atarionline.pl SV2k13 - Best Atari Event Ever! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Nov 2013 zmieniony
     
    Chciałbym napisać, że SillyVenture 2k13 było (będzie) niezapomnianym wydarzeniem dla mnie i mojego syna. Obaj tu byliśmy, w gry graliśmy, w konkursach startowaliśmy :D

    Bardzo wielkie dzięki wszystkim, a szczególnie Tobie, Grey, za tę wielką dawkę pozytywnej energii.

    Pozdrawiam wszystkich, z którymi dane mi było zamienić kilka słów, uścisnąć dłoń, a także tych, którzy z różnych powodów nie zawitali na SV, ale z pewnością duchem byli i to wszystko widzieli.

    PS. Dojechaliśmy właściwie pustą drogą nr 7 do Warszawy (Łomianek) w 3 godziny i 10 minut :D - i była to bezpieczna podróż :)
    • 2:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime11 Nov 2013 zmieniony
     
    Grey, Jesteś zwycięzcą! :)
    Jesteś zwycięzcą, jesteś...
    Tak się motywowaliśmy przed koncertem UltraSyda w KWADRACIE, sączac różne alkohole i inne takie... ;)

    Edit:
    dla nie będących w temacie:

    :D
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 Nov 2013
     
    Grey co roku robi lepsze party....Ilość i jakość produkcji była jak za czasów Ornet, myślałem że takie czasy nigdy nie wrócą, ale wróciły!! 9godzin trwająca compo!!
    Aż strach pomyśleć co będzie za rok :)

    Mega Szacunek dla Grey-a!
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Nov 2013
     
    Tak mega, mega szacun. Dla Greya i ekipy ogólnie (nie chcę kogoś pominąć - ale w tej grupie jest Pin, Yerzu, AdamK + all forgotten ;)

    Świetne produkcje - a to demo na VCS, mmmmm.

    Dziękuję za możliwość wspaniałem zabawy na największym atarowym demo party. Warto było sie ruszyć, warto było coś zrobić.
  1.  
    Dopisuję się do listy pochwał.
    • 6:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime11 Nov 2013
     
    SV rulz!!!! !!! !! ! ! ! ! !

    Kuba, mam Twoją nagrodę z game compo :)
    • 7: CommentAuthorneuroup
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Powiem tak. Nie spodziewałem się, że jest taka "przepaść" pomiędzy jakimiś "We Can", "Riwerwashami" a Silly Venture!! PROFESIONALNE PARTY!! mieliśmy człowieka z marmuru, z żelaza z nadziei a Grey ze swoim party, jest człowiekiem z pozłacanej platyny!!
    Dzięki za najlepsze party ever!!
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Nov 2013
     

    neuroup:

    mieliśmy człowieka z marmuru, z żelaza z nadziei a Grey ze swoim party, jest człowiekiem z pozłacanej platyny!!

    No i to są słowa warte zacytowania.

    Ale co do sensu to podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.


    No i wspaniale że neuroup, w końcu zrobił coś na atarowe compo - jesteś u nas może jeszcze "młody", ale pokazałeś się od dobrej strony ;)
    • 9: CommentAuthorSlator
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Hi everyone,

    I am sorry to write in English but I cannot speak any polish.
    A very big thank you to Grey for doing such a great party, and also a very big thank you for all the nice people I met on the party.
    For me it was my very first "Atari" sceneparty ever.
    I have been to a lot of parties since 1988 but this party was like back in the past when we all were young and shared and enjoyed our "scenelife".

    I met so many nice people at SV and there were great competitions.

    I am sorry if someone thinks I was evil because I was wearing a C64 t-shirt. I was wearing it, because it is the machine I grew up with and I love it.
    But I really like the Ataricomputer a lot too.
    Why should I go to the best Atariparty and party there if I don't love Atari? :-D

    I am following the Atariscene from the early 90ies already and enjoying a lot of demos and cracks.
    It is not about which system you use but about the spirit you have. And in our hearts, we are all the same.
    We love what we do and we want to share it with friends in the scene that think the same.

