atarionline.pl Monitor ATARI SC1435 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorprince80
    • CommentTime29 Dec 2014
     
    Witam

    Jestem zainteresowany kupnem (uszkodzony lub samą obudową )
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    .. na AA nic nie pisałem, ale będzie bardzo ciężko.
    • 3: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    Dokładnie!!!
    Ciężko trafić ten monitor.
    • 4: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime30 Dec 2014
     
    @prince80: Witam, kiedyś mi pomogłeś teraz chciałbym się zrewanżować w miarę moich możliwości, co dokładnie potrzebujesz. Jeżeli chodzi o obudowę to naprawdę może być ciężko :)
    • 5: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime3 Jan 2015
     
    @Prince80: sprawdź tą aukcję
    ->link<-
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime4 Jan 2015 zmieniony
     
    Dodam że monitor nie pójdzie na "obudowę"..
    Od razu piszę że mam sc1435 i to nie ja wygrałem, ale ktoś z naszych :)
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    Ale bitwa była ;) -

    No muszę Wam Panowie powiedzieć, że rok temu monitor się sprzedał za 1500pln. Dziś kupiłem go bodaj za 265pln. Dzięki thePink i dzięki Panowie za linka. Przelicytowane UCZCIWIE bez sniffera! ;)))))))
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    No to teraz ładny komplet się szykuje ;) 1224 do małego Atari, 1435 do dużego ;)
    • 9: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    @pin: gratulacje z wygranej, gdyby okazał się nieżywy służę pomocą w uzdrowieniu. Pozdrawiam
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    skąd jesteś? Pytam, bo wolę sprzętu nie wysyłać. Pytam też dlatego, że w SC1224 padło mi prawdopodobnie odchylanie, a ten nowy to też nie wiadomo tak do końca w jakim stanie przyjdzie.
    • 11: CommentAuthorjury
    • CommentTime4 Jan 2015 zmieniony
     
    A czy Commodore 1085 ( lub 1084 ) i Nec 3D też byłbyś w stanie uzdrowić? :)
    • 12: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    @Pin: jestem z Tczewa - pomorskie :), na Silly będę to zabierz jakby co.
    @jury: Commodore 1085 i pochodne 99% tak, Nec 3D sprawdzę co to za cocko :)
    • 13: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    Na Silly nie jade.
    • 14: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    @pin: a właśnie zapomniałem, pisałeś na forum :(
    • 15: CommentAuthoras...
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    Pin, jak to nie jedziesz na sv...? Compoty poprowadzi xbios?
    Co się narobiło....
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    początek lipca mam wyładowany weekendowo zleceniami, które że tak powiem stanowią podstawę uratowania finansów w tym roku. Po ostatnim SV sytuacja była taka, że ostatni tydzień grudnia przelewitowałem bez kasy właściwie. Nie zamierzam tego powielać w przyszłości.
    • 17: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    @as..: ja myślę że Pin ogarnie sprawę się spręży i jednak dojedzie w lipcu na SV :)
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    a ja myślę, że nie ;). Poza kwestiami "zawodowymi" i sprawami związanymi z "egzystencją" nie akceptuję regulaminu kompotów dla 8-bit w obecnej postaci. Nie akceptuję naruszania dedlajn. Notabene dzięki chaosowi, który obowiązuje na dziś dzień Jac! siedzi teraz ze Silly-paczką drugi tydzień jak nie dalej a tak, to by było z tym dwa trzy dni roboty. Wystarczy powrócić do starych scenowych zasad obowiązujących przez kilkanaście lat na zlotach. Nie trafia do mnie też nowatorska forma tego party.
    • 19: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    @pin: zgodzę się poniekąd z Twoją wypowiedzią ale jest jedno "ale". Nie wyobrażam sobie SV bez Twojej kontroli nad opanowaniem tych wszystkich prezentacji. Jeżeli chodzi o letnią edycję jestem jak najbardziej za i według mnie powinna być w cieplejszych dniach. No i ostatnia sprawa, to że będą chłopaki ze sceny Commodore to ważny sprawdzian dla Nas czy można takie Europejskie party zrobić jednocześnie z platformą którą kiedyś nie bardzo się "przyjaźniliśmy". Przecież to jest poświęcone ku czci Jackowi Trzmielowi to on je stworzył. Kończąc, przybywaj, zorganizuj się i nie martw się dniem następnym, będzie dobrze. Pozdrawiam
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2015 zmieniony
     
