atarionline.pl Rozmowa z programistą ASF, twórcą m.in. Incydentu i Monstrum - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorUnter
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    Hej!
    Kaz mówił, że mam się reklamować, to się reklamuję :)
    Od jakiegoś czasu zacząłem robić wywiady z twórcami polskich gier. Na pierwszy ogień poszli chłopaki z ASFu Jarek Łojewski i Piotr Kulikiewicz.
    Podaję linki i mam nadzieję, że Wam się spodobają :)

    Piotrek: ->link<-
    Jarek: ->link<- i ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    Świetne wywiady
    • 3:
       
      CommentAuthorbobikowoz
    • CommentTime30 Mar 2018
     
    Dobra robota.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Mar 2018 zmieniony
     
    Łukasz, tak mówiłem :D
    Jakbyś chciał, żeby zamiast albo obok linków pokazywały się też od razu podgląd filmiku to wrzucaj klasyczne linki YT, np wstawienie:

    "https://www.youtube.com/watch?v=PLzAcK5u-Hw"

    da w efekcie:

    • 5:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime1 Apr 2018
     
    Genialne - jakość i przygotowanie prowadzącego. Śmiesznie jest się po latach dowiedzieć, jak nazywały się panienki, które odpisały na mój list z prośbą o solucję Krucjaty (Aga i Ania).

    Mam jedynie jeden punkt krytyki: Nie wiem czy to tylko u mnie, ale dźwięk jest nagrany chyba za cicho.
    • 6:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime1 Apr 2018
     
    Dodam jeszcze, że bardzo podobało mi się, że panowie nie mają problemu z mówieniem otwarcie, jakie błędy popełnili. Do tego Jarek sam teraz pomaga nowym startupom nie popełniać tych samych błędów.

    Śmieszny był też moment, jak Piotrek opowiadał, że Janusz Christa zaczął kurwować i kazał im wypierdalać :D
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Apr 2018
     
    "Incydent" Świetna gra ,wywiadów jeszcze nie czytałem nie oglądałem gdyż w wolnym czasie tworze i nawet siły nie mam kontynuować pisania głupot na forum ;-),w każdym razie mokrego Śmigusa-Dyngusa he,he tylko Ataryny nie zachlapcie :-)
    • 8:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime2 Apr 2018
     
    Incydent akurat jest grą, której nie kupiłem, bo zaczynało mi się już to wszystko nudzić. Szczególnie widząc gry na Amigę u kumpli. Był to w końcu schyłek Atari.
    • 9:
       
      CommentAuthorrenton
    • CommentTime2 Apr 2018
     
    INCYDENT to była jedna z ostatnich gier w oryginale (kaseta) jakie kupiłem na Atari.
    Bardzo mi się podobała, na dniach wrócę do ogrania tego tytułu!