    Thank you for this nice party and the nice scene-spirit, it really was like "home"

    greetings Slator/Onslaught^Arsenic
    • 10:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    It was very nice to meet you, Slator :)
    And Graham / Oxy as well ;)
    • 11: CommentAuthormarekp
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Było suuuper! Zapisuję się na przyszły rok :-)
    • 12:
       
      CommentAuthorreg
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Dopiero się zarejestrowałem. To jest mój pierwszy post, więc mówię dzień dobry.

    Party było super! Bardzo się cieszę, że wziąłem w nim udział. Gratuluję Greyowi i wszystkim zaangażowanym w organizację.

    Impreza na sali gimnastycznej w szkole, rozstawiona masa sprzętu, ponad 100 produkcji na compo, to jest demoscena!
    • 13:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    @reg-> czy Twoj avatar to ten sam co miales na laptopie?
    Jesli tak to sie poznalismy i duzo Ciekawych rzeczy sie od Ciebie dowiedzialem.

    Co do party, to było naj...naj...naj..naj... Szacun.
    • 14:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Witamy Rega na Atarionline.pl!

    To zupełnie odwrotna historia, najpierw zrobiłeś program przetwarzający (nieznany dla Ciebie) format plików FNT z małego Atari, potem opublikowałeś sporo relacji z różnych imprez, a dopiero dziś się zarejestrowałeś na forum ;):)

    W odwrotnej kolejności teraz powinieneś sobie kupić Atari ! :D :D
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Ja rowniez dziekuje wszystkim za niesamowite party, nie jestem w stanie w tej chwili wszystkim za wszystko podziekowac, bo bylo kilkadziesiat osob z ktorymi rozmawialem i nie chce nikogo pominac. Ale takiego pozytywnego kopa nie dostaje sie czesto, wiec jeszcze o tym bede pisal - powoli i sukcesywnie, ale bedzie :)
    • 16: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    byly rozmowy o atari, byly prace na atari. to bylo prawdziwe atarowskie party.

    nikt nie wspomnial o pozdrowieniach na otwarciu party - gdzie sa filmiki!!! - REWELACJA

    krytyka: nie podobalo mi sie to samo co w zeszlym roku i tu mowie powaznie - piwo za friokola i wystep +18.
    • 17:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    Piwo za frikola - gdyby nie było - trzeba by barmana postawić. A tak każdy sobie barmanował, jak chciał.

    A co do 18+ - w sume można zamknąć oczy... było grubo po 22:00 ... :D Pani była ładna zgrabna i było na co popatrzeć :)

    Chętnie bym jakieś fotki z wyprawy hummerem z kwadratu obaczył.
    • 18: CommentAuthorneuroup
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    @jhusak mam zdjęcia z tego co się działo z powrotem z klubu w Hamerze. Jak coś to mogę ci wysłać foty :)

    Pozdrawiam
    • 19:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    Jakby ktoś miał wątpliwości co do prawdziwości słów tu wypowiadanych to jest kwit:

    • 20:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Dziękuję Grey za super imprezę! Tak trzymać!

    Dziękuję panowie za wspaniałe towarzystwo i żarliwe dyskusje na arcyciekawe tematy!

    Dziękuję autorom prac za fantastyczne doznania podczas kompotów.

    Dziękuję Lotharkowi za transport i upgrade Atari. No i że nie przekroczył 200 ;)

    Nie sposób podziękować każdemu z osobna za wspaniałe chwile na SV 2013!
    • 21: CommentAuthormarekp
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Super impreza! Dzięki Grey.
    P.S. Panią 18+ przespałem więc nie wiem o.c.b. Piwo darmowe piłem i cieszę się, że było bo było zimne i było :-)
    Nie wiem co chcecie od Amigowców? Przywieźli (dobre) prace, dobrze się z nimi gadało, sali nie podpalili. Dla mnie to zwykłe czepialstwo.
    No i w końcu prawdziwe demo na monitor mono w ST!!! Wyyyyypas!
    • 22: CommentAuthorKK
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Dzięki wszystkim za fantastyczne party. Grey - tak trzymać! Nawet pomimo tego że pewnie chciałbyś właśnie w tym momencie już to wszystko rzucić w cholerę, bo widać ile to pracy i wysiłku kosztowało.

