atarionline.pl Reedycja Bajtków - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorDuddie
    • CommentTime10 Nov 2020
     
    Może jeszcze nie wszyscy wiedzą, że uzyskałem zgodę Axel Springer na reedycję Bajtków. Informacje na profilu Retronics, oraz tu:

    ->link<-

    Chociaż reedycja bazuje na reduksach Fausta, którego zgodę także uzyskałem, to jest mocno poprawiona - literówki, błędy merytoryczne, listingi, zdjęcia, rysunki. Niebawem będą dostępne też listingi do pobrania ze strony w formacie emulatorowym - dla każdego komputera!
    • 2: CommentAuthorrr_800xe
    • CommentTime10 Nov 2020
     
    Ok, ja właśnie opłaciłem na podane konto - wysłałem maila z danymi do wysyłki - mam nadzieje, że tym razem dotarł ;). Pozdrawiam. Dzięki za wszystko.
    • 3: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    ciekawe, że te bolszewiki położyły łapę nawet na takim niszowym tytule
    • 4:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    Nie pamiętam szczegółów, ale słyszałem kiedyś, że wydawnictwo popadło w długi z powodu upadłości Banki Staropolskiego, w którym był ich rachunek. BFG wypłacał odszkodowania tylko osobom fizycznym i ponoć te środki bezpowrotnie przepadły. W konsekwencji podjęto decyzję o zakończeniu wydawania Bajtka i Top Secretu, a prawa do tytułów prawdopodobnie zostały sprzedane albo przejęte. Nie wiem na ile jest to prawda, ale taką wersję pamiętam.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime11 Nov 2020
     
    Warto dodać, że prace korektorsko-edytorskie nad pierwszymi numerami na bazie materiałów Fausta robił nasz kolega Tr1x, a listinigi opracowywał do stanu uruchamialnego nasz kolega Sun, więc Atarowcy mają w tym spory udział :D