atarionline.pl Atari 1050 kupię - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime4 Feb 2021
     
    Kupię Atari 1050 w stanie bardzo dobrym i z oryginalnym pudełkiem.
    • 2: CommentAuthorJerzy72
    • CommentTime4 Feb 2021
     
    widziałem kiedyś na olx

    ->link<-
    • 3: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime4 Feb 2021
     
    Widziałem, ale cena zabija....
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime4 Feb 2021 zmieniony
     
    Ja myślę, że to niestety normalna cena, za stację w dobrym stanie, działającą i z ładnym (tutaj no, w miarę) pudełkiem. Za 400-500 można kupić gołą i działającą, ale trzeba mieć szczęście.
    • 5: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime4 Feb 2021
     
    Ok
    • 6:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime5 Feb 2021
     
    Ja mam jedną wolną. Jest wystawiona na Allegro ->link<- po za Allegro mogę 100,- opuścić. Stacja po pełnej konserwacji i regulacji. Bez żadnych wkładów finansowych można działać.
    • 7: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime5 Feb 2021
     
    Przykro mi, ale nie ma pudełka.....
    • 8:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    Tak zapytam z ciekawości, do czego potrzebne pudełko ? Ani to nie działa, ani w niczym nie pomaga. No chyba że do dalszej sprzedaży ;)
    • 9: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime6 Feb 2021
     
    Do kompletnej kolekcji
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Feb 2021 zmieniony
     
    @ galtron
    ostatnio pojawił się taki "trend" szukania na forach sprzętu do kupna,kiedyś dałem się nabrać załatwiając Atarowcowi wypasione Atari po cenie bo chciał grać,komputera nawet dwa tygodnie nie potrzymał i wystawił na OLX-myślałem że *&&uj mnie strzeli,tyle się najeździłem by to załatwić,skompletować i nawet oddałem swoje SIO2sd by wspomóc "Atarowca",oczywiście nie twierdzę że nowy kolega ma podobny zamiar,ale jestem już przewrażliwiony na tym punkcie.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Feb 2021
     
    na samych pudełkach ze styropianami też można nieźle dorobić ;)

    Mam 3 szt od XF551 ;)
    • 12: CommentAuthoras...
    • CommentTime7 Feb 2021
     
    Ciekawe za ile poszły by walizeczki od Toms-ów ...
    :P Też mam 3szt :P
    • 13: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime7 Feb 2021
     
    Nie interesuje mnie dalsza odsprzedaż.Chce stworzyc kolekcje Atari, na którą nie było mnie stac w tamtych czasach....Czy to cos złego???
    • 14: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime7 Feb 2021 zmieniony
     
    Jeśli piszesz prawdę to oczywiście nic złego a nawet godne pochwały chociaż ja zawsze uważałem że sprzęt jeśli działa to powinien komuś służyć a nie leżeć na półce ale rozumiem też że ktoś chce poprostu mieć i nie neguje tego.
    Tyle że dostałeś już link do stacji z pudełkiem ale stwierdziłeś że za drogo oraz do stacji tańszej ale bez pudełka
    Nikt tutaj raczej dobrej stacji w ładnym stanie i pudłem taniej nie sprzeda.
    Musisz czekać na okazję może uda Ci się tak jak z 600XL i 800XL ale to pewnie trochę potrwa ;)
    • 15: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime7 Feb 2021
     
    Sprzet jest w ciaglym uzytku.Mam 2 Dzieci, które złapały bakcyla....A pudełka po to, zeby kolekcja była kompletna!
    • 16: CommentAuthortbxx
    • CommentTime7 Feb 2021 zmieniony
     
    ehm, kolekcjoner pudełkowiec - handel z takimi to jest jakaś masakra. Znam to z autopsji ;)

    • 17: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime7 Feb 2021
     
    Skoro masz takie plytkie zdanie, to nie musisz ze mna handlowac...Nie oceniaj ludzi.....
    • 18:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Feb 2021
     
    Patryk, chyba nie zrozumiałeś :) Tomkowi chodziło o to, że sam jest takim zbieraczem kompletów z pudełkami i dlatego wie, jak ciężko z nim handlować :D
    • 19: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime8 Feb 2021
     