    Pozostaje więc czekać na za rok (mam nadzieję) na powtórkę. :)


    Jeżeli ktoś ma ochotę sciągnąć moją prackę na Atari 2600, to wrzuciłem ją na Poueta:
    ->link<-
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    KK: to juz jest u nas od wczoraj i wideo tez jest. A bedziesz sie dzielil jezykiem programowania? :D
    • 24: CommentAuthorarturkb
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Dzięki Grey za super imprezę! Warto było przebyć nawet z księżyca.
    Wspaniała atmosfera, precyzyjna organizacja. Wyjątkowe towarzystwo z ciekawymi tematami do dysput. Niesamowita ilość prac. Słuchajcie po prostu SUPER!!!
    Dziękuję WSZYSTKIM za SV 2013!
    • 25: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Dołączam się do podziękowań , Grey to było mistrzowskie party :)
    • 26:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    A ja tak sobie oglądam relację z pomorskiej TV i jakie jest ostatnie zdanie Greya? No?
    • 27:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    @neuroup
    Chętnie, pewnie fajnie będzie na pigwę wrzucić.
    • 28: CommentAuthorAdam
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    > ... i jakie jest ostatnie zdanie Greya?

    Że nie powiedział jeszcze ostatniego zdania? :)
    • 29: CommentAuthorAdam
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    W każdym razie na SV2k13 było nieziemsko. Dziękuję, Grey.
    • 30:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Przylaczam sie do przedmowcow. Bylem na zlotach od 1993 roku i NIGDY nie bylo tak bogatego w prace na tyle platform Atari. Dwa, przy tym ogromie prac i platform - dziw, ze to wszystko jakos sie dopielo - i tu wielki szacun nie tylko dla Greya, ale i Pina i AdamaK. Uwazam tez, ze nie sposob nie wymienic Lotharka, ktory wieloma cennymi nagrodami wsparl Greya. No i po trzecie - klimat party jak za dawnych lat, bo na zlocie sie KODOWALO.

    Bardzo mi sie tez podobalo, ze Grey przesunal deadliny i pozwalal niektorym dokonczyc prace na zlocie. To oczywiscie wprowadzilo zamieszanie i problemy dla samego Greya, ale uwazam, ze zaplacona cena byla tego warta - wiecej ludzi mialo swoj udzial w kompotach, a i klimat byl fajniejszy niz gdyby odrzucano prace, bo autorzy godzine sie spoznili. Po prostu powrot do korzeni sceny, tak drzewiej tez bywalo...
    • 31: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Yerzmyey, nie zapominajmy o Yerzmyeyu, który fantastycznie poprowadził music compo na duże Atari, wzbogacając zapowiedzi swym ciepłym barytonem :)
    • 32:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime14 Nov 2013 zmieniony
     
    .
    • 33: CommentAuthorKK
    • CommentTime14 Nov 2013
     
    Kaz: Planuję, ale wiesz jak jest. Ale jeżeli chcesz obecną wersję bez dokumentacji, to pisz na maila. :)
    • 34:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime14 Nov 2013
     
    Nie, nie, spoko. Bez dokumentacji to chyba nie ma sensu.
    • 35:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    to jak można to ja też troche pomarudzę;) Party, wiadomo... princiozja... :) ale żeby z tą fasolką było ostatni raz!!... przypomniało mi się o tym w kontekście wczorajszego wydażenia. No jakby ktoś w sleepingrumie zapalił zapałkę... byśmy mieli drugi Janków...
    • 36: CommentAuthortebe
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    Koala wcinałeś fasolkę aż uszy się trzęsły, nikt Cię do tego nie zmuszał, musisz popracować nad wzmocnieniem swojej siły woli
    • 37:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    Koala, ale z tym ogniem to obawiales sie zjarania swoich dlugich lokow? ;o
    • 38:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    @tebe: dobre, dobre;) To chyba byłem pijany bo nie pamiętam - wszystkiego wyrzeknę się przed wegetariańskim sądem!

