atarionline.pl Kupię klawisz "Option" do Atari 65XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Jak w temacie, ewentualnie mogę się wymienić za coś niezwiązanego z Atari, ale może być z elektroniką (trafa, radiatory, tranzystory i inne)
    • 2:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime29 Oct 2017
     
    Z funkcyjnych mam tylko RESET jeśli Cię to zadowala. Rozwiązanie tymczasowe, póki nie znajdziesz OPTIONa.
  2.  
    Szczerze powiedziawszy to nie do końca mnie to zadowala, jeszcze poczekam, może ktoś znajdzie jakiegoś "trupa" i akurat będzie klawiatura, to może się coś pokombinuje. Jeszcze popatrzę po giełdach i internecie (ostatnio nic nie było), w ostateczności jednak reset mógłby być, ale to jak nic nie znajdę.
    • 4:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime29 Oct 2017
     
    ok, jakby co dawaj znać na michomis(at)interia(dot)pl
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Oct 2017
     
    podałbyś może jeszcze rodzaj klawiatury, bo są dwa.
  3.  
    Nie jestem na tyle wtajemniczony, żeby wiedzieć jaka dokładnie to klawiatura. Czym się różnią?
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime29 Oct 2017
     
    dwa rodzaje: jeden jest na gumkach, drugi na sprężynach. Różnią się sposobem "zamocowania". Zdejmij jakiś inny klawisz i sprawdź, czy coś wyskoczyło, czy może nie ma tam nic ;)
  4.  
    Nic nie wyskakiwało, jedynie pod spacją sprężynka była.
    • 9:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime30 Oct 2017
     
    sprawdze..chyba mam
  5.  
    Jeśli by był, to proszę o dokładniejsze informacje.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime30 Oct 2017
     
    czyli jeśli tylko pod spacją, to jest to klawiatura na "gumkach"

    Też poszukam.
  6.  
    Jakby coś to mogę się wymienić za kilka radzieckich klonów procesora 8080, ostatnio zdobyłem ich trochę, a także inne powiązane z nim układy.