atarionline.pl GRY - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime30 Oct 2015
     
    CZY DA SIE ODPALIĆ GRY Z KARDRIDŻY OD ATARI 2600 NA KOMPUTERZE ATARI 65-130-800XE?
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 Oct 2015 zmieniony
     
    Nie, komputery Atari mają własne, inne kartridże i inny hardware pod klawiaturą. Na a8.fandal.cz jest trochę konwersji z Atari 5200.
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime30 Oct 2015
     
    Ale jak znajdziesz jakąś fajną grę, możesz dać rekłesta o jej przeportowanie na 8-bitowe Atari. Oto parę portów gier z 2600: ->link<-
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime30 Oct 2015
     
    Jak tylko powstanie filtr, to portowanie nie będzie potrzebne - wszystko będzie działać natychmiast i szybko i zgodnie z oryginałem. To oczywiste.
    READY []
    • 5: CommentAuthorErhlik
    • CommentTime31 Oct 2015
     
    panowie a ma ktos z was na opchnięcie zasilacza pod atari 2600?? tutaj link do mego zdjecia, poprostu kupilem zestaw za grosze ale bez zasilacza :( wiem ze ma malutkie wejscie prosze pomozcie kto by mial na sprzedanie lub podajcie mi linka z jakiegos sklepu zamiennika dziekuje wszystkim POZDRAWIAM
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime31 Oct 2015 zmieniony
     
    Strasznie spasiony plik JPG, straciłem cierpliwość. Zasilacz pasuje taki z supermarketu, ma na tzw. krzyżaku 4 różne końcówki, jedna pasuje do 2600 plus ma suwak od voltów. Ile voltów potrzeba powinno być napisane na spodzie konsoli, z tego co pamiętam 9, ale jak to Flashback to może być inaczej.