atarionline.pl nosty, GR8 - przeprosiny - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornosty
    • CommentTime11 Jan 2010
     
    Witam,
    Chcialbym przeprosic Was wszystkich.

    Na prawie 2 miesiace zniknalem z sieci, z forow, praktycznie nie odbieralem poczty i nie bylo ze mna kontaktu telefonicznego.
    Sytuacja tym gorsza, ze zdarzyla sie w momencie, kiedy zebralem od ludzi pieniadze a nie wywiazalem sie z dystrybucji zamowionej gry.
    Nie nawiazalem tez kontaktu z osobami ktorych aukcje wygralem w listopadzie, z autorami gier. Z nikim.

    Nie chce opowiadac szczegolowo co bylo przyczyna takiej sytuacji. Najblizej prawdy bedzie stwierdzenie ze bylem bardzo chory.

    Od dzisiaj przebijam sie przez maile i posty na forach, odpowiadam, rozliczam sie, koncze przygotowywac gry do wysylki i mam nadzieje ze wszystko nadrobie w ciagu paru najblizszych dni.
    Wracam do zycia.

    Jeszcze raz dziekuje Wam za zaufanie i cierpliwosc, ktorej naduzylem.
    --
    nosty
    • 2:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime11 Jan 2010
     
    Nosty: serdeczne podziękowania za wyjaśnienie przyczyny. Zdarzają się różne sytuacje życiowe i przeważnie są zaskoczeniem, dlatego sądzę, że wszyscy podejdą teraz do tematu z wyrozumiałością, gdy już wiadomo co i jak.

    Dzięki, trzymaj się i przede wszystkim przyjmij życzenia wszystkiego dobrego i dużo zdrowia w tym nowym 2010 roku!
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Jan 2010
     
    O, zyje! :) No to zycze w Nowym Roku nadrobienia zaleglosci zeszlorocznych i duzo zdrowia.
    • 4: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime11 Jan 2010
     
    Nosty, dużo zdrówka i sił.
    Trzymaj się.
    • 5: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime11 Jan 2010
     
    Całe szczęście, że wróciłeś do zdrowia.

    ...i do Atari :-)
    • 6:
       
      CommentAuthorMWK
    • CommentTime12 Jan 2010
     
    wb Nosty, również życzę Ci wszystkiego dobrego no i korzystając z tej nadarzającej się, jakże pięknej okazji pragnę pogratulować znakomitej pracy przy wydawnictwie tych wspaniałych cartów - naprawde kawał porządnej i solidnej roboty !

    yo
    • 7:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime20 Jan 2010
     
    Nosty, a kiedy mniej więcej możemy się spodziewać wysyłek?

    P.S.
    Raz jeszcze - dużo zdrowia!
    • 8: CommentAuthorBas
    • CommentTime20 Jan 2010
     
    Też bym chciał wiedzieć kiedy mogę się spodziewać wysyłki. Bo już ponad dwa miesiące minęło od zamówienia i zapłacenia.
    • 9:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime21 Jan 2010
     
    Dajcie mu trochę czasu, nie ucieka od odpowiedzialności, ani nie sprzeniewierzył waszej forsy. Cytuję z maila 17-01-10r:
    Mam nadzieje, ze teraz juz nadgonie zalegle sprawy.
    • 10:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime25 Jan 2010
     
    Czas czasem, ale nadal nie wiadomo kiedy mniej więcej zaczną się wysyłki i cała sprawa Bomb Jake zostanie sfinalizowana. Dla nabywców wystarczy, żeby KONKRETNIE wiedzieli, że np. "za tydzień", "za miesiąc" ruszą wysyłki, wtedy nikt jak sądzę nie będzie poganiał.
    Wysłałem maila z podobnym zapytaniem przedwczoraj rano, ale na razie czekam na odpowiedź od Nosty-ego.
    • 11: CommentAuthornosty
    • CommentTime25 Jan 2010
     
    Czesc. Wysylki zaczne w poniedzialek za tydzien (1 luty) i potrwaja do czwartku. Gry sa gotowe od 2 miesiecy. Zostalo mi tzw. konfekcjonowanie i pakowanie. I teraz nic mi juz nie przeszkodzi.
    Z osobami, ktore zrezygnowaly (z powodu oczekiwania lub tego ze gra blednie dziala w systemie NTSC) rozlicze sie jutro.
    Jeszcze raz przepraszam.
    • 12:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime26 Jan 2010
     
    Wspaniała wiadomość, serdeczne dzięki za cały włożony trud! :-)
    • 13:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime11 Feb 2010
     
    Właśnie dostałem dziś swój egzemplarz Bomb Jake #77. Bardzo dziękuję Nosty-emu za cały włożony trud w to wydanie oraz osobom stojącym za stroną programistyczną oraz elektroniczną całego projektu. Wspaniała robota! :-)
    • 14: CommentAuthorBas
    • CommentTime12 Feb 2010
     
