atarionline.pl retroKORNER w FABRYCE - Kraków - 8,9,10 grudnia - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime26 Nov 2015
     
    Cześć,

    w dniach 8, 9, 10 grudnia w krakowskim klubie FABRYKA na Zabłociu od godziny 18:00 przy okazji imprezy związanej ze StarWars (będą wyświetlane wszystkie poprzednie części SW), organizujemy kącik retro o dźwięcznej nazwie: retroKORNER.

    Impreza główna jest otwarta, darmowa i charytatywna, a my przyklejamy się do niej jako wspomnienie dawnych czasów.
    Więcej szczegółów o imprezie głównej tutaj: ->link<-

    W ramach retroKORNER, chcemy wystawić stare komputery (z potwierdzonego sprzętu wiemy już że będzie mulitplatformowo) i puszczać na nich gry o szeroko pojętej tematyce "kosmicznej" ale też inne jeśli taka będzie potrzeba ludu:) Będą też dema na "wielkim ekranie" i chiptuny.

    Zapraszamy wszystkich głównie z Krakowa i okolic jako uczestników samej imprezy jak również WYSTAWCÓW:)
    Każdy kto ma ochotę i czas się pojawić z własnym sprzętem: ZAPRASZAMY!

    WAŻNE! Impreza odbywa się przez 3 popołudnia i wieczory w środku tygodnia a więc każdy kto chciałby przyjść ze swoim sprzętem niech weźmie to pod uwagę.

    Mamy do dyspozycji dużą salę, niezależną, nie będzie to sala przechodnia, więc nic złego sprzętom się nie stanie.

    DLA WYSTAWCÓW: jeśli chcesz przyjść z własnym retro sprzętem, skontaktuj się ze mną drogą mailową pod adresem: kris@ranek.pl i napisz krótko jaki sprzęt możesz przynieść i w które dni będziesz.

    Organizator imprezy (KLUB FABRYKA) gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu przez wszystkie dni trwania imprezy, tak więc można sprzęt zostawić na miejscu i nie wozić go ze sobą.

    retroKORNER nie jest (tym razem:)) zlotem, sztabem czy Party, a więc nie ma możliwości pozostania na miejscu na noc. FABRYKA jest działającym klubem więc można oczywiście zakupić na miejscu wszelkie dobra barowe;)

    PS. Niestety jest to jedna z ostantich imprez w KLUBIE FABRYKA, ponieważ teren wraz z zabudowaniami (które zostaną wyburzone;() został sprzedany pod tzw. mieszkańówkę więc tym bardziej warto na imprezie być i wziąć w niej czynny udział.
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 Nov 2015 zmieniony
     
    He He super! Szkoda że nie jestem z Kakowa ;) ale poważnie się zastanawiam czy do Was nie wpaść;)

    Retrokompy i szeroko pojęta tematyka kosmiczna to coś dla mnie!
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Nov 2015
     
    W zaistniałych ramach czasowych muszę odpuścić. Wykorzystałem cały urlop w tym roku i wolnego już nie mam....
    • 4:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime27 Nov 2015 zmieniony
     
    @pin, ech, szkoda, szkoda, rozumiem. To wpadnij chociaż na chwilę, to jest od 18:00 do nocy, zobaczysz czy dajemy radę z nagłośnieniem bez Ciebie:)

    Będziesz miał pretekst żeby przywieźć zaślepkę do mojej 800XL;););) Ta zaślepka powoli staje się kultowa, prawie jak Atari 400/800 w PALu (widziałem ostatnio na Allegro!).

    @TDC, zapraszamy! Przybywaj! To jest mój debiut organizacyjny więc warto zobaczyć jak popełniam swój pierwszy retroFAKAP;)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime27 Nov 2015
     

    pin:

    W zaistniałych ramach czasowych muszę odpuścić. Wykorzystałem cały urlop w tym roku i wolnego już nie mam....

