atarionline.pl Gravity Worms - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorAdam
    • CommentTime2 Feb 2020 zmieniony
     
    Tak więc pierwsze koty za płoty. Zobaczymy jak będzie za rok.
    • 2: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Feb 2020
     
    поживём – увидим :D
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Feb 2020
     
    • 4: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Feb 2020 zmieniony
     

    xxl:

    should I change my habits to make you feel good? no kidding. Do you think I'm writing games for you or anyone else? I write because I like it don't waste your life on your nerves ...

    Jak na człowieka, który pisze "dla siebie" jesteś całkiem zadowolony z wyróżnień przyznawanych przez innych :]

    EDIT: @xxl jest tak dobry w hackowaniu, że bezpośrednie przeklejenie jego tekstu z ->link<- w quote tutaj rozwalało post! Musiałem usunąć "buźki". Zaczynam się gościa bać :D
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Feb 2020
     
    to element marketingu, wdrukowuje konsumentom chec posiadania kardrydza z gra.
    • 6: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime2 Feb 2020
     
    I działa. Miałem w tym roku ograniczyć moje wydatki na Atari, ale tą grę na kartridżu na pewno kupię. Czy można liczyć na wersję z autografem autorów?
    • 7: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime2 Feb 2020
     
    Pewnie nawet możesz liczyć na Haters Edition z mapą pamięci zajmowaną przez U1MB wydrukowaną szwabachą na papierze kredowym :D
    • 8: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime3 Feb 2020 zmieniony
     
    OK. To jeszcze pełen podtekstów dowcip rysunkowy o robakach i kończę swój spamerski żywot w tym wątku :]

    • 9:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime3 Feb 2020 zmieniony
     
    Nie wiem czy był tu już podnoszony taki argument - przez ten ciągły seks z Pinem nie bardzo mam czas na przeczytanie wątku od początku - ale XXL-a "sranie" po przestrzeni adresowej chipsetu jest idiotyzmem mniej dlatego, że nie działa z U1MB, a bardziej dlatego, że niepotrzebnie utrudnia pracę autorom wszystkich innych przyszłych rozszerzeń, które być może kiedyś powstaną - nawet dobrze zaprojektowanych, używających rejestrów lustrzanych w poprawny sposób.
    • 10:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime3 Feb 2020 zmieniony
     
    No najlepszy był argument, że xxl robi to już teraz w związku z jakimś przyszłym projektem - pomijając szczerość jego wyjaśnień, nie ma to jak storpedować grupę użytkowników zawczasu, gdy jeszcze dana produkcja spokojnie mogłaby działać ;-)
    • 11: CommentAuthorxxl
    • CommentTime3 Feb 2020
     
    oczywiscie ze moze dzialac jak u1mb bedzie dzialac tak jak w dokumentacji.

    natomiast atari przewidzialo miejsce na rejestry nowych rozszerzen ;-)
    • 12: CommentAuthorPecet
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    O robalach piszą również na Interii: ->link<-

    Gratulacje.
    • 13: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     

    gry.interia.pl:

    Celem jest zawsze dotarcie do specjalnego portalu. Musimy pozostawać w kontakcie z mapą (gravity!), lecz rozmiary podopiecznego zwiększymy poprzez konsumowanie owoców, niczym w serii Tetris.

    Nie ważne co piszą byle by nazwiska nie przekręcili? ;)
    • 14: CommentAuthorAdam
    • CommentTime5 Feb 2020
     

    gry.interia.pl:

    Musimy pozostawać w kontakcie z mapą (gravity!), lecz rozmiary podopiecznego zwiększymy poprzez konsumowanie owoców, niczym w serii Tetris.

    Kiedy Kara Mustafa, wielki mistrz Krzyżaków, szedł z licznymi zastępy przez Alpy na Kraków (...)
    • 15: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    [dodaj do koszyka]
    • 16: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    @xxl tylko po co mi kolejny Tetris?! :D
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    nie rozumiem dezorientacji kolegow - popularna gra logiczna, absolutny hit listy przebojow, porownanie jest oczywiste...
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    ... Może mieli U1MB i coś się poplątało... ;)
    • 19: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    o a tu drugie podejscie do GravityWorms online:

    ->link<-

    na pierwszym podejsciu gral w cracka Voya i mu sie gra zawiesila...

    ====
    widac jak w jednym levelu klocek spada... jak Tetris
    • 20: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    @xxl ale i tak go OPTION pokonało :D trzeba było skromnie dać instrukcję obsługi na pierwszej planszy zamiast creditsów ;P

    ====
    od spadającego klocka jednak robak nie urósł jak w serii Tetris gdzie klocki były zjadane przez robaki - recenzja na Interii kłamie :D

    Miałem kiedyś owocowy Tetris tylko nie pamiętam na jakim sprzęcie, ale do tej pory nikt nie krzyżował go ze Snejkiem. Może tak powstał Metal Gear Solid?
    • 21: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     


    Grawity Worms to taki duchowy spadkobierca Twin Snakes. Przynajmniej w trybie kampanii :]
    • 22: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    bo to jest gra luźno inspirowana Tetrisem, niektore elementy zostaly zmienione inne usuniete.

    najwazniejszy - grywalnosc - pozostal w niezmienionej formie ;-)
    • 23: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    podoba mnie sie to.


    W GravitySnake bedzie wybor planszy do zabawy ale przejsc gre bedziesz mogl tylko w trybie kampanii

    ;-)
    • 24: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    No to dorzucę jeszcze jeden oczywisty pomysł i jedno nieoczywiste pytanie.

    Oklepany Pomysł: Czy oprócz bananów, gruszek i jabłek robak mógłby zjeść butelkę? Oczywiście dupa mu od tego urośnie ale standardowo odwrócą się kierunki.

