atarionline.pl Robbo Konstruktor - prośba o nagranie dyskietki 5,25 cala. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorraster
    • CommentTime29 May 2014
     
    Witam.

    To mój pierwszy post, zatem wypada mi się przedstawić. Mam na imię Robert Szacki, jestem miłośnikiem 8-bitowców, posiadam C64 oraz Amigę 1200.

    Posiadam również Atari 65XE i stację dyskietek. I w związku z tym mam prośbę - czy mógłby mi ktoś nagrać dyskietkę 5,25 cala z programem Robbo Konstruktor? Opłaciłbym koszt nośnika i koszty wysyłki.

    Będę bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam.
    • 2: CommentAuthorMartinus
    • CommentTime29 May 2014
     
    Witam.
    Mam Robbo Konstruktor - a na dyskietce. Dysponuję komputerem ATARI 65XE ze stacją dysków CA-2001 oraz programami do kopiowania. Mogę pomóc tylko nie wiem czy to nie będzie naruszenie praw autorskich !
    • 3:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime29 May 2014 zmieniony
     
    O ile pamiętam, to oryginał Robbo Konstruktora był chyba jakoś zabezpieczony przed kopiowaniem. Kopię dało się zrobić, ale nie działała jak należy. Oczywiście głowy za to nie dam ;)

    Wiem, że to nie to samo, ale chyba wygodniej jest pobawić się na pececie Robbo Kreatorem autorstwa Poklika ->link<- , a później zgrać grę na dyskietkę.