    Nie mogę nie martwić się dniem "powszednim", bo jak przyjdzie co do czego to zostanę z problemem sam na sam prawie tak, jak ostatnio. Tylko dzięki uprzejmości Mono pojechaliśmy na party za darmo. Żarcie sponsorował mi min. Lisu. Dzięki chłopaki! Jednakże przygotowania i sam wyjazd zjadł w okolicy 200pln, co mając na względzie mój ogólny stan z grudnia 2014 powinno wykluczyć możliwość ruszenia się z domu. Jednak pojechałem.

    Inna strona medalu jest taka, że swoje problemy wolę zachować dla siebie, jeśli mogę zapracować to sobie zapracuję na swoje i niecierpię wręcz prosić o pomoc w akcie desperacji - wolę robić to, na co mnie stać. No i jak widzę, są na dwóch forach zwolennicy wolnej nieprzymuszonej woli - i niech tak pozostanie, bo nie ma ludzi niezastąpionych.
    • 21: CommentAuthoras...
    • CommentTime5 Jan 2015
     
    Jury w naszej wawie jest paru doktorów (nie szamanów) co uzdrowia Twoje monitory.... Wiesz do kogo się zwrócić?
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Jan 2015
     
    Spokojnie, jest co najmniej trzech doktorów elektroniki stosowanej ;)
    • 23: CommentAuthorjury
    • CommentTime5 Jan 2015 zmieniony
     
    Poki co zglaszalem sie kiedys do duddiego, ale nie byl zainteresowany, do kogo jeszcze sie zwracac, to nie wiem.
    • 24: CommentAuthoras...
    • CommentTime5 Jan 2015
     
    jury, Ty sprawdzić maila....!
    • 25: CommentAuthorJaromaniak
    • CommentTime7 Jan 2015
     
    "Ale bitwa była ;) -

    No muszę Wam Panowie powiedzieć, że rok temu monitor się sprzedał za 1500pln. Dziś kupiłem go bodaj za 265pln. Dzięki thePink i dzięki Panowie za linka. Przelicytowane UCZCIWIE bez sniffera! ;))))))) "

    To już wiem kto mnie przelicytował.
    • 26: CommentAuthoras...
    • CommentTime7 Jan 2015
     
    Podziwiam ludzką leniwość ...:
    ->link<-

    200€ z przesyłką do Polski cały zestaw.
    Pierwszy lepszy przykład :)
    • 27: CommentAuthorprince80
    • CommentTime7 Jan 2015 zmieniony
     
    Jezeli do mnie pijesz to ja wyraznie napisałem co chce kupic i napewno nie za 860 zł
    • 28: CommentAuthoras...
    • CommentTime7 Jan 2015
     
    Pije to pijak bądź guma w majtkach :)
    • 29: CommentAuthorprince80
    • CommentTime7 Jan 2015 zmieniony
     
    To fakt
    Idąc twoim tokiem myślenia to polska dla polaków a księżyc dla księży
    • 30: CommentAuthorprince80
    • CommentTime7 Jan 2015
     
    Mysle sobie ze Atari powinno nas łączyć nie dzielić ale czasem mysle sobie ze może lepiej nie pytać ,nie chwalić się , nie pisać bo zawsze znajdzie się życzliwy :( Bawcie się sami
    • 31: CommentAuthorbrx
    • CommentTime7 Jan 2015 zmieniony
     
    @prince80: Media nas dzielą, politycy nas dzielą, historia nas dzieli i tak dalej, widocznie już (niestety...) nie umiemy inaczej, więc i małe Atari zacznie w końcu dzielić ludzi :] Ale zalecałbym zastosować wyjątek do żartów, nawet jeśli czasem są hm... no takie trochę nie tego ;)
    • 32: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Jan 2015
     
    a ja bym się tym tak nie przejmował. Osób siejących zniszczenie na dwóch forach jest kilka, więc jest to pomijalny procent ogółu ;)