    Głosuję za tym, aby Atarowcy mieli dłuższe urlopy!
    Tyle mniejszości walczy o swoje prawa w sejmie, dlaczego my nie mielibyśmy być uprzywilejowani ? ;)


    Kris3d, a niech to commodore trafi - chyba wpadnę! ;)
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime27 Nov 2015
     
    @pin drewniaku TY :)
    Masz blisko, zabieraj Yerz-a i Kroll-a rano do pracy doniesie Ciebie Skrzyp przecież :) he he ...!
    • 7:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime27 Nov 2015
     
    @pin, zawiozę Cię rano, może nas nie wyrzucą z PartyPlace;)

    @TDC, przyjeżdżaj, oczywiście nie mam pojęcia jak będzie, ale przecież MUSI BYĆ DOBRZE;) Sam lokal jest industrialny i bardzo klimatyczny, pasujemy tam:)

    Nad miejscówką jeszcze pomyślę, ale nie obiecuję, chyba że jeszcze pogadam z organizatorem nad czymś partyzanckim;)
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Dec 2015
     
    OK, dzięki;)
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Dec 2015
     
    Chodzi też o "zużycie materiału". Panowie i Panie. Poznaliśmy się niejednokrotnie 20 lat temu... miałem wówczas prawie 20 lat. Mogłem nie spać, nie jeść, mogłem pić :)- ... i tak z tydzień lub dwa. Teraz to jest bardzo trudne :D
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Dec 2015
     
    No właśnie "zużycie materiału" byłoby mniejsze gdyby ustawowo przysługiwał nam dłuższy urlop ;)
    • 11:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime4 Dec 2015
     
    Panowie (i ich Panie), jeśli wykonujemy odpowiedni zawód/zajęcie, urlop wyznaczamy sobie sami, jeśli wykonujemy tzw. pracę najemną/niewolniczą, urlop wyznacza nam Państwo lub Pracodawca.

    To pierwsze działa ustawą, ten drugi według "widzi-mi-się":) Wybór należy do nas:) lista nekrologów coraz dłuższa;)
    • 12:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime7 Dec 2015
     
    Przypominam, jutro od 17:00 retroKORNER w krakowskiej FABRYCE na Zabłociu:

    TERMIN:
    8 grudnia 17:00-22:00
    9 grudnia 17:00-22:00
    10 grudnia 17:00-22:00

    Zapraszamy, mimo że to środek tygodnia:)
    • 13:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime10 Dec 2015
     
    Gdyby ktoś chciał zobaczyć jak było/jest na pierwszym retroKORNER, zerknijcie na fejsa;) na razie tylko fejs, www się robi o ile Skrzypu ogarnie temat;)
    ->link<-
    • 14:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime11 Dec 2015 zmieniony
     
    [ retroKORNER | vol 001 ] - zakończony!:)

    Dziękuję szczególnie chłopakom z Krakowa za użyczenie sprzętów, zaangażowanie i poświęcony czas:)

    Napisy końcowe...wystąpili...

    + Bartek Schejbal i krakowski Klub Fabryka: użyczenie miejsca za free + pomoc techniczno organizacyjna + dobre chęci + miłość do retro;)

    + bocianu-mentalnie: Atari 800XL + kabelki

    + Skrzyp: Atari 130XE + ultimate + stereo + monitor + joysticki + wsparcie organizacyjne + www

    + Mysiek: Amiga 1200, Spectrum +3 (przetrwało;)) + kabelki + joysticki + cierpliwa żona która dotarła na miejsce:)

    + XTR: 2xC64 + SDBOX + EasyFalsh + telewizory + joysticki + kableki + cierpliwa żona któa została w domu:)

    + OFF RadioKraków: audycja na temat retroKORNER-a

    + kris3d: Atari 800XL + sio2sd + organizacja

    ...Dziękujemy i życzymy miłego wypoczynku!
    ...Czytał Lucjan Szołajski"!:)

    Dzięki jeszcze raz:) Oczywiście do kolejnych edycji zapraszamy szersze grono retroManiaków z całego kraju, bo następnym razem to będzie się działo! można już powiedzieć że lasery i inne dziwy to nic wobec planów:)

    P.S. Na bieżąco informacje oczywiście na fejsie: ->link<-
    • 15: CommentAuthorpin
    • CommentTime11 Dec 2015
     
    następnym razem nie w środku tygodnia. ... to na 100% będę ;)