atarionline.pl Coin Op - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime27 Mar 2020 zmieniony
     
    Teoretycznie zakładając :-)
    Jaka gre z malego Atari mozna by przniesc na mszyne Coin OP

    Zasadniczo szukam jakis fajnych pomyslow - spoza TOP 20 atari( zybex , montezuma itp )


    Chcialbym postawic na zabawe nie na sesje 4 godzinne :-).Tylko Piwko Coin OP i zajebista zabawa odrzucam tu ponga ;-)
    • 2:
       
      CommentAuthorXLent
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    Zasadniczo to chcesz przepisać grę z Atari na automat, czy emulować pod 'home made automatem'? :)
    Bo jeśli druga opcja to, być może będę Ci mógł coś pokazać jak się sprężę.
    • 3:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    Najemnik
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    Time Pilota ;)
    Myślę że YOOMP! by się świetnie nadał.
    Ogólnie zadanie pozornie łatwe,większość ówczesnych gier ma korzenie automatowe,ale myślę że każdą fajną i grywalną grę można by przenieść,jak by co to 5%zysku dla mnie ;).
    Moje typy.
    Yoomp!
    Crownland
    ... mam dziurę w pamięci-ta co Kaz grafikę robił chyba XXl kodował a chyba GR8 wydał, cmentarne klimaty port z BBC. Gra ma wysoki poziom trudności i wydaje się idealnym kandydatem.

    Z pozostałych to Pac-Mad i Snail Bociana & Krisa3D,jakoś tak pasują .
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    mam dziurę w pamięci-ta co Kaz grafikę robił chyba XXl kodował a chyba GR8 wydał, cmentarne klimaty port z BBC. Gra ma wysoki poziom trudności i wydaje się idealnym kandydatem.


    Ta gra to "Hobgoblin":

    ->link<-

    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    Dzięki,kurcze muzyczkę pamiętam a tytułu nie:).
    • 7: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime28 Mar 2020
     
    Ja pamiętam że razem z kolegami spędziliśmy dużo czasu przy Angleworms (nie pamiętam 1 czy 2). Taki snake, można grać w dwie osoby. Rozgywka nie trwa długo.

    Tak przy okazji, to w latach 80tych był sprzedawany komercyjne automat do gier, który miał w środku komputer Atari i używał niezmodyfikowane gry na cartridzach. Grało się na czas i kontroller odcinal sterowanie z joysicka po upływie czasu.
    ->link<-