atarionline.pl Na ostatnim LOST PARTY zgubiłem... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime13 Sep 2021 zmieniony
     
    .... albo ktoś sobie pożyczył na stanowisko i nie oddał arcade sticka od Segi Mega Drive,w każdym razie go nie mam,liczę na uczciwość i waszą pomoc.
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime14 Sep 2021
     
    Może daj jakieś zdjęcie z internetów, bo może ktoś nie wiedzieć, że to to.
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Sep 2021
     
    poszukam po sieci,prawdopodobnie komuś pożyczyłem,muszę obdzwonić kilka osób.
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Sep 2021
     
    czyli nikt się nie przyznaje puki co ?
    no nic,dobrze że po sali latałem z kamerką,muszę przewertować nagrania.
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Troszkę potrwało zanim znalazłem fotki,kurde bez niego ciężko mi grać w niektóre gry :(



    • 6: CommentAuthortebe
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    ładne cacko :)
    • 7: CommentAuthorkraczaj
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    Przypomniały mi się czasy, jak się jeździło na kolonie z najlepszymi rzeczami, z czego połowa ginęła
    • 8: CommentAuthorastrofor
    • CommentTime14 Oct 2021 zmieniony
     
    Boje się pomyśleć do czego hipotetyczny złodziej jest zdolny wykorzystać tą gałkę. Kiedyś był taki kawał o skradzionej szczoteczce do zębów w pokoju hotelowym.
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    ej bez przesady,ja nikogo nie oskarżam.
    Poza tym na naszych party nie kradną.Kilka osób chciało pożyczyć ... ja byłem za sceną a tam było dość nerwowo,możliwe że przytaknąłem i tyle ....
    Teraz zapomniałem kto co i dzwonie po wszystkich,szukam.
    • 10: CommentAuthorpin
    • CommentTime14 Oct 2021
     
    ja, to nieraz po kilku latach znajduję swoje rzeczy na innym party ;)

    Właśnie - komuś pożyczyłem konwerter: DB9 VBXE -> DIN13 (np. Monitor SC1224). Kto to ma obecnie?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    kurde pin ale ja gram na tym,to nie był jakiś tam któryś z rzędu Joystick,długo tego Arcade sticka szukałem :( .

    Sugerujesz żeby rozkręcać siłą na party ludziom komputery ?
    w sumie dobry pomysł,ale nikt komputerów teraz nie zabiera,trzeba by zdobyć adresy i jak pojadą na party to samemu posprawdzać,a nóż by się przy okazji mój arcade stick gdzieś znalazł ;) ;) ;) .
    • 12: CommentAuthor0xF
    • CommentTime15 Oct 2021
     
    To teraz musisz pojechać na FOUND PARTY. ;)
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Oct 2021 zmieniony
     
    @Irata4, mam dziwne przeświadczenie, że już kiedyś napisałeś o tym jeżdżeniu po domach ludzi i szukaniu zguby… :) tak dobre parę lat temu.

    @0xF. :DDD
    • 14: CommentAuthortbxx
    • CommentTime16 Oct 2021
     
    To i ja się podepnę pod temat. Luty 2020 - Kris3D zabrał moje dyskietki od KAZ'a do Krakowa. Miały trafić do Kroll lub Pina. U Krolla ich nie ma. Jakby przypadkiem w przyszłym tygodniu na Retrospekcjach trafiły do Krolla, byłoby mi bardzo miło ;)
    • 15: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Oct 2021
     
    Kriss3D będzie u mnie dziś wieczorem, więc postaram się go tu przekierować celem merytorycznej wypowiedzi we wspomnianym temacie.
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime16 Oct 2021
     
    tbxx - napisz coś więcej, bo kris3d coś ciężko kojarzy.
    • 17: CommentAuthortbxx
    • CommentTime16 Oct 2021
     
    :D
    Jak mieliśmy premierę "Deszczownika" przekazałem KAZ'owi ponad 20 dyskietek (różne piraty, Grubcie i inne prywatne) w celu próby odzyskania danych - co się częściowo udało. Mieliśmy z tego premierę gry "Noddy"...

    Gdzieś w lutym 2020 KAZ zostawił mi wiadomość:

    "Ps. Twoje dyskietki pojechaly do Krakowa. Przekazałem Krisowi3D jak tu byl, powinny dotrzeć do Pina albo Krolla."

    w sumie nie paliło mi się z tymi dyskietkami, ale teraz robię tę wystawę "8bitów sztuki" i pomyślałem, że mógłbym dyskietki Grubcia pokazać...
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime17 Oct 2021
     
    tzn - coś mi się kojarzy że była jakaś akcja z tymi dyskietkami i odnoszę wrażenie, że w pewnym momencie leżały u mnie. Przed Retrospekcjami będę rozgrzebywał wszystkie te elektro-śmieci więc rzucę okiem przy okazji i dam znać czy coś podejrzanego się nie znajdzie przypadkiem.
    • 19: CommentAuthortbxx
    • CommentTime17 Oct 2021 zmieniony
     
    www.retr0age.vot.pl/tbxx/pic/d1.jpg
    www.retr0age.vot.pl/tbxx/pic/d2.jpg
    www.retr0age.vot.pl/tbxx/pic/d3.jpg
    www.retr0age.vot.pl/tbxx/pic/d4.jpg