atarionline.pl A.D. 2044 na PC - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorstefanski
    • CommentTime4 Aug 2009
     
    Czy ktoś wie gdzie to można ściągnąć lub ewentualnie kupić?
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime4 Aug 2009
     
    • 3: CommentAuthormuffy
    • CommentTime4 Aug 2009
     
    a działa toto pod Vistą?
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime5 Aug 2009 zmieniony
     
    Moze i zadziala(loby) jakby sie odpowiednio do tego podeszlo pod DOSBOX'em albo podobnym emulatorem oldschoolowych produkcji. :)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Aug 2009
     
    A.D miało dwa wydania i chyba oba działały pod windows (sam plik exe jest większy niż dostępna pamięć w DOS). Jedno z nich mam.
    • 6: CommentAuthorpyta
    • CommentTime3 Oct 2013
     
    Wykopię po latach... Mam oryginał, jednak ta gra działa tylko na Win9x i żadna emulacja nie działa na innym nowszym systemie Windows chyba, że maszyna wirtualna z postawionym Win9x, ale to też nie zawsze się sprawdza w momencie jak w połowie gry prosi o drugi CD, a tymi płytkami trzeba wachlować kilka razy, gdyż trzeba się wrócić ponownie do lokalizacji z płytki CD1... Ogólnie gra ma małe wymagania, jednak tylko dzięki temu, że korzysta z nietypowych rozwiązań (systemowy odtwarzacz wideo) bazujących bezpośrednio na Win9x
    • 7:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime3 Oct 2013 zmieniony
     
    Zawsze można spróbować pobawić się DOSBoxem i postawić na nim wymaganą windę. Nie będzie problemu z machaniem płytkami, bo pozwala on podmontować dowolną ilość obrazów naraz. Robiłem już takie rzeczy i jakoś się udawało.
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Oct 2013
     
    Ja swoją wersję uruchamiałem pod windows więc może aż takich problemów nie będzie. Choć dziś nie pamiętam pod którym Windows uruchamiałem.
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Nov 2019 zmieniony
     
    Faust na fejsie zarzucił informacją, że gra jest już dostępna w sieci:

    ->link<-