atarionline.pl podziękowania - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Dec 2014
     
    Chciałem podziękować w tym miejscu ludziom, którzy są aktywni na scenie atari, z którymi mam kontakt i z którymi spotykam się na zlotach. Staliście się dla mnie głównymi znajomymi przez te lata i chociaż mam znajomych też spoza tego świata retro to najwięcej mam właśnie stąd. Zauważyłem, że to co wartościowe jest w tej scenie to to, że tutaj ludzie się trzymają razem. To, że siedzę w retro to Wasza zasługa, pozdrawiam
    • 2:
       
      CommentAuthorimmolator
    • CommentTime11 Dec 2014
     
    Hej Gorgh!
    Odzywam się, pomimo że nie jestem osobą aktywną na scenie :) Twój bezinteresownie apolityczny post zwyczajnie mnie ujął. Bo o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi, według mnie, to dobre emocje i odskocznia od codziennej zwyczajności.
    Najlepszego!
    • 3: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Dec 2014
     
    @Immolator: dla mnie to również jest kwintesencja sceny, co do sceny miałem na myśli całą aktywność atarowską. Osobiście myślę, że to co po nas pozostaje to głównie więzy jakie udaje się nawiązać z innymi
    • 4:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime11 Dec 2014
     
    Jeszcze zostają: dema, gry, grafiki, muzyka, nowy sprzęt...bo to wszystko jest wynikiem więzów o których piszesz.

    Cieszę się jak dziecko (to samo które w 1986 roku dostało Atari 800xl z magnetem i grało całą noc w JsmesaBonda) że mogę w tym uczestniczyć (PIN: "Ty kudłaczu z Kadeta" to przez Ciebie!:-))

    @gorgh, zrobimy tą grę! To będzie dowód że nigdy nie należy rezygnować z marzeń:)
    • 5: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime11 Dec 2014
     
    kriss: robimy robimy, dzisiaj nie mialem czasu na to w ogole, ale jestem na 100 % w to zaangazowany
    • 6: CommentAuthormono
    • CommentTime11 Dec 2014 zmieniony
     
    Pięknie. A będzie wersja na VBXE ;> ?

    Edit: A może od razu wersja na VBXE. Animacje, które widziałem nadają się do tego idealnie. A VBXE naprawdę świetnie się programuje.
    • 7:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime12 Dec 2014
     
    @mono, Ślimak pójdzie w HiRes z kolorami, jest prostrzy.

    Na te postaci które pokazywałem, mam inny pomysł.
    One są fajne w izometrii, Ślimak będzie "płaski".

    Niech najpierw Ślimak wyjdzie z norki, później zobaczymy:)

    Muszę się też nieco podszkolić w grafice dla Atari, mam zaległości;) i jestem zepsuty PCtem:)

    Jak już coś będzie, damy znać:)
    • 8:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Dec 2014 zmieniony
     
    A może od razu wersja na VBXE. (...) A VBXE naprawdę świetnie się programuje.

    Serio? ;o
    Czy i kiedy doczekamy fałbeikse dla mas? :)
    • 9: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Dec 2014
     
    @Dracon: przecież od dawna jest dla mas. Wchodzisz do sklepu i kupujesz :)

    ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime12 Dec 2014
     
    Masz rację, ale miałem też na myśli w przyzwoitej cenie. ;)
    Doceniam kunszt tego elektronika, wysoką jakość wykonania itp., ale na jego produkty jakoś mnie nie stać. :|
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 Dec 2014
     
    Dracon, stać Ciebie..
    Ceny ze strony Lotharka są to normalne ceny.
    Dla ludzi którzy przyjeżdżają na zloty ma zupełnie inne ceny .....
    • 12: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Dec 2014
     
    No bywa, jednak wiedząc co jest w środku i ile pracy pochłonęło tego wytworzenie, uważam, że cena jest adekwatna (co nie znaczy, że kupuję sobie 2 tygodniowo :) ). Na party jest zawsze taniej i jeszcze z montażem ;)