteś ŚWIADOMY, że dopadła Cię choroba alkoholowa i że wiesz, że trzeba z nią się uporać. MUSISZ CHCIEĆ z niej wyjść. Nikt Ci nie jest w stanie pomóc, jeśli nie będziesz CHCIEĆ i nie będziesz procować nad tym razem z profesjonalistą.

    Nie używam wielkich liter do pisania całych wyrazów. Robię to chyba po raz pierwszy. To chyba o czymś świadczy.

    Trzymaj się kolego, ja trzymam za Ciebie!
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 May 2013
     
    irrat dla Ciebie:
    • 9: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime13 May 2013
     
    Powodzenia.
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 May 2013
     
    ...żyje ,nie mogę państwa opuścić (kolejny nałóg:-),pozytywny ).
    jestem w szpitalu i dość trudno mi cokolwiek napisać (niewygodnie).
    Pozdrawiam i Dziękuje .
    • 11: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 May 2013
     
    Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie cokolwiek by to nie było... I pamiętaj, bądź twardy, trzymamy kciuki :)
    • 12: CommentAuthormono
    • CommentTime13 May 2013
     
    Wracaj do zdrowia.
    • 13:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime13 May 2013
     
    Trzymaj się.
  1.  
    Zdrowiej Irata4!Mam nadzieje, ze jak wydobrzejesz bedzie w koncu okazja sie spotkac i pogadac. O grach, ich tworcach, swietnych sprzetach i wszystkim innym co mniej lub bardziej z tym zwiazane! Powodzenia !
    • 15: CommentAuthorBluki
    • CommentTime16 May 2013 zmieniony