atarionline.pl Przełącznik SCART na-j-będę - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Jakieś trzy lata temu, jak zaczynałem zbieractwo retro sprzętu kupiłem sobie taki przełącznik:



    Działa super, ma pełne galwaniczne połączenie wszystkich 21 pinów, czyli można szaleć zarówno z sygnałem composite, s-video, i RGB.

    Problem jest taki, że ma tylko 5 wejść, ale kolekcja mi się rozrosła. Chciałem sobie kupić drugi przełącznik i połączyć szeregowo z pierwszym, ale klops: nie da się teraz tego cuda nigdzie upolować.

    Więc prośba: czy ktoś ma takie coś i odsprzeda? Albo ew. mieszka w UK i może mi nabyć i przeszmuglować do PL z tej lub podobnej aukcji:
    ->link<-
    oddam oczywiście kasę i dorzucę napiwek w postaci rzeczonego piwa. Bywają też modele z przełącznikiem elektronicznym (ale wolę mechaniczny).

    Chodzi mi konkretnie o ten typ przełącznika jak w aukcji i na zdjęciu, bo mam tzw. wymóg optyczny. :-)

    Z góry wielkie dzięki.
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime22 Sep 2014
     
    Wow, coś takiego to by się i mi nadało. Mam co prawda prosty przełącznik (też full na 21 pin), lecz 3 wejściowy i też mi to nie wystarcza ;)-
    • 3: CommentAuthorzijacek
    • CommentTime22 Sep 2014
     
    Też dawniej miałem obsesję na punkcie przełączników, bo chciałem mieć wszystko zawsze gotowe do pracy bez konieczności podłączania, aż w końcu dotarło do mnie, że fajniej jest za każdym razem wygrzebać sprzęt, którego akurat chcę użyć. Sprawa gustu i upodobań oczywiście. Dla mnie większą "zabawą" jest sam fakt przygotowania sprzętu niż powiedzmy granie na nim (gry cholernie szybko mi się nudzą). Wolę dać dzieciakom pograć.
    • 4:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime23 Sep 2014
     
    robie / w zasadzie koncze 2 multipelexery/

    - 6 scart in / 2 scart out ( dowolne in na dowlonym out/
    - 8 scart in / 1 oout

    soon mor info..
  2.  
    Lotharek, super. To czekam na newsy.
    Dla mnie wersja 8/1, jak już będzie.
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime23 Sep 2014
     
    Chetnie nabede 6/2