atarionline.pl Screeny z gier 8/16 bit - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormarekp
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Zrobiła mi się wolna ściana i pomyślałem, że można by ją zapełnić czymś kolorowym, ot na przykład wydrukowanymi zrzutami z ekranu starych 8bit (ewentualnie 16bit) gierek. Wiecie, taka makatka ;-) Da się to zrobić za pomocą google wydłubując obrazek po obrazku, ale może wywarzam otwarte drzwi i ktoś ma, albo wie gdzie takie "skrinszoty" znaleźć w wersji stadnej?
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Chodzi Ci o coś takiego?
    ->link<-
    • 3: CommentAuthorjury
    • CommentTime20 Nov 2014 zmieniony
     
    .
    Edit:
    Ups, nie doczytałem :)
    • 4: CommentAuthorXuio
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    • 5: CommentAuthormarekp
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    No, już lepiej :-) Dzięki.
    Ale nie zmienia to faktu, że muszę się przeklikać przez te wszystkie obrazki i ściągać je pojedynczo a chciałbym jak najwięcej ich połączyć na jednym wielkim wydruku. Jak bym mógł to ściągnąć w jednej paczce to było by TO (Może napisze do autora i wysępię taką paczkę..?).
    Jak ktoś ma jeszcze inne pomysły na jednorazową, hurtową ilość skrinszotów to poproszę :-)
    • 6: CommentAuthormono
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Sikor kiedyś składał pocztówki z bohaterami gier z A8 - może coś podpowie?
    • 7: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime20 Nov 2014 zmieniony
     
    napisz do fandala, on ma w swoich zbiorach gry od razu ze screenami, w ten sposob dostalem od niego paczke demoscenowa, pozdrawiam serdecznie
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Marku, zaraz zrzuce Ci z serwera obrazki, ktore mamy w serwicie i podrzuce zarchiwizowane. Tylko cierpliwosci, bo tego jest sporo... :)
    • 9:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Ponad 16 tysięcy screenów z gier na małe Atari. Polecam łapać póki ciepłe. :)
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    O, no to ja juz nie musze pakowac i podsylac :)
    • 11:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime20 Nov 2014 zmieniony
     
    Mniej więcej taki był plan, żeby ciebie odciążyć - z moim know how (and where :)) ja to mogłem zrobić szybciej i łatwiej. A tak przy okazji, wraz z obrazkami mam tu też jakieś 2 GB różnych innych dóbr - głównie oryginalnych instrukcji do gier w formacie PDF, skanów artykułów, map, kodów, cheatów, poradników, solucji oraz okładek. W tej chwili nie zamierzam się w to zagłębiać, ale czy byłbyś zainteresowany takimi materiałami w nieokreślonej przyszłości?
    • 12: CommentAuthormarekp
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    Kaz, dzięki enyłej :-)
    Tenchi: Łał! No cóż, jesteś WIELKI :-) Dzięki za pomoc, tego właśnie mi było trzeba. Teraz tylko usiąść i posklejać to wszystko w makatkę. Taką 4000x4000 (chyba trochę roboty będzie). Albo trochę inaczej, bo obrazki będą za małe. Hmmm... Jeszcze raz muszę zmierzyć ścianę. Albo dwie. I korytarz ;-)
    Suuuuper... Jeszcze raz dzięki :-)
    • 13:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime20 Nov 2014 zmieniony
     

    marekp:

    No cóż, jesteś WIELKI

    I ciężki do tego - ponad 80 kg żywej wagi, co przy moim wzroście dalekie jest od optimum. :) A tak poważniej, nie ma sprawy - jeśli tylko mogę to chętnie pomogę. Porób potem foty i pochwal się co z tego wyszło.
    • 14: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Nov 2014
     
    hol.abime.net ma ograniczenia na wejścia, za dużo tytułów badasz dziennie to dostajesz ostrzeżenie i trzeba czekać.