atarionline.pl Interfejs podobny do Keyrah. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime11 Sep 2019
     
    Czy jest dla Atari 65XE odpowiednik Commodorowskiego Keyrah (klawiatura jako USB i porty joysticka). Mam niesprawną maszynę i chętnie bym tam włożył Raspberry.
    • 2:
       
      CommentAuthorMontezuma
    • CommentTime11 Sep 2019
     
    Jest:
    ->link<-
    • 3: CommentAuthormfusnik
    • CommentTime12 Sep 2019
     
    Jest tyle, że Out of stock. Nic to przyjdzie mi robić na bazie C64 ;(
    • 4: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    Panowie, odkopuje. Czy cos sie zmienilo w temacie i mamy cos takiego jak keyrah dla malucha 65/130/800 ? Nie udalo mi sie nic wyszukac w guglu, ale moze macie inne wtyki i wiecie wiecej :)
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    Przecież jest AKI - ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    Tu raczej chodzi o odwrotną rzecz - zrobić z klawiatury Atari klawiature do PC-ta. Ja mam takie coś ale kupione (dostałem w prezencie kilka lat temu). I uwzględnia tylko klawiaturę, bez gniazd joyów.
    • 7: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    UU, to chyba nie to. Ja szukam cos co przerobi samą klawiature od atari (bez płyty głownej atari) tak aby podlaczyc ją do przykladowo RPi. A nie zrobic interfejs PS2 do atari aby podlaczyc klawierke do Atari , pomijajac klawiature oryginalną :)
    • 8: CommentAuthorstreak
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    +1 to co napisał własnie Peri Noid :)
    • 9:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime2 Aug 2023
     
    kulka wodna, to by się dało na pi pico zrobić w wieczór, są ładne procki do HID dla pico...