atarionline.pl WAPNIAK 2016 - wątek dla sponsorów - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime19 Jan 2016 zmieniony
     
    Przepisane (z małymi zmianami) z wątku WAP-NIAKa 2012r.: ->link<-

    - koszt wynajmu sali na party - 1500zł
    - koszt materiałów - nazwijmy to - eksploatacyjnych, sprzątania itp - 200zł (tyle szacuję, jak będzie więcej - moja strata)
    Oczekiwania:
    - oczekuję na dzień dzisiejszy deklaracji, czy ktoś może wspomóc finansowo organizację party - kwota dowolna. Sala już zarezerwowana, wkrótce będzie opłacona (do końca lutego). Proszę o deklarowanie wpłat, nr konta + ew. paypal (dla chętnych) na priva, bądź poprzez kontakt drogą mailową mikerro[AT]gmail.com
    - jak jest ktoś chętny na przekazanie nagród rzeczowych - też się proszę deklarować poniżej
    Co w zamian:
    - sponsorzy nie płacą za wstęp, o ile ich wpłata przekroczy sumę biletu (na dzień dzisiejszy wstępnie jest to 50zł - przy wpłatach sponsorskich suma ta sukcesywnie będzie spadać)
    Na co idą pieniążki?
    - pieniążki od sponsorów idą w 100% na pokrycie wspomnianych kosztów i na ewentualne nagrody. Koszt biletu będzie sukcesywnie malał wraz ze wzrostem zebranej sumy od sponsorów, co będzie sukcesywnie odnotowane na stronie zlotu i w niniejszym wątku, bądź w wątku, który powstanie specjalnie do tego celu (rzecz do sprecyzowania)
    - w przypadku 100% pokrycia kosztów - cenę biletu ustalam na 25zł, przy czym kobiety i dzieci mają zagwarantowany wstęp bezpłatnie.
    - wszelkie przekroczenie założonego budżetu jest przeznaczone na ewentualne nagrody pieniężne, które zostaną przekazane w ostatnim dniu party zgodnie z regulaminem konkursów, który w najbliższym czasie zostanie poddany publicznej dyskusji, aby w ostatecznej formie znaleźć się na stronie zlotu.
    Na dzień dzisiejszy tyle. Poniżej oczekuję ewentualnych deklaracji wraz z sumą lub wykazem rzeczy, które możecie zaoferować na nagrody.
    =====================================================
    Cena biletu będzie wyliczana następująco: (1500zł-suma wpłat od sponsorów)/20 - zakładam 20 osób. Ewentualne braki mam nadzieję pokryją osoby, które się pojawią bez deklaracji.
    Oczywiście ew. nadwyżka nie pójdzie do mojej kieszeni, chętnie przeznaczę na dofinansowanie innej atarowskiej imprezy.

    (wątek przeklejony z konkurencyjnego forum, dla Waszej wygody :)
    • 2:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime22 Jan 2016
     
    Sprawy sponsorskie (wpłaty) wyglądają następująco:

    - anonimowy darczyńca: 150 zł
    - lewiS: 20 GPB
    - ja: 20 zł (a co, też dałem)

    Czyli ok. 270 złotych (w zależności od tego, ile PayPal zabierze prowizji).

    Oczywiście imprezę można również wspomóc niefinansowo.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime22 Jan 2016
     
    ... mam dostęp do drukarki offsetowej ,może jakieś banery,plakaty by się zdały,w przyszłym tygodniu ruszam także z produkcją Koszulek(w końcu) wszelakich więc można cuś zadziałać ...a mam jeszcze dostęp do "grawerki"
    • 4:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime22 Jan 2016
     
    a weź pls zarzuć numerem końta czy cuś
    • 5: CommentAuthorbrx
    • CommentTime25 Jan 2016 zmieniony
     
    .
    • 6:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime25 Jan 2016 zmieniony
     
    @IRATA4: zobaczymy, na razie tutaj temat ogarniam.


    @all: przypominam: nr konta + ew. paypal (dla chętnych) dostępny na priva, bądź poprzez kontakt drogą mailową mikerro[AT]gmail.com

    Aktualnie na koncie jest 734,39 zł, co według wyliczenia z pierwszego posta daje cenę wejściówki 38,30 zł (bez zaokrągleń). :)

    @admini - coś się sypie z forumem, byłem przed momentem jako brx.
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime31 Jan 2016
     
    Ponieważ działa już strona party, dalsze informacje o sponsorach i aktualnej cenie wejściówki proszę śledzić na dedykowanej podstronce.
    • 8:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime8 Feb 2016
     
    Właśnie się kolega Cedyń dorzucił.
    Dochodzi stóweczka! :)
    Jak zwykle big thanks!
    Obecnie na koncie 934,66 zł i wejściówka osiąga 25 zł!
    Oczywiście, jak wspomniałem na stronie party, przyjmujemy wpłaty dalej. Powiększy to fundusz nagrodowy.
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Feb 2016 zmieniony
     
    Mała aktualizacja listy sponsorów.
    Atari Portfolio + Atari Lynx.
    Dzięki, Wilson!
    • 10:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Feb 2016 zmieniony
     
    Dla porządku jeszcze dopiszę, że w tzw. międzyczasie wpłaciły następujące osoby (oczywiście dzięki!):
    - Cobra - 100 zł
    - Nosty - 130 zł
    Także na koncie obecnie jest 1.164,66 zł.
    • 11:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime1 Mar 2016
     
    Lista sponsorów rośnie!
    - Koala - 100 zł
    - New Generation - 350 zł
    Obecnie na wapniakowym koncie... uwaga.... 1.566,11 zł.

