atarionline.pl [S] 130xe + monitor bursztyn + magnetofon + ca 2001 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorxian
    • CommentTime23 Jun 2021 zmieniony
     
    Wszystkie pudełka ( w stanie różnym ale całe nawet gwarancja z pewexu 1990 rok i 176 dolców za atari) magnetofon gra ale klapka się zamyka jak drzwi w polonezie ( coś się urwało? sprężynka? kabel sklejony taśmą ) stacja niestety chyba plastiki w środku poszły bo nie chce się zamknąć ale włącza się i mruga coś próbuje czytać , monitorek jest philipsa, do tego tajemnice atari ( stan różny niestety ) dużo literatury, dużo dyskietek ( te bardziej firmowe i mniej) parę kartów więcej grzechów nie pamiętam jak ktoś chce kupić całość to zapraszam ( nie chcę sprzedawać po kawałku - a mnie tą dyskietkę , a mnie tę książkę ) zdjęcia robione ziemniakiem mogę przesłać na maila . Samo atari sprawne przechodzi mem test gra i buczy. Była drukarka stara lc 20 ale już zachłanny rodzic zdążył wyrzucić na śmietnik razem z pudłem i instrukcją ( chlip chlip ) zostało tylko pudło pełne papieru z dziurkami do traktora drukarki także sprzedaje bo zaraz sobie wymyśli akcję nr 2 jak gdzieś wyjadę. 1500 PLN ( odbiór osobisty zaiste ) <sprzedane można wykasować >
    • 2: CommentAuthorpin
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    jaka cena?
    • 3:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    Tak, cena istotna.
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    No, w istocie istotna cena.
    • 5:
       
      CommentAuthorPeri Noid
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    Zaiste, istotną jest.
    • 6: CommentAuthorXuio
    • CommentTime23 Jun 2021
     
    Slusznie prawicie
    • 7: CommentAuthorxian
    • CommentTime24 Jun 2021
     
    Uzupełniona cena.
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Jun 2021
     
    Któż tym szczęśliwcem azaliż?
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    Obstawiam że nikt.
    • 10: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    Ja kupiłem. Dzięki xian wszystko działa jak należy nawet dyskietki. Problem z tym popychaczem tylko. "Zdrutowałem" ale chyba słabo i się obraca. Coś pokombinuje jeszcze a raczej na allegro u jhusak zamówię ale ma urlop w następnym tygodniu więc pewnie poczekam trochę.
    • 11: CommentAuthorpin
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    Zaprawdę.
    • 12:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime26 Jun 2021 zmieniony
     
    [pin]...godne to i sprawiedliwe. Słuszne i zbawienne...
    • 13: CommentAuthorxian
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    To super, cieszę się że posłuży.
  1.  
    Ja tylko dodam, że szkoda, że to nie był Atari 800XL z pudłem, bo na takowy poluję od dawna w dobrym stanie i słabo to polowanie idzie...
    • 15: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    @itguyinaction-ile chcesz zaplacic za ladne 800xl z pudelkiem?
  2.  
    @RiverRaid, Trochę ciekawe to czasy, gdy kupujący dyktuję cenę. :P Mogę dać dowolną i mi sprzedasz? ;)

    Poważniej, jeśli masz takowy to powiedz, czy jest PAL/NTSC/SECAM, z zasilaczem EU/UK/US? przydałyby się jakieś zdjęcia...

    Może napisz do mnie na maila nick jak tutaj na serwerze gmail.com to pogadamy?
    • 17: CommentAuthorRiverRaid
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    Mam kilka Pal i 1 Secam Rose, ktorego nie sprzedam.Wszystko z zasilaczami Eu.Nie mam nic z UK, czy USA.
    • 18:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime26 Jun 2021
     
    @barf31, gdybyś dziś zamówił i zapłacił, jutro bym Ci wrzucił do paczkomatu. powiedzmy tak jutro do 9:00, ale najlepiej jak najszybciej, bo jutro wybywam 10-11.
  3.  
    @RiverRaid, to odezwij się proszę do mnie mailem i będziemy próbować się dogadać. Wszystko jeszcze zależy od ceny...
  4.  
    @RiverRaid, i jak będzie mistrzu? ;) Bo się nie odezwałeś...
    • 21: CommentAuthorrosomak
    • CommentTime29 Jun 2021
     
    Jakby to powiedzieć, miałem podobna sytuację z kolega RR
  5.  
    @rosomak, czasem tak to bywa z negocjacjami... cóż mogę powiedzieć szkoda... może ktoś jeszcze będzie chciał sprzedać 800xl w komplecie...