atarionline.pl Sylwester z AOL-em - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Dec 2020 zmieniony
     
    Tak, będziemy wspólnie razem świętować ostatni dzień roku 2020 i pierwszy dzień roku 2021!

    Ci, którzy odwiedzają zoom wiedzą, że kilka tygodni temu wymyśliliśmy propozycję dla tych, co nie wiedzą, co począć w Sylwestra 2020, wyjątkowego ze względu na obowiązujące przepisy prawne, zmuszające nas do pozostania w domach. Zaczniemy tradycyjnie o godzinie 20:00 31 grudnia 2020 roku, na naszym kanale zoom.

    Pojawiły się już wstępne propozycje, a nawet osoby, które zdeklarowały się pomóc z organizacją danych części. Pomysł jest taki, by Sylwester nie był przeznaczony tylko dla nas, nerdów wpatrzonych w gry, ale żeby również nasze rodziny, znajomi i przyjaciele mogli wziąć w tym udział. Dlatego tym razem granie w gry i tematy komputerowe nie będą clou programu.

    Pierwsza część to gry towarzyskie. Emi już przygotowała, wspólnie z Pańciem i jego dzieciakami, pytania do gry w stylu "koło fortuny", będziemy wspólnie bawić się w zgadywanie haseł z zakresu pop-kultury i wiedzy ogólnej.

    Druga gra to popularna gra w kalambury, pokazywanie i odgadywanie na żywo haseł. Też oczywiście niekomputerowych, ale raczej filmowych i książkowych. Poszukujemy kogoś, kto zna ma większe doświadczenie w tej grze towarzyskiej i pomoże nam ją ogarnąć.

    Ponadto TDC obiecał przeprowadzić quiz z ciekawymi pytaniami (i obiecał, że nie będzie ich 300! :D).

    O północy wspólnie napijemy się szampana online, a potem Xorcerer nawiąże do klasyki "bede gral w gre" czyli odpali grę "Tomb Raider" oraz "Magic Carpet". Będzie też pokaz demek, w tym muzycznych.



    Zapraszamy przede wszystkim do wspólnych rozmów, zabawy, a jeżeli ktoś czuje się na siłach - to do pomocy w organizacji. To nie zajmie wiele czasu, a warto mieć swój udział w godnym pożegnaniu tego ciekawego roku :D
    • 2:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime21 Dec 2020 zmieniony
     
    najgorszy rok mojego życia ...a kysz,a w sylwka robię klatę,plecy i bicepsy ale nie wykluczam,może zajrzę .

    PS.Piękny napis,kto pikslował ?

    ...chociaż na rastaconwertera mi to wygląda ...
    • 3:
       
      CommentAuthorCreonix
    • CommentTime25 Dec 2020
     
    Jestem chętny
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Dec 2020
     
    Zapraszamy, zapraszamy ;)
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime29 Dec 2020
     

    Panowie naprawdę ?
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Dec 2020
     
    ... i w Sylwestra będziecie jak co dzień siedzieć przed kompem i klepać teksty,bądź gapić się w kamerkę ???

    Jak komuś się nudzi to zapraszam do siebie,porzucamy granatami-likwiduję osiedlowy parking he,he ; no i będzie można pograć na Atari i innych 15 czy 16 systemach,na Covid nie choruję a jak się zarażę i zdechnę to też nie będę miał pretensji :D.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime30 Dec 2020
     
    Uwaga! To nie jest propozycja dla tych, co im nie pasuje, nie chcą, mają inne sprawy i miejsca do odwiedzin. To jest propozycja dla tych, co chcą :)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2020
     
    Dzieje się.
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime31 Dec 2020
     
    Hello Everybody :) Ja niestety nie mogę dołączyć, bo właśnie jadę na imprezę, ale chciałem życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku! ...oraz mniej sporów, mniej kłótni, a więcej inicjatyw, produkcji i spotkań ;)
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime1 Jan 2021
     
    Dzień dobry wszystkim! Wczoraj nie doczekałem do końca imprezy, bo sen mnie zmorzył, ale chciałem podziękować wszystkim uczestnikom, a szczególnie osobom, które przyłożyły rękę do przygotowań! Wyszło świetnie, a przy grach towarzyskich uśmiałem się wielokrotnie :) No i mieliśmy okazję poznać mamę Mutefona, ciotkę Paulinę od Bartodzieja oraz syna Pańcia :). Wszystkim Wam życzę szczęśliwego Nowego Roku, zdrowia i pomyślności.
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime5 Nov 2023 zmieniony
     
    W tym roku Mono zaproponował, żeby w ramach zabawy sylwestrowej, zamiast hucznych obchodów, zrobić posiadówkę online. Tematem zabawy będzie poszukiwanie bliźniaka Ziemi! :D

    A konkretniej, Mono ma chęć na przełomie roku przepisać z ZX Spectrum na Atari i nieco zmodyfikować ku naszej uciesze program "W poszukiwaniu bliźniaka Ziemi" z Bajtka 2/1986 na żywo. To była jakaś jego zajawka z młodości, którą postanowił sobie zrealizować dla przyjemności. Dlatego - kto ma chęć, będzie do niego mógł dołączyć na zoomie 31 grudnia 2023 roku i pokibicować. O której się rozpocznie pewnie podamy jak się będzie zbliżał termin.

    Gra w Bajtku jest spektrumową wersją programu zamieszczonego w Creative Computing 11/1985.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    To już dzisiaj :)
    • 13:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    O której?
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    Pytałem przed chwilą, mówi, że wystartuje między 20:00 a 21:00 :)
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    Mono będzie klepał, a gdy zbliży się czas, wyciągnie gotowe i powie "o, już mam tutaj takie przygotowane..." jak Adam Słodowy.
    • 16:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    Tak wspominał :)
    • 17:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    Zaczął, tłumaczy :D
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    No i Romek wystartował z Ultimą, ponoć chce w gry grać całą noc! :D
    • 19:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime31 Dec 2023
     
    Niszowe, spontaniczne, niezorganizowane spotkanie, gdzie każdy może sobie pogadać :)
    • 20: CommentAuthoras...
    • CommentTime1 Jan 2024
     
    Dużo zdrowia dla wszystkich.