    To przepraszam najmocniej!
    • 20:
       
      CommentAuthorgaltron
    • CommentTime10 Feb 2021
     
    Nie wiem jak Wy, ale ja uważam że kupowanie teraz sprzętu retro jest niezłą inwestycją. Waluty skaczą góra/dół a sprzęt nabiera wartości. Za kilka lat jak wykruszą się jeszcze bardziej sprzęty retro ceny poszybują jeszcze bardziej za działający komplet. Ja ostatnio sprzedałem Atari 1040 STE za 1500,- zł z pudełkiem. Zmieniłem TOS na 2.06 PL i przełożyłem klawisze z układu AZERTY na QWERTY i klient zadowolony.
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime10 Feb 2021
     
    niby tak,ostatnio nabyłem A600 z monitorem,stan pudełkowy za Free,no nie powiem bo ucieszyłem się jak diabli,nie dla zysku ale oszczędność bo dołożę 1000zł i Qake odpalę na A600:D,w sumie mnie kosztowało tyle co koszt dojechania,ceny drożeją i generalnie nie tylko "retro"komputery,stare maszyny do szycia,wózki dziecięce a nawet młodsze rzeczy związane z PRL,kiedyś bawiłem się w odrestaurowywanie maszyn,wózków ale to wymaga miejsca i czasu,jako dodatkowe zajęcie co przynosi jakiś dodatkowy grosz to spoko,ale można się też naciąć na coś co niby powinno się sprzedać a potem latami leży albo do domów aukcyjnych trzeba wstawiać jak moje pieniądze z 1920r he,he ,ja mam w Polsce i poza kilka miejsc i jeżdżę czasem po różne skarby,które trzymam,ale kompów retro to jakoś szkoda mi sprzedawać,jak nawet trafię dubla za okazje to ląduje w szafie,na strychu albo tam gdzie mam miejsce i staje się nieprzydatnym "przydasiem",często zapominam co już mam he,he a później się okazuje że już Siódmy Mega Drive którego nie mam gdzie wcisnąć to wystawiam,albo daję na zamianę za coś do Atari,albo za inne gry na jakieś retro.Kiedyś jak mi jazda na sprzęty retro przejdzie to zapewne je pogonie razem z przydasiami,wiem natomiast jedno : Atari nie pozbędę się NIGDY,tak jak A1200 i Mega Drive-do tych sprzętów mam sentyment mocniejszy niż chęć zarobku,nawet gdyby chodziły po 10000zł za sztukę,już przerabiałem sprzedaże i powroty do Segi i Amigi 1200,ba nawet kiedyś w 1997r opędzlowałem Atari-wytrzymałem bez jakieś 3 miesiące he,he i odkupiłem :D.
    • 22:
       
      CommentAuthorlaoo
    • CommentTime10 Feb 2021
     
    No inwestycja... inwestycja... pod warunkiem, że nie straci na wartości podczas transportu ;)
    • 23: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime10 Feb 2021 zmieniony
     
    @IRATA4 Sentyment mocna rzecz ;) ja też mam największy do Mega Drive-a i 8 bitowych Atari (XL/XE/2600) choć miałem też wiele innych sprzętów.

    @galtron
    Ja ostatnio sprzedałem Atari 1040 STE za 1500,- zł z pudełkiem. Zmieniłem TOS na 2.06 PL i przełożyłem klawisze z układu AZERTY na QWERTY i klient zadowolony.


    Pochwalę się
    A ja ostatnio kupiłem Atari 1040 STE za 400zł z klawiaturą QWERTZ i myszką, oto one:
    • 24: CommentAuthorBelzebub
    • CommentTime10 Feb 2021 zmieniony
     
    Myszka trochę zmęczona życiem ale Atari w pełni sprawne, nigdy nie rozkręcane, stan wizualny jak nowy, nawet nie wymaga czyszczenia!
    kupiłem choć ST mnie nie kręci i szczerze zastanawiam się co z nim teraz zrobić :) chyba zacznę kolekcjonować komputery Atari :)