atarionline.pl Kto ma drukarkę 3D? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Dec 2020
     
    Jak w temacie. Potrzebuję wydrukować kilka drobiazgów i poszukuję kogoś, najlepiej w Warszawie, kto mógłby mi z tym pomóc :)
    • 2:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime11 Dec 2020
     
    Alex: Jednorazowe "pokale" możesz kupić w dowolnej Żabce... ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Dec 2020
     
    Dawaj Alex!
    • 4:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime11 Dec 2020
     
    Kuba mnie uprzedził :)

    Ja też mogę druknąć, ale drukarkę mam w firmie (bo po co w domu trzymać ;) ), a do końca roku już nie zamierzam tam być :)
    • 5:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime11 Dec 2020
     
    Dzięki za odzew Panowie! Zgodnie ze znanym staropolskim zwyczajem piszę na priv :) :D
    • 6:
       
      CommentAuthormav
    • CommentTime13 Dec 2020
     
    Pozwoliłem sobie też wysłać do Kuby wiadomość na maila :)
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Dec 2020
     
    czasami w sobotę jak jestem na giełdzie to jeden facet ma drukarki 3D w dość przystępnych cenach i to już złożone z możliwością przetestowania,jak jest ktoś zainteresowany to mogę zapytać co,ile i jak.
    • 8: CommentAuthorZuluGula
    • CommentTime16 Dec 2020
     
    Ceny drukarek 3D sa stosunkowo niskie, ale zeby nauczyc sie to odpowiednio ustawić i obsługiwać to jest juz wyzsza szkola jazdy. Ja tez mam drukarke 3D, juz ponad trzy lata, nadal nie otworzylem pudelka, hahaha.
    • 9:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Dec 2020 zmieniony
     
    Z drukarkami jest tak, że wszystko cacy, jak cacy. A jak coś źle idzie, to się człowiek nieźle przystopować/zniechęcić potrafi. I to chodzi o każdy duperel. Bo to nie jest oczywiste, jak sobie z tym radzić.

    To jest trochę tak, jak masz laptoka, i dowolny bzdet się zepsuje. NAGLE myślisz o kupnie nowego. Moja żoneczka ma tak z autami :D

    A ze swojej strony, to drukarki Alfawise mają świetny stosunek jakości do ceny. Dostępne na gearbest.

    @Alex, wydruki czekają :)
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime23 Dec 2020 zmieniony
     
    mój kolega,zapalony drukarz 3D składał sam drukarkę i nieźle się nagimnastykował z kalibracją by uzyskać zamierzony efekt,ale myślę że na tym polega zabawa z podstawowymi modelami drukarek 3D,podobnie jak przy zakupie lustrzanki gdzie również by cieszyć się z możliwości trzeba chcąc nie chcąc liznąć nieco tematu,jak ktoś lubi się angażować to fajna sprawa.Oczywiście myślałem nad zakupem drukarki,tyle że nie mam warunków,nie będę przecież siedział w oparach "ftalanów"i nimi się mimowolnie inhalował,ale kiedyś na pewno w temat wejdę,teraz jak dla mnie to raczkująca technika,która mimo ogromnych zalet ma również wiele wad młodzieńczego wieku,to cale obcinanie nitek,docinanie,szlifowanie,polerowanie itp .... do tego powierzchnia wydruku często jest dość skromna.W praktyce nie wygląda to tak pięknie,to jeszcze nie zaczarowany ołówek a szkoda :) ;),zaczekam więc na coś lepszego ... chyba że jak Larek kupię większe mieszkanie by się jakoś ze sprzętem pomieścić :).