atarionline.pl Xenophobe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime25 May 2015
     
    Coś wiadomo, czy Fandalowi zwrócił się w końcu koszt tej gry? Jest szansa na wrzucenie jej do bazy w postaci pliku?
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 May 2015
     
    Swoją drogą niech sobie szybko zrobi backup, epromy kilkudziesięcioletnie padają...
    • 3:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime26 May 2015 zmieniony
     
    Też mi się wydaje, że ta gierka wkrótce skończy tam, skąd Fandal z takim poświęceniem ją wygrzebał. Z tego co wiem, koszty jej zakupu nie mają szans zwrócić się nigdy. Zaś sam Fandal podobno nie ma żadnych praw do posiadania kopii - zrzekł się ich oddając grę do dystrybucji.
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime26 May 2015
     
    Czyli wychodzi na to, że można kopię kupioną od niego spokojnie zgrać i upublicznić. :)
    • 5:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime26 May 2015 zmieniony
     
    No to czekamy. Gierkę na 99% wywalę po góra godzinie zabawy, ale konwersja tak zaawansowanej automatówki na malucha to jednak jest coś i rad byłbym przetestować ją w akcji w celu wyrobienia sobie o niej zdania. Własnego, a nie w oparciu o filmiki czy internetowe recenzje - to mało profesjonalne.
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime26 May 2015 zmieniony
     
    Po zbadaniu wersji z 7800 na YouTube nie wzbudza u mnie chęci do zagrania.
    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 May 2015
     
    Urborg w tej recenzji bardzo chwalił wersję na A8.
    • 8:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime26 May 2015
     
    Xenophobe to jedna z niewielu gier na 7800, która wciągnęła mnie na dłuższą chwilę. Poza nią jeszcze Choplifter! i Tower Toppler.
    • 9: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime26 May 2015
     
    @s2325: ale wersja na 7800 jest paradoksalnie duuuużo gorsza i mało grywalna w porównaniu do xl/xe ...podobno, a mnie ręce świeżbią, zeby to sprawdzić
    • 10:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime27 May 2015
     
    Proponuję ustanowić mini-zbiórkę na stronie głównej (ważną bezterminowo), mającą na celu zebranie kwoty, którą przekazalibyśmy Fandalowi i tym samym zwrócilibyśmy koszty zakupu karta. Trzeba jedynie zapytać go, od ilu egzemplarzy otrzymał te $5. Co wy na to?

    Po wykupie można byłoby opublikować wersję plikową. :)

    Aha, jeszcze jedno. Według Michaela Currenta istnieje jeszcze jedna gra z 1989 roku, która nigdy nie została opublikowana. Jest to Super Football. Czy ktoś coś wie na jej temat?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime27 May 2015
     
    Istnieje wersja pod SIDE omawianej gry ?