atarionline.pl Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxorcerer
    • CommentTime26 Aug 2021 zmieniony
     
    W tym roku mogłem być tylko kibicem z dala, ale kibicowałem z napięciem i emocjami, jakich już dawno nie przeżywałem. Bardzo dziękuję i kibicuję dalej, im częściej i więcej Silly Venture tym bardziej.

    Będę wracać do tych nagrań jak będzie mi potrzebna następna porcja motywacji do pracy nad de-retro-nizowaniem i uwspółcześnianiem platform z epoki, nie tylko Atari. Dzięki, myślę że to z pożytkiem nie tylko dla naszego środowiska ale i dla całej planety.
    • 2:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime26 Aug 2021
     
    *galaktyki
    • 3:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime26 Aug 2021 zmieniony
     
    Bardzo dziękuję za Wasze opinie... mimo iż do tej pory nie jestem w stanie odespać minionego weekendu, to czytając wszystkie komentarze powraca we mnie energia. W przyszłym tygodniu na pewno pokuszę się o podsumowanie minionej edycji i napiszę kilka słów o ew. planach.

    Kochani, przy okazji - jeśli dysponujecie zdjęciami/filmami z imprezy - udostępnijcie je proszę. Zależy mi na tym, ponieważ było to 20-lecie SV i chciałbym mieć jak najwięcej pamiątek z minionego weekendu.

    Z góry dziękuję!

    Na zachętę wrzucam jedno swoje video z piątkowego otwarcia + 3 inne ujęcia zrobione przez Kijop'a, a także jedno Davida z Northeast UK Retrotastic - jednego z nielicznych gości, którzy pofatygowali się w tym roku z Wielkiej Brytanii:



    Kijop:







    David z Northeast UK Retrotastic:

  1.  
    Czyli wygląda, że było fajnie.
    Szacunek :)
    • 5: CommentAuthorMDW
    • CommentTime26 Aug 2021 zmieniony
     
    Silly Venture spełnia marzenia. Na filmie widziałem Tomasza Liebicha! Jakuba Husaka już widziałem więc mogę umierać. :) Nie muszę już nawet czekać na zmianę nastawienia Janusza Pelca do wywiadów. ;)
    Chociaż gdybym jeszcze przed śmiercią zobaczył Michała Widerę, Henryka Cygerta i Zenona Mikołajczyka (Magnus/WFMH) to umierałoby mi się jeszcze fajniej. :) Da się zrobić?
    • 6:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime26 Aug 2021
     
    W grudniu... Będą... Szykuje się
  2.  
    moja praca na GFx compo :)
    • 8: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime27 Aug 2021
     
    Fajny, uśmiechnięty ludzik z wyłupiastymi oczami, a inni tylko cycki i cycki
    • 9: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime27 Aug 2021
     
    Blasph: bardzo mi się ta praca podobała, świetne dobranie kolorów
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Aug 2021
     
    Szeryf - dobre! Aż korci, żeby rozrysować tego wesołego stworka na cały ekran... :D Trochę wygląda jak gremlin :)
    • 11: CommentAuthorszeryf
    • CommentTime28 Aug 2021
     
    @Kaz :)

    Ciekawe co autor ukrywa w innych pracach!
  3.  
    Tak to właśnie jest z prawdziwymi "dziełami sztuki" każdy najmniejszy choćby jej fragment jest dziełem samym w sobie i stanowi inspiracje dla przyszłych pokolen i nie tylko ha ha
    • 13: CommentAuthoras...
    • CommentTime28 Aug 2021
     
    To bardzo piękne przesłanie :)
    p.s.
    Blasp zdrowia Byku
    • 14: CommentAuthorTiger
    • CommentTime28 Aug 2021
     
    o k... - Diabeł !! :PPPP
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Sep 2021 zmieniony
     
    Kochani, do niedzieli postaram się o podsumowanie imprezy... mam nadzieję, że mi się to uda.

    Przypominam, że większość prac (okrągłe 100) jest dostępna na serwisie DEMOZOO.ORG, konkretnie pod tym linkiem: ->link<-

    Brakuje jedynie 2 prac (ze 102!) - demo na Jaguara oraz gra Dread na ST), które zostaną opublikowane 6-go września w takiej formie, w jakiej były zaprezentowane podczas compo. Autorzy prac, którzy poprosili o więcej czasu mają deadline do 5-go września.
    • 16:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2021 zmieniony
     
    Zgodnie z zapisem w regulaminie - wszystkie prace z SV2020+1 są już dostępne (wczoraj pojawiła się brakująca praca pt. "Dread" w kategorii "Atari ST/STE Game Compo" oraz praca pt. "Silly Venture 2k21 Invitation" w kategorii "Atari Jaguar Demo Compo".

    Wszystkie prace dostępne są na serwisie DEMOZOO.ORG - ->link<-
    • 17: CommentAuthormartinez
    • CommentTime6 Sep 2021
     
    "Love1985" by pepe&Dma-Sc ->link<-

    Oglądam już czwarty raz. Ja wiem, że to nie jest jakaś przełomowa produkcja, ale... kręgosłup sam kołysze resztą ciała ❤️
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2021
     
    @martinez: no prodka ciekawa :) robiona podczas urlopu - zarówno koder jak i muzyk zabrali ze sobą sprzęt na wakacje i składali je na odległość :)
    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2021 zmieniony
     
    Wczoraj na Twitch'u odbył się pokaz produkcji demoscenowych prezentowanych przez Psenough'a (Portugalia), gdzie w dyskusji brali udział: SPKR /SMFX oraz Britelite / Dekadence. Przewińcie materiał do czasu 01:57:43, gdzie prezentowane są najlepsze produkcje z SV2020+1 (na małe Atari, C64, Lynxa oraz ST).

    ->link<-
    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Sep 2021
     


    RELACJA Z SV2020+1 NA FALACH RADIO ESKA ->link<-
    • 21:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime4 Sep 2022 zmieniony
     
    JAC! i Jego nowy Silly Pack z letniej edycji SV w 2021!

    ->link<-