    Pewnie ciekawi Was, skąd te grosze? ;) Powiem krótko: z odsetek. Po co się męczyć i zaokrąglać. :)

    Chyba nie muszę przypominać, że już poniżej 3 miesięcy do party! :D
    • 12:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime2 Mar 2016
     
    super !
    • 13:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime2 Mar 2016
     
    No, a to jeszcze nie koniec. :)
    • 14:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime5 Mar 2016
     
    Dorzucił się Bocianu: 111,11 zł
    Na koncie już 1.677,22 zł.
    • 15:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime25 Mar 2016 zmieniony
     
    Sorawa za małe opóźnienie. Oj o AOLu się mi zupełnie ostatnio zapomniało. (tak, tak, będzie się znów tłumaczył, że miał ciężki tydzień, czy dwa-trzy, co? ;) ).
    Mam dwie wiadomości: jedną dobrą, drugą, nieco mniej przyjemną.

    Ta pierwsza jest taka. że łącznie w wapniakowej kasie jest dokładnie 2010,99 zł.
    Ta druga natomiast jest taka, że... nie, nie ma żadnego odwołania imprezy, tylko kaucja za miejscówkę nieco wzrosła (dokładnie o 300 zł, czyli z 200 do 500 zł), także całkowity koszt imprezy wynosi obecnie 1800 zł. Ale, ponieważ wszelkie obliczenia były robione od 1500 zł, jak zresztą podałem wyżej, nie ma żadnej mowy o podnoszeniu ceny wejściówki. Po prostu starajmy się zostawić miejsce w stanie jak najbardziej zdatnym do dalszego użytku.

    Tyle, co Wam chciałem zakomunikować.

    :)

    Aha, będzie jeszcze jedna fajna nagroda na Game Compo, ale na razie proszę o cierpliwość. :)
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Mar 2016
     
    jaka kaucja ?
    • 17:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Mar 2016 zmieniony
     
    chodzi może o to ?
    "...Moja propozycja:)
    Irata4 wpłaca kaucję 500zł i zachowuje się grzecznie. Jak nic nie przeskrobie to dostaję zwrot po party... a jak naskrobie to będzie na pokrycie kosztów wezwania smutnych panów:)"
    .......


    To przeze mnie ta kaucja ?
    Jak tak trzeba to wpłacę tylko dlaczego dotyczy wszystkich ?...
    ... a może tylko mnie dotyczy a napisane dla wszystkich by mi przykro nie było ,więc o co chodzi ?
    • 18:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime28 Mar 2016 zmieniony
     
    Zaraz chwilkę, powoli.

    Prawdę mówiąc, wolałby Ci już nałożyć bana, niż żądać takiej kaucji. Chodzi o to, że przy płaceniu zaliczki, dowiedziałem się, że wzrosła kaucja na, jak to nazywam, "fundusz remontowy". Jak łatwo się domyślić, Wapniak jest jedną z wielu imprez, które się tam odbywają; częściej są to wesela, chrzciny, stypy - nierzadko "nieco" zakrapiane i często "wujcio pod humorkiem" potrafi połowę szkła zbić, "bo tak". Poza tym chodzi o sprzęty - lodówki, telewizory, jakieś przedpotopowe sprzęty AGD, które są zostawiane i nikt się do nich nie przyznaje. Albo zostawiany jest taki syf, że przez tydzień wywrotkami się go wywozi. Także nic związanego z Wapniakiem, ani z osobnikiem o ksywie IRATA4. :) Jakby tak było, nie owijałbym w bawełnę, serio!

    Przy okazji dopisałem Cię do listy sponsorów. Serio, przeoczyłem.
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Apr 2016
     
    Po rozmowie tel. sprawa wyprostowana. Spokojnie ;)
    • 20:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Apr 2016
     
    Parę dni temu dotarła do mnie paczka od Lotharka (dzięki!) a w niej SIDE2, SIO2SD z kablem i obudową oraz do samodzielnego montażu, SIO2PC w wersji USB oraz Atari 65XE z rozszerzeniem Ultimate 1MB oraz stereo POKEY (Uwaga - wersja bez ECI, żeby nie było, że nie uprzedzałem!). Poza tym jest jeszcze interfejs spectrumowski DivIDE 2k14. Wszystko oczywiście przeznaczone na nagrody na Wapniaka. Uaktulalniona została tym sam samym podstrona "sponsorzy" na wapniakowej stronie.
    • 21:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime2 May 2016
     
    Z ostatniej i nieco przedostatniej chwili. :)

    Od Mikeya mam obiecane rozszerzenie 1MB typu "plug'n'play", natomiast Simius zasponsorował Weronikę i SIO FIFO.

    Dzięki, panowie!