    Pytanie: Nawiązując do słynnej obserwacji jednej z blondynek zdjęcia profilowego pewnego jegomości, że ten pan nie może nosić okularów bo ma tylko jedno ucho zapytuję dlaczego robak ma tylko jedno oko? Czy robaka w grze to budżetowa wersja robaka z pudełka do gry? Jeżeli robak ma oboje oczu to Egipcjanie już dawno rozkminili jak to przedstawić graficznie.
    • 25:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Zbyti, ale nie jak w śwince pepie?
    • 26: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    @mav :D
    • 27: CommentAuthorRocky
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    Szanuję umiejętności i wiedzę autora gry, ale nie szanuję jego postawy.. taka szczeniacka.. sorry xxl.
    Mi osobiście ta gra jakoś nie specjalnie się podoba i nie będę płakał, że nie zadziała z U1MB, ale są osoby, które by chętnie w nią zagrały.. W mojej ocenie program zawiera defekt.. do kosza z nim..
    • 28:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Gravity Bugs i tyle ;-)
    • 29: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Gra jest dobra ale widać było w drugim nagraniu z Borgiem, że już się niecierpliwił, dlaczego to się tak długo wczytuje? :D Przyzwyczajony widać do innych standardów ;) Czyli według @xxl do ich braku ;]
    • 30:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    To jest delektowanie się prędkością wczytywania 1xSIO, nie powinien być wyłączany dźwięk transmisji dla większych wrażeń - przecież nie ma się czego wstydzić? ;-)
    • 31: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    Ty sie znasz :D nie powiem jak co na czym...

    jak stacja i system obsluguje to sie wczytuje w hispeed :-)

    ale GravityBugs cholera dobre... zobaczymy...
    • 32: CommentAuthortebe
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    • 33: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    @tebe śmiejemy się już z tego od kilku godzin :] #13 i #14 na tej stronie.
    • 34:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime5 Feb 2020 zmieniony
     
    No to sprawdzę raz jeszcze na CA-2001 z TOMS Multi Drive + QMEG, może pomieszałem z xBiosowymi przypadkami Stunt Cara i dem PoP ;-)

    EDIT:
    Zwracam honor, GW z ATR-a ładuje się w UltraSpeedzie
    • 35: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Feb 2020
     
    Ciul z tym, crack jest i ładuje się jeszcze z 10 razy szybciej niż w US ;)
    • 36: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    @pin "ciul z tym" XXL może czuć się lekko urażony ;-)
    • 37: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    @rosomak chodzi o to, że ciul się pisze przez Ce-Ha?
    • 38: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    @zbyti, raczej XXL z tym ;-)
    • 39:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Rosomak - prosiłbym o kulturę wypowiedzi i nie obrażanie uczestnika forum.
    • 40: CommentAuthorRocky
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Ciekawe, czy autor będzie zadowolony z tego, że wersja crack będzie finalnie powszechniejsza od jego oryginału..
    Kiedyś robili zabezpieczenia przed kopiowaniem, a teraz przez używaniem przez entuzjastów, którzy rozszerzyli sprzęt... dziwne czasy nastały.. he he
    • 41:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Już widziałem, że crack jest w necie, dostępny na hasło.
    • 42: CommentAuthorxxl
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    pewnie sciema. kazdy moze trolowac z warezem nazwanym jakkolwiek.
    • 43: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Naprawdę? Hahahahahh ;))
    • 44:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Słusznie, może tak być. Zaraz sprawdzę.
    • 45:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    @Rocky
    Może w dodatku będą cartridge-ripy, jak się okaże, że wersja nie wymagająca żadnego rozszerzenia, nie działa na Atari z bardzo popularnym rozszerzeniem - takie to opary absurdu ;-)
    • 46: CommentAuthorzbyti
    • CommentTime6 Feb 2020 zmieniony
     
    Ale to w końcu jaka jest obecnie sytuacja? @voy ma dożywotni zakaż robienia poprawek do gier @xxl nałożony przez @xxl za pomocą powoływania się na swoje prawa? @voy sam sobie nałożył takie ograniczenia pod wpływem reakcji @xxl? Czy może @voy może robić poprawki do gier @xxl ale musi je przedstawiać zespołowi QA powołanemu przez @xxl?
    • 47: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Nic nie trzeba. Warezy są w sieci ;)
    • 48:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    Sprawdziłem, to plik gry. Nie wiem, czy działa poprawnie z U1MB, bo takowego nie mam, ale jest różny od moich wersji 1 i 2, u mnie dostanie nazwę 3.
    • 49:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime6 Feb 2020 zmieniony
     
    Poprawki i tak będę robił. :) A do GW jej opis jest na forum (a nawet dwóch), oryginalny .atr w Sieci też jest (choćby na Atarimanii albo u Fandala), plugin do TC od Pajero do wydłubania pliku również, a narzędzie do rozpakowywania LZ4 od Baktry leży na GitHubie. Każdy może sobie sam zrobić łatkę. Trzy minuty roboty. :D

    To, gdzie taki użytkownik wstawi plik z łatką, to już nie mój problem. Ja przerobionego pliku nigdzie nie umieściłem.
    • 50: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime6 Feb 2020
     
    @Kaz, nie ja napisałem "ciul z tym, crack jest ", natomiast odpisałem że XXL może się obrazić, taka jest moja interpretacja słów Pina, zauważ że nie obrażam tu nikogo, nie mam takiej natury. Natomiast podejście XXLa do innych jest dla mnie niezrozumiałe i zupełnie nie dziwi mnie to że ktoś może tak a nie inaczej Go odbierać