atarionline.pl Ultrasyd - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime15 Oct 2020
     
    Na cvgm i nectarynce mówią że Ultrasyd nie żyje.
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime15 Oct 2020
     
    wygląda, że to prawda..

    ->link<-
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime15 Oct 2020
     
    Na fb:

    So sad about the news, Ultrasyd was always kind and nice, great guy. I will miss not only his music, but his warm and funny chats on CVGM and Nectarine. I wish all the best to his family, stay strong in this hard times, sending my deepest condolences.
    HaCKa (Leandro Vieira, from Brazil)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Oct 2020 zmieniony
     
    Są takie chwile w życiu, których się nie spodziewamy... kiedy jedynym pragnieniem jest to, aby był to tylko zły sen. Niestety, rzeczywistość okazała się przeokrutna :( Cyril Lambin (znany na scenie Atari ST jako "Fenarinarsa") poinformował dzisiaj o śmierci Ultrasyda - wspaniałego, niezwykle sympatycznego i uzdolnionego muzycznie człowieka. Było dla mnie zaszczytem móc Go gościć na "Silly Venture" - pierwszy raz w 2013 roku i drugi raz, 5 lat później, w 2018... Pamiętam, że Sydney chciał już zakończyć swoją przygodę z muzyką chip-tune'ową... a przynajmniej zrobić sobie dłuższą przerwę. Starałem się zrobić wszystko, aby uzmysłowić Mu, jak ważną osobą jest w naszej społeczności i jak bardzo kochamy Jego muzykę. Zgodził się zagrać po raz ostatni - i właśnie na SV w 2018 roku. Później okazało się... że znowu poczuł to coś. W planach miałem kolejny koncert Ultrasyda na SV w 2023 roku. Ale teraz już wiem, że to niemożliwe. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało, Przyjacielu. Spoczywaj w pokoju!

    Silly Venture 2013

    W drodze na koncert:



    Na koncercie:



    Silly Venture 2018



    Ponoć Ultrasyd zmarł na zawał serca... rocznik 1980 :(
    • 5: CommentAuthorMKM
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    Grey, powiedz że to zły sen. Zdecydowanie mój ulubiony muzyk chiptune'owy i bardzo miły facet (rozmawiałem z nim na SV). Bardzo przykra wiadomość... będzie go brakowało...
    • 6:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime16 Oct 2020
     
    @MKM: niestety to prawda... tak jak Ty miałem nadzieję, że wstanę rano i okaże się to snem - bardzo realistycznym, ale jednak snem...

    gwEm oddał hołd Ultrasydowi grając Jego kawałki z Atari ST:



    RIP, Sydney...