atarionline.pl Atari STe HxC - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthormicromax
    • CommentTime30 Mar 2017
     
    witam, nigdy nie posiadalem duzego atari, na "starosc" udalo mi sie zdobyc model STe, jako ze lezy mi jeden gotek przeprogramowany na hxc prosze o porade, jak przygotowac pena i skad zassac obrazy dyskow? na amige udalo sie zassac szybko i bezbolesnie....

    pozdrawiam
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Apr 2017
     
    przygotuj loader dla goteka i Hxc/ST, oraz konwerter do HFE bodajże. Może się mylę, ale czeka Cię przeprawa jak to, co miałem z Amstradem CPC 6128 ;)
    • 3:
       
      CommentAuthormicromax
    • CommentTime1 Apr 2017
     
    loader dostalem od tworcy hxc, ale skad pobrac obrazy dyskietek?

    do amigi dostalem torrenta, ssalo sie jakis czas i po klopocie.
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Apr 2017
     
    Ogólnie, to poszukaj po pouet.net, ale optymalnym rozwiązaniem jest emu hdd w postaci uSatana.
    • 5: CommentAuthorerOS
    • CommentTime1 Apr 2017
     
    Nie wiem jak się konfiguruje Goteka, ani jakie formaty obsługuje. Amigowe rozwiązania w Atari, któż to słyszał? :)

    Nie wiem jak z Gotekiem, ale obsługa browsera i wyszukiwarki nie powinna być aż takim problemem :>
    Na początek spróbuj tutaj:

    gry:
    ->link<-
    ->link<-

    scena:
    ->link<-
    ->link<-

    Jednak o ile sporo gier może być dostępne w postaci obrazów to już w przypadku dema dotyczyć to raczej będzie produkcji całodyskowych. Jeżeli będziesz coś mieć w postaci plikowej a nie znajdziesz tego w postaci obrazu to musisz sobie sam przygotować odpowiedni obraz, na ST albo na PC, to już jak tam sobie wolisz.
    • 6:
       
      CommentAuthormicromax
    • CommentTime1 Apr 2017
     
    dziekuje za linki.