atarionline.pl Poszukuje NEOPLAYER - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime12 May 2013
     
    Tak jak w temacie poszujeje playera NEOPLAER autorstwa EPI, dostałem informację od mono iż ma opcję playlisty. Będę wdzięczny za linka.
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 May 2013
     
    Nie tak do końca jest to prawda, albo ja czegoś nie wiem. Wiem tyle, że był player do NEO na SoundBoard.

    Tak, czy inaczej taki player (pokey/covox) bardzo by się nadał.
    • 3: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime12 May 2013
     
    Właśnie mono napisał aby nie mylić z jego dla NEO dla soundoarda tylko neoplayer, który ma opcje playlist. Inaczej NEOPLAYER plus pluginy.

    OK, pobawie sie pokey/covox, dzięki
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 May 2013
     
    aaaaa - dobra. Linka nie znajdziesz bo go nie ma (raczej). Mam tego playera gdzieś, wspiera on jednak wyłącznie format TMC.

    @arturkb - masz Sparta DOS X? - bo jeśli tak, to jest zdecydowanie lepsza alternatywa.
    • 5: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime12 May 2013
     
    mam SDX i wlaśnie się go uczę i idzie nieźle :)
    • 6: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime12 May 2013
     
    Mam TMCPLAYR jak i CMCPLAYER nie mogę odplić Sparta Commandera bo maluch ma tylko 64Kb a 130 pozostała w Łodzi czeka jak jej Lohtarek wlutuję 1UMB.
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 May 2013 zmieniony
     
    ... to lepiej doczekać na ram >64k i Neoplayer nie będzie konieczny. Wystarczą playery Mono + (opcjonalnie) Sparta Commander. Jest to ultra wygodne rozwiązanie.
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime12 May 2013
     
    Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z konfiguracją systemu, to pisz na priv.