atarionline.pl Gra "Agonia" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime1 Nov 2020 zmieniony
     
    Hej, czy ktoś zna jakieś miejsce gdzie znajdę jakieś porady co do gry "Agonia"? Gra wydaje się być fajna ale kompletnie nie wiem co mam robić. Zebrałem jakieś przedmioty ale nie wiem gdzie je użyć i tak błądzę po korytarzach i nic nie posuwa się do przodu :(.
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime1 Nov 2020
     
    Może to pomoże (filmik z wersji z cheatami):

    • 3: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime1 Nov 2020
     
    Ja mam tylko jedną poradę: unikaj złośliwego kurdupla.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Nov 2020
     
    O, dobre wykopalisko. Na AtariOnline.pl zrobiliśmy jej premierę w 2007 roku. Michał Luberda opowiadał jej historię tutaj:

    ->link<-



    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Nov 2020
     
    gra nie jest jakoś specjalnie skomplikowana,pochodź po labiryncie i pokombinuj :)
    • 6: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime1 Nov 2020 zmieniony
     
    Tutaj masz mapę do ściągnięcia na ktorej jest zaznaczone co trzeba zrobić. Gra jest dosyć prosta.
    ->link<-
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Nov 2020 zmieniony
     
    Tak, Łukasz zrobił mapę i spis przedmiotów:
    • 8: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime2 Nov 2020
     
    Dzięki Panowie za materialy, już trochę sam ogarnąłem - na początku nie wziąłem karty magnetycznej i nie mogłem przejść przez drzwi. Za drugim podejściem już ja wziąłem i poszło trochę do przodu :).
    • 9: CommentAuthorMaterion
    • CommentTime2 Nov 2020 zmieniony
     
    Nie rozumiem tylko po co tyle przedmiotów skoro w grze używa się 4 tylko. Ja chodzę i się głowie gdzie użyć kilofa albo tego klucza sądząc, że pewnie wszystkie przedmioty trzeba użyć tylko nie dostrzegam kompletnie gdzie mógłbym to zrobić. Pewnie w manualu by była informacja że przedmiotów można używać tylko w podpisanych pomieszczeniach ;). Gra jednak bardzo zacna i jestem bardzo wdzięczny tworcy, że podzielił się z nami ta perełka :)