atarionline.pl Ukończenie gry Pastfinder - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorkiweczka85
    • CommentTime4 Sep 2014 zmieniony
     
    Witajcie!
    Chciałabym się pochwalić "ukończeniem" gry Pastfinder (Activision). Zastanawiałyśmy się z mamą czy gra ta ma zakończenie ponieważ w czasach gdy grywałyśmy na Atari nie udało nam się nigdy "zaczernić" planszy w całości, zawsze kończyły nam się życia. Taka możliwość pojawiła się gdy zdobyłam emulator Atari - toteż od razu zabrałyśmy się za granie. Na screenie nr 1 widać że pozostał nam do przejścia ostatni etap, na screenie nr 2 cała mapa ukończona. I tak jak przypuszczałyśmy - licznik punktów bije tylko do 999999 a sama gra nie ma żadnego konkretnego zakończenia, a szkoda. To tak jakby twórcy nie przewidzieli, że ktokolwiek dojdzie tak daleko? Czy ktoś z forumowiczów również zaczernił kiedyś całą planszę w tej grze? A jeśli tak to jakie wrażenia? :->

    ->link<-
    ->link<-
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    witaj na atarionline :) nie gralem w te gre, ale serdecznie gratuluje wygranej :)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    Normalnie to dzisiaj grają facet z ojcem, a tutaj dziewczyna z mamą! Niecodzienny to widok (słychot). Posunę się do stwierdzenia, że słyszę to pierwszy raz!
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    Moze byc jeszcze corka z ojcem, niekoniecznie facet :) Jak u mnie :) (mama obecnie nie uczestniczy, chociaz lubi Boulder Dasha i RiverRaid)
    • 5: CommentAuthordss
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    @kiweczka85: No ładny wynik!
    Ja grałem i grałem i grałem, ale jakoś do końca nie dotrwałem :)