    Ja też wczoraj dostałem swój egzemplarz Bomb Jake. Dziękuje wszystkim za włożony trud i wysiłek w przygotowanie i wydanie tej wspaniałej gry.
    • 15: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    Wystawilem 3 pierwsze kopie Edycji Rozszerzonej Bomb Jake na eBayu:
    ->link<-
    ->link<-
    ->link<-

    Wersja rozni sie od standardowej fikuśną haftowaną pelerynką Bomb Jake i autografem Vegi na karcie z numerem kopii. Zapraszam!
    • 16: CommentAuthormarekp
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    Nosty, wysyłasz to poleconym, za potwierdzeniem czy coś takiego?
    Bo nie ma mnie w Poznaniu do końca przyszłego tygodnia i nie wiem czy na poczcie tak długo będzie mogło leżeć...
    • 17: CommentAuthornosty
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    Wysylam poleconym. Poczta trzyma to rowne 2 tygodnie. Jesli nie odbierzesz to wroci do mnie.
    • 18: CommentAuthorScalak
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    2 tyg + powtórne awizo 2tyg = 1 mieszek
    • 19:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime13 Feb 2010
     
    Nie. Jak nikogo nie ma to pierwsze awizo, czekają 7 dni, drugie awizo i znów czekają 7 dni. W sumie 2 tygodnie. Jak w 14-stym dniu nikt się nie zgłosi po odbiór, to w 15-stym idzie zwrot.
    • 20: CommentAuthorScalak
    • CommentTime14 Feb 2010
     
    hmm nie sprzeczam się aczkolwiek wydawało mi się z autopsji że 2x2.
    • 21: CommentAuthorurborg
    • CommentTime14 Feb 2010
     
    Po 14 dniach od pierwszego awizo odsyłają, aczkolwiek mi się raz udało odebrać jeszcze w 16 dniu z rana, własnie miał iść zwrot, nie zdążyli zabrać :).
    • 22: CommentAuthormarekp
    • CommentTime14 Feb 2010
     
    Dzięki za od(pod)powiedź. Jeśli dwa tygodnie to jest duża szansa, że uda mi się przesyłkę odebrać. No ale zobaczymy...
    • 23:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime16 Feb 2010
     
    Wczoraj odebrałem mojego BJ :)
    Niestety pełne szczęście nie trwało długo. Gra nie uruchamia mi się na moim rozbudowanym Atari. Wyłączyłem stereo, Qmeg'a, SDX, ale 1MB RAM już nie, bo nie mam wyłącznika :) No i klapa. Logo GR8 Software się pojawia, obrazek tytułowy się pojawia, poźniej przez chwilę są paski świadczące o dekompresji i... obraz gaśnie :(
    Na gołej 130XE uruchamia się bez problemów. No cóż, trochę szkoda. W sumie to wydanie na carcie jest dla standardowych XL/XE, więc towar jest zgodny z umową ;)
    Ale trochę szkoda.
    • 24: CommentAuthornosty
    • CommentTime16 Feb 2010
     
    tja... i moze frytki do tego? ;)

    A powaznie - nie sprawdzalem bo przyjalem ze kazdy ma wylacznik :) Nie wiem czmu nie chodzi z rozszerzeniem i teraz nie bede juz o to Vedze glowy zawracal, bo ma dosc roboty. Ale dzieki za info, stestuje sie lepiej przy nastepnej grze.
    • 25: CommentAuthorpustak
    • CommentTime16 Feb 2010
     
    Moja wersja BOMB JAKA działa zarówno na gołej Atari 65 XE jak i rozbudowanej 800 XL - 1 MB, Qmeg, SIO2SD wbudowane.
    Oczywiście niczego nie odłączałem, działa tak samo jak na 65-tce.

    Dzięki wielkie dla nostego za wydanie kolejnej gry!!
    • 26: CommentAuthormono
    • CommentTime16 Feb 2010
     
    Ja też dostałem swój egzemplarz właśnie wczoraj, ale na razie jeszcze nie sprawdziłem. Będzie na to jeszcze okazja w najbliższej przyszłości :) Wielkie dzięki Nosty!
    • 27:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime16 Feb 2010
     
    Nosty -> mozesz mi podeslac maila z danymi do przelewu i kwota? potrzebuje 2x Jacka:)

    Z Tym ze dopiero bede mogl zrobic przelew po 1.03.:), jesli nie stanowi to problemu to: maly_swd (MALPA) o2.pl
    • 28:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Mar 2010
     
    Bardzo ladny filmik z Bomb Jane, zgrywany przez StaxX28 z prawdziwego Atari (600XL z modulem pamieci 1064):