atarionline.pl Ekipa z Wrocławia i okolic - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbac_tqa
    • CommentTime12 Dec 2013
     
    Cześć,

    Poszukuję osób z Wrocławia, okolic aby sprawdzić swój nowo zakupiony sprzęt - chciałbym podłączyć swoje 65 Xe pod inny sprawny zasilacz. Będę Wam wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam
    bac/tQA
    • 2: CommentAuthorpasiu
    • CommentTime30 Dec 2013
     
    Jakoś musiał mi umknąć ten wątek. Jeśli wciąż potrzebujesz pomocy od kogoś z Wrocka, to chętnie pomogę.
    • 3: CommentAuthorkade
    • CommentTime30 Dec 2013
     
    Jesli zasilacz z 800 xl pasuje to tez sluze pomoca
    • 4: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Dec 2013
     
    Bacu przecież pisaliśmy Tobie kto jest z Wrocka i Pasia polecaliśmy :)
    • 5:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime30 Dec 2013
     
    Moje drzwi są otwarte dla każdego Atarowca...

    Teraz jestem u rodziny więc dopiero po 6 stycznia będę (ale za to mam kilka zasilaczy i atarek)
    • 6:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Feb 2014 zmieniony
     
    Mieszkam w Wrocławiu na Klasztornej. Zauważyłem na liście sieci które łapię w mieszkaniu router o wdzięcznej nazwie @tari72. Może mam sąsiada atarowca i o tym nie wiem? Może czyta to forum? ;)
    • 7:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Feb 2014
     
    @tari to tak, ale to jest to 72?;)
    • 8:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime23 Feb 2014
     
    Jak to co - to rok założenia firmy Atari.
    • 9:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime23 Feb 2014
     
    allbo urodzin wlasciciela - tez pasuje
    • 10:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime23 Feb 2014
     
    A znasz go?
    • 11: CommentAuthorkade
    • CommentTime24 Feb 2014
     
    Ja wczoraj w Gradiencie widzialem goscia w koszulce Atari (dobrze ze takiej samej nie zalozylem ! B)) to tez mogl byc ktos z forum ;)
    • 12: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime24 Feb 2014 zmieniony
     
    Z Wrocławia nie jestem, ale w czasach szkolnych chodziłem prawie co dzień do kolegi z pobliskiego bloku, a po latach okazało się, że jego sąsiadem "przez ścianę" (mieszkania dzielił mały korytarz) był Wojciech Zientara, którego pewnie spotykałem w windzie nie mając świadomości że przepisuję i poprawiam jego programy z Bajtka. Gdy się przeprowadził zostawił notatki, które wpadły w moje ręce i stąd się dowiedziałem, że tam mieszkał...

    Kilka lat temu na sąsiednim bloku w środku nocy ktoś wyświetlał olbrzymie grafiki z Space Invaders, więc pewnie teraz też mam jakichś fanów 8-bit za sąsiadów.

    Gości w koszulkach Atari jest coraz więcej - ja bym to raczej uznał za modę na vintage, choć wśród nich pewnie się znajdą tacy, którzy używają Atari do dziś - jak my :)