atarionline.pl Retro Gamer - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2010 zmieniony
     
    Karlj Nadj podeslal mi (na razie czarno-bialy) skan z Retro Gamera numer 70, w ktorym byl wywiad z nim i trafily tam tez informacje o polskich grach (np. Crownland) oraz autorach (np. Miker) i polskie grafiki (np. moja). Jak tylko wpadnie mi w lapy caly numer to zrobie ladne skany w kolorze. Chyba, ze ktos ma (to ta okladka, ktora zapodaje nizej)?


  1.  
    Jutro wyruszam do miasta (Oban) i rozejrzę się za tym - ciekaw jestem co też Retro Gamer teraz opisuje, bo ostatni numer czytałem 2 lata temu.

    Cieszę się z polskich akcentów - ale zeskanować nic nie będę w stanie...
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Jan 2010
     
    To numer grudniowy, jezeli sie nie myle. A teraz jest juz styczen, wiec moze byc Ci trudno go zdobyc.
  2.  
    Faktycznie, kupiłem numer 71. Nie ma jednak tego złego itd. - za jakiś czas dostarczę recenzję tego numeru!
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Jan 2010 zmieniony
     
    Oprocz recenzji, ktora niedawno pojawila sie na stronie glownej ( ->link<- ) Karol podeslal tez tekst o "Kolony 2106", ktory zostal tam zamieszczony. Krotka notka:

    The final front ear

    The Atari 8-bit has a fine history when it comes to space-bound trading and strategy titles, and the seminal M.U.L.E is probably the first stop for most players. So newcomer Kolony 2106 has a lot to live up to, all things considered, but it certainly looks the part so far. Would-be colony operators must mine the planet, trade with neighbouring colonies and research new technologies to build their assets up.


    Mile. Jakby ktos mogl zrobic skan to bardzo poprosze.

    =========

    Do tego od siebie moge dorzucic notke o "Nightshade" z numeru lutowego. W sumie numeru nie kupilem, bo nie ma w nic praktycznie nic o Atari, ale zrobilem taka fote:



    Xxl, ty demonie konwersji! :D
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Jan 2010
     
    a gdzie nutty professor?
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Jan 2010 zmieniony
     
    Jeszcze nie zdazyli pograc ;)

    A tutaj z tego samego numeru jeszcze dwie atarotki, pierwsza to gra na ST, druga na konsole 2600 (obrazki mozna sobie sciagnac na dysk, sa wiekszego rozmiaru i czytelne, to system forum pomniejsza je do tych rozmiarow):



    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime4 Feb 2010
     
    Nowy numer "RetroGamer"-a po raz kolejny pozbawiony jest materialow typowo atarowskich. Z wyjatkiem dwoch notek, jednej o "Ghastly Night", drugiej o "Moon Shuttle":







    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2010
     
    O, Jonh O'Donnell znalazl ten fragment w RG o Kolony 2106:

    ->link<-
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Jul 2012
     
    Retro Gamer zrobil tez wywiad z xxl-em, nie wiem kto podeslal skan:

    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime10 Jul 2012 zmieniony
     
    Świętowaliśmy tu: ->link<-