atarionline.pl Silly Venture 2k18 - 10th Celebration of United Atari Scene Art - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Nov 2018 zmieniony
     
    @pin
    ale ja nie wiem o czym ty piszesz ...
    jakiego kompo , już po kompotach
    ...wóda wypita , zagrycha zżarta ;-) więc o co kaman ?.

    To nie na ocenę , to after party ...
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Nov 2018
     
    Panowie organizatorzy. Grzecznie chciałem zapytać w imieniu /społeczności/ użytkowników komputera Atari:

    - gdzie jest stuff?? To już trzy tygodnie po party i nic się nie dzieje. Przypominam, że na stronce eventu wołem ktoś chyba przypadkiem zapisał sentencję:

    "Prace wystawione na konkursach będą opublikowane na stronie sillyventure.eu w formie zaprezentowanej podczas konkursów najpóźniej w dniu następnym po ogłoszeniu wyników. Autorzy mogą oczywiście upublicznić później wersję "final"swoich prac, jeżeli zajdzie taka potrzeba."
    • 3:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime26 Nov 2018
     
    Dajcie na wstrzymanie obywatelu. Niech chłop odpocznie, zaspokoi żonę, wyściska dzieciaki. Dajcie mu odetchnąć. Niebawem święta i też trzeba latać po sklepach.
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Nov 2018
     
    @Pin: pojawiaja sie na Demozoo :) Dzisiaj tez sporo stuffu wyslalem, nie sprawdzalem czy juz jest. Jutro wysylam kolejne. Pozostana pojedyncze. Dam znac do konca tygodnia co pozostało.
    • 5: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Nov 2018
     
    dzięki ;)
    • 6:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime21 Feb 2019
     
    Moje wspomnienie tej genialnej imprezy:

    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Feb 2019
     
    @Renton: wielkie dzięki! super relacja!
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime23 Feb 2019
     
    JAC! przygotował kolejną "paczkę" z compo na SV :)

    ->link<-