atarionline.pl I sztab wyszkowski - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime19 Jul 2014
     
    proponuję 1 sztab wyszkowski, 2 sierpnia (sobota) , posiedzenie "ludowego komisariatu obrony czci i honoru world karate championship z siedzibą w Wyszkowie". Wyszków znajduje się 50 km od Warszawy w stronę Białegostoku, do mojego miasta prowadzi droga szybkiego ruchu przez Marki tak więc dotarcie na miejsce nie zajmie więcej niż 40-50 minut. Sztab odbędzie się w okolicach basenu wyszkowskiego, na osiedlu Polonez w bloku nr 62/3 przy ulicy Geodetów. Mieszkanie 85 metrów kwadratowych, możliwość przenocowania ( 6 łóźek). Wyposażenie mieszkania to Atari z 320kb RAM, 1 dżojstik, SIO2SD i monitor CRT 27 cali. Zapraszam wszystkich chętnych do dopisywania się do wątku, telefonu nie mam , proszę pisać w różnych sprawach na gorgh (at) o2.pl,
    pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia mam nadzieję!
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime19 Jul 2014
     
    domówki są najlepsze do pogrania - ale ja ze względu na odległość niestety nie dojadę :/
    Miłej zabawy! :)
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime31 Jul 2014
     
    niestety muszę odwołać sztab, sory Sikor, Jell i reszta, słabo się czuję :(
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime2 Aug 2014
     
    Coś z tymi sztabami nie tak. Po ostatnim spotkaniu u Epiego do teraz zalegam w łóżku z jakimiś tam oskrzelami... No, ale jechałem skutrem przez całą Wawkę na wylot o północy...