    @Dracon: dredy są łatwo palne, ale chyba mniej niż zwykłe długie włosy:). w zwykłych włosach jest więcej przestrzeni przez co lepiej się powinny utleniać:D
    • 39: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    Logika by podpowiadała że rozpuszczone włosy będą palić się lepiej, ale nie znam się na technologi wykonania dredów i myślę że to może mocno zależeć od chemii jaką są nasączone - jakieś odżywki, lakiery - diabli wiedzą co to zawiera, może się palić świetnie :)
    • 40:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    @wieczor - to "czysta" natura:) niczym nie sączone i odżywione;)
    • 41: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime15 Nov 2013
     
    Wiesz, metan z przetwarzania fasolki to też czysta natura, a jak zapalisz, to będziesz butów w niebie szukał, cytując klasyka :)
    • 42: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Nov 2013
     

    Wieczor:

    Wiesz, metan z przetwarzania fasolki to też czysta natura


    .... a nie siarkowodór? ;)

    Kaz:

    Bardzo mi sie tez podobalo, ze Grey przesunal deadliny i pozwalal niektorym dokonczyc prace na zlocie. To oczywiscie wprowadzilo zamieszanie i problemy dla samego Greya


    Mi troszkę mniej się to podobało, i nie wiem czy to było przede wszystkim zamieszanie dla Grey'a lecz - dzięki temu na np. demo compo na Atari 8 bit było 6 a nie 4 prace. I to jest fakt. Jedna z tych prac wygrała compo :D
    • 43:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Nov 2013 zmieniony
     
    A ja mam propozycję ogólną. Ma to trochę wad, ale i zalet też.
    Mianowicie - jednego dnia wszystkie kompoty lub 70%, tak, aby nie przedłużać ponad powiedzmy 6 godzin, a drugie - następnego dnia: reszta + nowe prace, które pojawiły się w międzyczasie.

    Wady - lekkie zamieszanie i problem z ocenianiem
    Zalety - głosy można liczyć na dwie tury, co da szybciej wyniki, łatwiej takie kompoty obejrzeć w całości (mnie zmogło ok. 2 nad ranem) i przez dwa dni coś się dzieje :) - ponadto widać, kto(?) kiedy oddał pracę i też to ocenić.
    • 44: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime16 Nov 2013
     
    Moja propozycja jest taka aby compoty pogrupowac wg sprzetu a nie kategorii - to zdecydowanie zmniejszy zamieszanie i czas konieczny na przepinanie itp a jak sie te przerwy podsumuje to wyjdzie ze czas trwania calosci skroci sie znacznie. Oraz zeby tabelki na votkach szly w takiej kolejnosci jak compoty - usuwania nie uzywanych nie proponuje bo wiem ze to do konca nie wiadomo :)

    pin:

    Jedna z tych prac wygrała compo :D


    Pin: Ajcek, 5 minut?...
    Ajcek: Idz na obiad....

    :)))))
    • 45:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Nov 2013
     
    Mięczaki jestescie! Odpadacie o drugiej rano... ;) Trzeba bylo trenowac wieczorami i pozno wstawac, a nie wstawac rano i zwiedzac Gdansk :D

    Pin, oczywiscie, ze miales przerabane z pozno dostarczanymi pracami, pracami bez opisow, etc, ale z drugiej strony - he he - bys sie nudzil bez tych emocji :)
    • 46:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Nov 2013
     
    Ludzie nie wyrabiali do końca konkursów? Ja też.
    Po prostu nie każdy może być ZWYCIĘZCĄ (patrz post #2 z tej strony). :P
    • 47:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime17 Nov 2013
     
    @Wieczor, to jest doskonała propozycja, tak lecieć bez przerw, bez zapalania świateł ...
    • 48: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Nov 2013
     
    Wieczór dobrze pisze z tym aby polecieć ze wszystkim np. Z atari8 bit później stki i falcon... Logistycznie będzie to o wiele łatwiejsze.. Grey pomyśl.o.tym następnym razem..
    • 49:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime17 Nov 2013
     
    Tez jestem za w/w pomysłem, ale zaraz odezwie się organizator, który będzie się obawiać olania innych platform niż XL/XE - jak kiedyś VAN EIJK i PASKUD.
    Chodzi o to, że małoatarowcy zobaczą 'swoje' produkcje i machną ręką na resztę - już się nie będzie chciało uważać. ;)
    • 50: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Nov 2013
     
    To fakt, można było to tak zrobić. Oczywiście pod warunkiem, że wszystkie prace na Atari8 były by dwa dni wcześniej ;)